ARCHANIOŁ

Archanioł to symbol obudzonego w Duchu, każdy ma miecz, to jest mądrość i siła, to człowiek obudzony w kanale duchowym. Bóg podpowie nam co robić, by było tak jak ma być, trzeba cierpliwie czekać. Nie chełpić się swoimi rozmowami z Bogiem, jasnowidzeniem itd….

Stwórca wydziela z siebie promienie. Te główne tworzą Cherubinów. Następnie z podziału głównych promieni tworzą się Archaniołowie. Gdy promienie Stwórcy dzielą się dalej, powstają Aniołowie. Wygląda to z pozoru na pewną hierarchę, lecz hierarchią nie jest, gdyż są to istoty zejściowe. Poziom 10 – Archaniołowie.

Po stronie Energii Jedynej – czyli sił światłości – mamy kolejno (schodząc w dół od Panamono Onnnm): Cherubina Michała, Archanioła Gabriela, trzech Aniołów stanowiących jedność, następnie istotę duchową Hatti, na końcu zaś istotę, która rodziła się jako człowiek fizyczny i była Jezusem. Archanioł to symbol obudzonego w Duchu, każdy ma miecz, to jest mądrość i siła, to człowiek obudzony w kanale duchowym. Bóg podpowie nam co robić, by było tak jak ma być, trzeba cierpliwie czekać. Nie chełpić się swoimi rozmowami z Bogiem, jasnowidzeniem itd.

Najważniejsze to w swojej przestrzeni zbudować swój Eden. Człowiek pracując nad sobą rozszerza się, nasze pole energetyczne się poszerza, wtedy rodzina w nas jest, zwycięża niesione przez większą energię, trzeba być cierpliwym, by 15 nasze paczuszki się rozpakowały w innych. Duchowy człowiek musi najpierw załatwić energetyczno-fizyczne sprawy w swoim domu, pokazać, że w mądrości duchowej się budzi, umie się posłużyć prawidłami energetycznymi, utworzy sytuację, by ludzie ze sobą rozmawiali. Budując się duchowo dalej się rozszerzamy, rośnie pole, fizyczna przestrzeń nie ma znaczenia, tylko energetyczna. Tu ludzie są jedną rodziną. Edeńczyk to Archanioł. Dziecko indygo powołało swoją moc, jego moc działa I Rzeczywistość zmienia, to nadrzędna siła swojej istoty, którą Bóg i Prawo zaakceptowało. Jedyną rolą dziecka indygo jest zmiana świata, ludzi. Dla niego zło nie istnieje, jest potężniejsze od dobra i zła, bo zawisło nad wszystkim. Archaniołowie wpływają, ustawiają rzeczywistość na ścieżki losów ludzi, a więc i na losy tego świata. Natomiast Cherubini mają moc ustawiania tego bez udziału innych czynników. Budzi się upór, niezłomność, wola, odwaga itd. Będziemy czuć, że możemy stawić opór każdemu, będziemy obudzeni, stanowić w sobie siłę. Nie będzie też lęku przed pracą nad sobą.

To tak jakbyśmy połączyli Ciemność i Światło w jedno podejmując decyzję czego chcemy, nadajemy prawo istnienia Światła i Ciemności. Archanioł Michał pozbawia siły i mocy elementy wrogiej jedności w Prawie Wolnego Wyboru. On wie kto pod maską ukrywa sianie strachu i zamiłowanie do hitleryzmu. To możemy odczytać na skali albo obudzić naszą naturalną zdolność, czuć czy powinniśmy z tym kimś wchodzić w jakieś relacje czy też nie. Jedność w Prawie Wolnego Wyboru i Prawie Totalnego Podporządkowania to ten sam stan, ale inny charakter energetyczny, odczucie jedności.

Góra mówi by przestać mówić o uzdrawianiu tylko o przemianie, ale przemiana wymaga materializacji. Jak nam wyjdzie, że działamy w czasie uzdrawiania na poziomie 179, ale wskakuje Archanioł a to jest odpowiednik przy najcięższej cząstce w istocie ludzkiej Ducha Całości, wtedy nawet Ojciec obejmuje sobą Całość jako symbol Ducha Świętego, więc we wszystkim jesteś obecny. A PraOjciec, symbol Boga Wszechrzeczy całkowitych zmian, robiłby to działanie, (to jest PozaRzeczywistość, a Ojciec jest ciągle tą Rzeczywistością), jest powstanie nowego. Władzę energetyczną nad życiem na ziemi daje moc Archanioła lub 119 Ciśnienia Światłości.

2018-10-07 Modlitwa widzeniowa – Zejście Archaniołów – https://youtu.be/dPSeiTuiL9c

Podkast ARCHANIOŁ – czyta Irena Chojnacka. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Magdalena Musiał. Redagwała Alina Witwitzka