ARCHIWUM ZRODZENIA

ARCHIWUM ZRODZENIA – miejsce, gdzie znajduje się księga Ducha Ludzkiego, rodzaj zapisu łączącego go z całością duchowych przestrzeni. Zapis ten stale się zmienia, odzwierciedlając aktualny stan duchowo-energetyczny istoty ludzkiej.

W Archiwum Zrodzenia – czyli w Macierzy, są nasze zapisy, jak zostaną zredukowane o połowę, dusza jest odcinana od Ducha – samoistnie. Jak dusza jest odcięta od Ducha – gdyby nawet włączyła to widzenie, te pasma są dla niej niedosięgłe dlatego, że nie jest tam obecna. A skoro nie jesteśmy gdzieś obecni, nie jesteśmy świadomi tego poziomu. W Macierzy, jak jest odcięcie czy utracenie zapisów powyżej 50%, Duch jest wyłączony, ale dusza jeszcze ma szanse wzrastać na planetach czyśćcowych – czyli doskonalić się, współpracować z innymi ludźmi, z innymi istnieniami, kochać czyli nie być uciążliwą, ale być twórczą, dodającą nowe wartości. Taka dusza powoli odzyskuje powiązania z przestrzenią, bo przestrzeń jest częścią istoty.

Od rozbicia zapisów w Macierzy poniżej 30% dusza powinna zginąć (tabelka skala nr 2-Rozbijanie Zapisów w Archiwum), nie może się oczyszczać na takich planetach, tylko i wyłącznie wchodzi w Martwy Stan. Są takie planety, obszary, gdzie jeszcze może ona przeżyć, ale jest to dusza już słaba, która jest słaba energetycznie, obciążona niską wibracją skraca swoje życie, swoje wcielenia drastycznie. Słaba, pada łupem sił ciemności, jest rozbijana, tworzy się z niej istoty demoniczne i inne, które są zlepkiem – to jak kilka ciał złączonych w jedno, a świadomość się miesza. Najgorzej, gdy dusza trafia w tamto prawo PTP i jest wykorzystywana, stanowi cząstkę sił ciemności, to jedno wielkie cierpienie, na szczęście kiedyś umiera, ginie. Inaczej dramat byłby nieskończony.

Dusze, które są odcięte od Ducha, ale nie zasłużyły na to, by trafić do piekła, przez swoje znieprawienie, nie mogą już schodzić na planety czyśćcowe. Na tych planetach, gdzie jest czyściec, między 30, a 50% dusze mają jeszcze aktywne jedno pasmo z Duchem czyli powiązanie i cały czas obserwacja czy ta dusza będzie nad sobą pracować czy nie. Jak pracuje – kanał z duchem się otwiera i można nauki pobierać, ale to patykiem po wodzie pisane, bo jak ktoś się znieprawił, a na planecie czystej nie wyląduje, to większość prędzej czy później i tak się stacza, większość tych istot ginie, jest przechwycona przez siły ciemności.

CZŁOWIEK jak każdy żywy organizm musi przetwarzać energię „modulowaną”, która wnika weń od podstawy kręgosłupa. Przetwarzając ją, nadaje jej nie tylko polaryzację i określoną wartość energetyczną, ale także ją pomnaża. Od człowieka zależy czy tej ambiwalentnej energii nada wartości nisko wibracyjne (związane ze strachem, brakiem zaufania i niedostatkiem miłości), czy też spokojnie przeprowadzi ją przez serce, gdzie w harmonii miłości i zrozumienia nada jej wysoko wibracyjne tony duchowe i odprowadzona zostanie do najczystszych Praw tego Multiwersum. Jeśli pobiegnie przez matrycę, nadając jej niepożądane dla duszy wartości, wycieknie wprost do Szarej Strefy, która otacza Ziemię. Najczęściej mamy do czynienia z ludźmi, którzy stale działają w obszarach obu energii, co znaczy, że nie potrafią zdeklarować się za Duchową Czystością.

Każdy sygnał o naszej prawości lub znieprawieniu dociera do Archiwum Zrodzenia i dokonuje tam odpowiedniej modyfikacji zapisów. I to właśnie mówi nam o naszym autentycznym człowieczeństwie.

My poprzez niewłaściwe postępowanie, kasujemy powoli nasze zapisy w Archiwum Zrodzenia. Z reguły przyszliśmy na tę Planetę Czyśćcową z zapisem 25-30%. Jak jeszcze to, z tego życia zmarnujemy, czeka nas już tylko Martwy Stan, a potem Dusza całkowicie odcina się od Ducha. Trzeba całkowicie obudzić się w Duchu, wtedy to Duch przejmuje kontrolę ale jego można także stracić. Jednak jak ktoś obudzi w sobie choć jedną cząstkę Syna Bożego spoza Rzeczywistości, to jest to związek nierozerwalny. Ktoś kto do tego poziomu doszedł i kogo Syn Boży znowu odnalazł w swej ścieżce, ten całkowicie się budzi. To, że odzyskujemy zapisy nie oznacza, że człowiek będzie zmieniony, oznacza tylko, że po śmierci jest pod kuratelą GÓRY, natomiast wybory energetyczne decydują o tym co się stanie.

Proces Ciemnej Przemiany dotyczy 4 parametrów, wzorców energetycznych, które decydują o stanie fizycznym materialnego ciała (zdrowia), szyfrów świadomości oraz dotyczy ciała duchowego i ponad duchowego. Degradacja tych poszczególnych części decyduje o stanie zapisów w Archiwum Zrodzenia, miejscu gdzie powstał Duch Ludzki. Tak jak każdy człowiek ma swoją szpitalną metrykę, tak i Duch Ludzki jest wyposażony w zapis łączący go z całością duchowych przestrzeni. Z tym wszakże założeniem, że zapis ten stale się zmienia, odzwierciedlając aktualny stan duchowo-energetyczny istoty ludzkiej. Zależy to od tego jaką przemianę przechodzi, jasną czy ciemną.

JAK SPRAWDZIĆ NA SKALI NR 2 ? Skala nr 2 nawiązuje do skali 1, podpowiada roboczo o tym co się dzieje z całą energetyką. Tu mówimy o środowisku, które na człowieka oddziaływa. Rozbicie zapisów w Archiwum, tu mówimy o tym, z czym przyszliśmy, z jakim ładunkiem czynów itd., osobowością co nazywamy nami. Sprawdzamy na tej skali czy to degradujemy czy wzmacniamy. Bóg i Góra zawsze wiedzą ile z tego zła będzie twoje naturalne (czasami nie jest naturalne tylko człowieka skrzywdzono). Odpowiadamy tylko za prawdziwe zło. Jak ktoś działa w opętaniu, wielu ludzi wspiera to zło i jest to dla nich korzystne, dzięki temu potworowi siedzącemu w nich więcej mogą i z tego chętnie korzystają. Rozbijanie zapisów – robimy to sumarycznie.
* Biała kreska – człowiek się lekko pogorszył ale po śmierci idzie do tego samego miejsca skąd przyszedł.
* Zielone – zawieszenie, zmodyfikowanie go, potrzebny czas aby go odzyskać do dawnych jego poziomów.
* Niebieska – nauka, w poczekalni idzie do szkoły. Ciało fizyczne jest tak gęste, że utrzymuje emocje, bez ciała te emocje dominują, nie da się im oprzeć, znikasz i tylko ona żyje. To praktycznie zamknięcie, niewielu stamtąd wychodzi, stan koszmarny. Więc opanować, zapanować nad nimi, wtedy i po śmierci zapanujesz nad tym, bo masz nawyk energetyczny. Dlatego tylko i wyłącznie można wzrastać w świecie, który jest gęstszy nie to co nas niszczy.
* Czarna – jest po człowieku, duch się odciął, dusza idzie na zatracenie.
# Zielona duża ramka mówi o tym jak programowo się rozbija człowieka. Jest to zręczne, nie postrzegasz tego (w domu, w pracy itd.), zaprogramowanie i sądzisz, że tego chcesz.
Możemy sprawdzić kto programuje, iluzje, projekcje, programy ograniczenia.

JAK SPRAWDZIĆ NA SKALI PROCENTOWEJ ? Możemy też sprawdzić, czy ktoś poprawnie nad sobą pracował i to uwidocznił, bo to, że stajesz się poprawnym człowiekiem to jedno ale w jakim celu to wykorzystujesz, bo musisz nadrobić krzywdy, które popełniłeś, odzyskać zapisy w Archiwum Zrodzenia. Jeśli człowiek, ma rozbicie zapisów w Archiwum mniejsze niż 70% a światła ponad 30% to już wiadomo, że on odzyskuje siebie, odzyskuje duszę, jeśli rozbicie jest poniżej 50% (światła 50%) dusza jest uratowana, po śmierci nie przepadnie, poniżej 30% lub 20% (światła 70-80%) Duch jest całkowicie odzyskany, dopiero powyżej mamy do czynienia z człowiekiem, który budzi w sobie cząstki Boskie. Wtedy nie ma znaczenia czy mu się noga podwinie czy mu się uda, mamy wtedy możliwość zetknięcia się z kimś prawdziwie wyjątkowym. Kontakt z nim zostaje zapisany w całym łańcuchu DNA i ten sam kontakt z nim może być wybawieniem w chwili śmierci. To zetknięcie jeśli się nie odcięło od niego, jest wyrażony szacunek, może pomóc przejść przez Bramę Życia i Śmierci.

https://www.popko.pl/ciemna,przemiana.xhtml

https://www.popko.pl/1122333

https://www.popko.pl/osobowosci

Astralna Skala nr 2 – Ciemna przemiana, poziomy stworzenia… Nauka wahadełkowania – https://youtu.be/_sGmx7_ARZg

Podkast ARCHIWUM ZRODZENIA czyta Aneta Artecka-Rudny. Definicję – na podstawie materiałów Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.