BÓG

Bóg jest wszystkością, a więc i energią, po którą potrafi sięgnąć czysta energetyczna dłoń, jak i jest pasmami duchowymi, z których potrafi skorzystać obudzony w duchu człowiek. Kto tego nie pojmuje, to nie jest czysty ani energetycznie, ani duchowo. A skoro obudzonym nie jest , to na energetyce i duchowości się nie zna. A jeśli zabiera głos w sprawach, na których się nie zna, to bluźni przeciwko bratu… PODKAST – BÓG – czyta Irena Chojnacka. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

LUDZIE PYTAJĄ : ” CZY BÓG ISTNIEJE „, A DOWODY SĄ WOKÓŁ, PATRZĄ I NIE WIDZĄ…

” Ja Jestem w was, Ja Jestem Głosem Wszystkiego a więc i was. Gdy będziecie mówić w głębi siebie do siebie, Ja będę towarzyszył tej rozmowie, gdy będziecie przemawiać do innych swoim głosem, Ja będę stał z boku, gdy będziecie przemawiać do innych moim głosem, Ja będę tym głosem. Ja Jestem tym Głosem „.

BÓG stworzył to co widoczne i niewidoczne. Powietrza nie widzimy a ptak na nim wisi, unosi się. To wszystko stworzył Bóg, czy nadamy Mu formę osobową czy inną, On jest skoro my istniejemy, to On istnieje także w naszej formie. On to wszystko wykreował, to wszystko jest w Nim zawarte. Patrzysz na Jego dzieło i przez to dzieło czujesz Kim i Czym On jest. On jest Świadomością czyli Kimś, jest Obecnością czyli Czymś. By Go odczuć pozwólmy by cały świat zniknął, cała Planeta, by znikło ciało, cały kosmos, wszystko to co znane, tego nie ma. Dalej postrzegasz Całość ale przez pryzmat tego co zapisałeś. Nie ma nic a jednak istniejesz, czujesz, że Całość może być odtworzona. Ty jesteś tą świadomością a skoro czujesz, że Całość może być odtworzona, to czujesz to dzięki obecności, tego co nazywamy „Czymś”. W tym stanie zrozumiesz, że choć znane znikło, to jest cały czas to „coś”, co ciebie wypełnia a ty wypełniasz „to”. Taka czarna dziura, olbrzym albo mały punkcik, ty i Ojciec. Potem możesz usłyszeć Jego głos w sobie, ponieważ zachowałeś myśli, one przynależą do świata energetycznego. Trudno ich się pozbyć ale Bóg też je w sobie zawiera. Potem przychodzą obrazy, to jest manifestacja świata duchowego. Bóg też je w sobie zawiera, ciało fizyczne z Nim. W Poza Rzeczywistości jesteś ty i Bóg w swojej świadomości, która tam też zawiera myśli, obrazy a nawet ciało, którego się przed chwilą pozbyłeś. Wchodząc w głębię odczujesz, że Bóg jest. Zabraknie ci tego, że Ojciec w znany sposób ci się ukazał. Jesteś tylko świadomością i obecnością, nie ma nic, ale coś rozdziera tę przestrzeń i ukazuje się światło, a do ciebie uśmiecha się człowiek. Mówisz: ” Tata to Ty, tak dziwnie wyglądasz? ” Ktoś powie jak Jezus, inny jak Budda, itd. , ale zawsze jest to wyobrażenie Najwyższej Siły.

Bóg odpowie, tak : ” Ja Jestem w środku ciebie, ty jesteś w moim sercu, ponieważ cię stworzyłem, to w tobie jest życie, w tobie jest ruch, to wszystko jest dla ciebie, przemawiam znanymi ci obrazami. Jak będziesz ewoluował przemówię do ciebie w znany ci sposób na tamtych poziomach. Zawsze będę miał do ciebie, Moje drogie dziecko, dojście w znany tobie sposób, więc nie szukaj udziwnień . Ja Jestem Wszystkim „.

Mamy odczuć, że jesteśmy świadomością i słyszymy Jego głos, że jesteśmy obecnością i dzięki temu możemy wczarować się w jakiekolwiek poziomy i zagrać nawet z Ojcem w berka. Rozmowy z Bogiem są cudowne, czy to Ławka Zwierzeń, czy wieczorne odczyty skal, kiedy Bóg przy nas siada, to są rodzinne namiętności, kiedy przychodzi Olbrzym przytula nas, pokazuje nam pewne rzeczy, tego nie może nam zabraknąć. Jak się nauczymy, że On jest to zacznie Go nam brakować a w tedy zrozumiesz, że zacząłeś Go kochać. Jak zaczniesz go kochać, zaczniesz Mu ufać a jak Jemu zaufasz to i zaufasz sobie. Kiedy dojdziesz do takiego punktu, to przyjdzie dzień, że otworzysz oczy w swojej przestrzeni i w niej będziesz już kochał ludzi, bo latarnia, którą dziś zainstalowałeś będzie się w tym utrzymywać , utwierdzać. Latarnia pasji sprawi, że będzie ci dobrze w tym świecie, mimo różnych problemów, będziesz się tu odnajdywać. Czasem poprzez Most Tęczowy zanurkujesz w światy duchowe, tam wszystko poznawać, innych tam wprowadzając, by poznali co z nami zrobiono, co nam zablokowano. Przyjdzie potem czas, że wszyscy tam pójdą. Niech te stany, te latarenki cały czas w twoim Domu funkcjonują, promieniują i utrzymują twoje energetyczno-duchowe stany, aby nic ponad nie, nie mogło wpływać, na twoją psychikę, na myśli, emocje i energetyczno-fizyczną biologię. Wtedy staniesz się mocny i ugruntujesz się tak, iż zmiany DNA będą się ugruntowywać.

BÓG mówi: „ Musisz uwierzyć w to, że Ja Jestem, że patrzę na Ciebie, że Cię obserwuję, wspieram i wypełniam. Żyj, ale patrz na Świat naszymi wspólnymi oczami, napełnij go miłością, spokojem, zaufaniem, a podda Ci się i odpłaci tym samym. Nie musisz mnie szukać tam, szukaj mnie w sobie, bym stanowił z Tobą integralną całość, wtedy usłyszysz mój głos w swoich ustach, ujrzysz całość moimi oczami i użyjesz Mocy należącej do Mnie. Pozwól wypełnić siebie Mną, dbaj o Mnie w Tobie (sobie), a wtedy Jedność Nasza zbawi ten Świat „.

Prawdziwą wiedzą jest tylko Bóg, więc nie zachłystujmy się naszą samowiedzą, ustawicznie prośmy Boga o wsparcie, o utrzymanie nas w prawie, w mocy, w czystości. Z szacunkiem traktujmy Ojca, to jest fundament, bez Niego wiele zetleje.

Bóg jest wszystkością, a więc i energią, po którą potrafi sięgnąć czysta energetyczna dłoń, jak i jest pasmami duchowymi, z których potrafi skorzystać obudzony w duchu człowiek. Kto tego nie pojmuje, to nie jest czysty ani energetycznie, ani duchowo. A skoro obudzonym nie jest , to na energetyce i duchowości się nie zna. A jeśli zabiera głos w sprawach, na których się nie zna, to bluźni przeciwko bratu… Bóg tak nas pokochał, że dał nam wolną wolę. To my te wojny wywołujemy, bo Jego rad w sercu słyszeć nie chcemy. Zło wie co robi, ten głos duchowy w nas zakłócając i podsuwając własny, za pomocą swoich ludzkich sprzymierzeńców. Bóg nikogo nie każe. Dał nam świat do dyspozycji wraz z jego instrukcją obsługi. Tyle, że ową instrukcję, czyli głos sumienia, człowiek zastąpił słowami innego człowieka…. Cóż zostaliśmy zrodzeni w Prawie Wolnego Wyboru. Chcesz to idziesz ku Bogu, nie, to idziesz ku zatraceniu.

BÓG NIE TWORZY SŁABYCH DZIECI, TO CIEMNOŚĆ ICH OSŁABIA… POPROŚ OJCA BY UKAZAŁ CI ŚWIATŁO, TWOJE WŁASNE…

ZOBACZ TEŻ: Kontakt z Bogiem

https://youtu.be/-QWH-rSa3zo