CIŚNIENIE ENERGETYCZNE

Ciśnienie Energetyczne mówi nam o tym, jakie wywieramy swoimi projektami, wiarą i możliwościami różnego typu ciśnienie na przestrzeń egzystencji, by wprowadzać swoje zmiany. O sile działanie człowieka decydują 3 czynniki:

*ciśnienie fizyczne, czyli materializujące (skala 11) mówi, jaki mamy wpływ na energetykę i biologię ludzkiego organizmu.

*ciśnienie energetyczne, które jest wymuszane siłą woli i od niego zależą sukcesy w życiu

*ciśnienie duchowe, które zależne jest od siły duchowej, w tym i Promotora (czyli Prowadzącego lub Opiekuna, istoty dozorującej). Zależy od naszej mocy i od czystości, ono jest nieodczuwalne. Odczuwamy tylko efekt tego działania. Ciśnienia duchowego nie wykorzystuje się do uzdrawiania, ale do programowania pól, czyli nowy zapis.

Jezus jako wtajemniczony Mistrz wszystkie 3 składowe rozwinął na maxa na czas istnienia w ciele fizycznym. Sukcesy w życiu gwarantuje nam ciśnienie fizyczne i energetyczne, bo to one za czasu ciała fizycznego kształtują przestrzeń życiową.

Jeśli człowiek jest w harmonii, panuje w swoich przestrzeniach, a jego ciśnienie wynosi 130% to człowiek zaczyna sobie radzić, jego aktywna zaradność życiowa jest powyżej normy i życie leci. Od tego poziomu nie dokonuje się wyborów: kocham wszystkich, wybaczam wszystkim. Dlatego jest Cisza. Dokonałem wyboru i nie oszukuję siebie. By mieć ciśnienie powyżej 130% musi być świadomość i czyste myślenie. Powyżej 130% energetyki, tu zaczyna panować się nad swoim życiem. Nie wnikamy w to, jakie są pola, pasma, ale wojnę energetyczną wygrywamy na poziomie DNA, Duszy, Ducha, a dążymy do tego, by kiedyś zespolić się z Duchem Całości – to ostateczna wersja nas, to zespolenie się z Ojcem. Przygoda zaczyna się przy 160% – 170% ciśnienia do zewnątrz. Ciągle może nas jeszcze łamać zewnętrze, ale się nie poddamy – np. są chwile rozterki, zawahania, ale utrzymujemy wszystkie swoje działania. Tu nie chodzi o samą energię, ktoś kto ma takie ciśnienie umie z niego korzystać, związane jest to z wolą, jakością myślenia, przewidywaniem, kontaktem z Górą itd… Od 190% zaczyna się panowanie nad ludzkim ciałem. Poziom 193-198% to są tylko marzenia, nic innego nie dociera. Bez życia marzeniami nie pokonamy negatywnego myślenia. Każda próba kończy się męką, stanem napięcia. Moc realizuje to, co jest na ekranie myśli – a więc żyjemy marzeniami.

Cele życiowe są energetyczne i od tych powłok zależy czy zrealizujemy nasze marzenia (energia=materia). Gdy ciśnienie idzie od nas (160% – 170%) a utrzymujemy to tylko i wyłącznie marzeniami, wtedy można sprawdzić, ile pasm utrzymujemy i ile powłok możemy uruchomić (Jezus panował nad 9), a ile jest stałych. Utrzymanie działania i Istnienie jest to tworzenie pasm kontaktowych. Tu pierwszy raz na tym poziomie zaczyna się przygoda z Ojcem, czyli tworzenie się w DNA Cherubinków – cząstek Ojca w nas, tu są wibracje. Tych Cherubinków jest dużo i trzeba to utrzymać. Człowiek pełny już nie zabija cząstek Ojca w sobie i może mieć 700.000 Cherubinków w sobie, a one są w ciągłym ruchu tworząc pasma. To są stałe pomosty. Te Cherubinki tworzą powłoki (39), które wiążą człowieka z materią, energią, a my mamy możliwość tworzenia rzeczywistości.

Samo ciśnienie nic nie znaczy jak struktury nie ma, oprócz ciśnienia energetycznego musi być stworzona struktura. Ciśnienie jest np. 120%, ale w środku, nie ma dróg, ścieżek losu aktywnych, które te wody mocy napuszczą, struktura jeszcze musi być. Jak jest struktura i ona jest utrzymywana, jak jest moc to wszystko się staje, byle nie rezygnować z celu, chyba, że naprawdę chcemy cel zmienić.

Jesteśmy w świecie energetycznym i cały czas ciśnie na nas coś z zewnątrz, energie innych, więc ciśnienie płynące od nas musi być większe, żeby móc realizować cele. Cały czas mamy do czynienia z przenikaniem energii innych ludzi do nas i tylko i wyłącznie od naszego ciśnienia zależy czy pozwolimy im siebie przeniknąć czy się utrzymamy. Kiedy zetrzemy się z człowiekiem, który ma wyższe ciśnienie energetyczne, jego energie z całymi polami psychicznymi wchodzą w nas i wtedy my się czujemy słabsi oraz przejmujemy ich stany energetyczne, sposoby myślenia, podejście do świata. Jeśli to jest sprzeczne z tym co jest w nas, czujemy się słabi i rozchwiani, to jest opętanie człowiekiem. Dopiero wtedy kiedy to z siebie wykasujemy, odzyskujemy pełniejszą kontrolę nad swoim myśleniem i naszą wolą.

Również sprawdzając kogoś na skalach lub wykonując działanie trzeba być uważnym. Po wyjściu z przestrzeni zawsze należy sprawdzić, odczuć czy cała nasza istota wróciła do dawnej przestrzeni. Nawet zostawienie 1/100 w drugiej przestrzeni może zakończyć się tragicznie, gdyż jest to równoważne pozostawieniu pomostu między dwoma światami (i tędy idzie atak). A więc sprawdzamy przestrzeń i to zmieniamy. Gdy taki człowiek słabnie energetycznie, co może się zdarzyć nawet po latach, ciśnienie energetyczne po drugiej stronie pomostu może okazać się większe, przez co siły z tamtych obszarów bezproblemowo schodzą w osobistą przestrzeń człowieka jak i przestrzeń okalającą, modyfikując ją na swój sposób. Należy pozbierać się i poblokować to, w co się wchodziło, gdzie się działało. Czyli jak chcemy gdzieś wnikać, to od razu po działaniu to zmienić.

Co zrobić by utrzymać wysokie ciśnienie : Ważne jest utrzymanie właściwego ciśnienia we wszystkich naszych powłokach, nie żyje się przeszłością, bo przypomnimy sobie osłabiającą nas scenę, stare wibracje. W utrzymaniu ciśnienia pomagają Znaki Ojca i Dziupla, gdy jesteśmy poza nią, utrzymuje i pomaga utrzymać to wewnętrzne ciśnienie. Ważne jest też energetyzowanie jedzenia i picia, to jakby się potęguje i wprowadzamy do organizmu nie tylko podreperowanie jedzenia, to na dodatek ta energia jest w nas potęgowana. To sprawia, że ciśnienie jest w nas mocniejsze, na wyższym poziomie. Im większa wola tym większe ciśnienie. Wola jest czynnikiem decydującym. Decyzja sprawia, że nie masz problemu z wyborem, wtedy to jest bardziej stabilne, trwałe. To potrafi o 30% zwiększyć ciśnienie, średnio bo nie ma wahania. Jak masz duże ciśnienie energetyczne, to nawet jak przyjdzie zagubiony człowiek, to łatwiej ciśnienie wleci w niego, powoli go zmieni, ale z grupą możesz sobie nie poradzić, mogą mieć większe ciśnienie. „Moherowe berety” tworzą zwarte grupy, ich moc energetyczna, ciśnienie jest duże, uratować cię może Miasto Oriin, ono zeszło i mamy tu potężne wsparcie, naszą Białą Kolumnę zwaną Głowicą, ona jest dostępna dla każdego, kto wejdzie w jakąkolwiek modlitwę, są one przekazane przez Przewodników z Miasta Oriin, leci wszystko przez Świątynię Serca.

Astralna Skala nr 13 – Skala uwierzenia, Wpływ na nadchodzące zmiany… Nauka wahadełkowania – https://youtu.be/D_U0tP5QEWM