CZAS POLA ZEROWEGO

Czas jest obligatoryjny. Inny jest dla rodzącego się, inny dla umierającego, a dla schodzącego nie istnieje. Jest oddechem zamarłym w pocałunku i nic nie znaczy jeśli pocałunkowi nie towarzyszy duchowe uniesienie. Czas nie ma linii przyczynowo skutkowej, ani nie jest ciągły choć w swym energetycznym zawężeniu tak go postrzegacie – jak ciąg postępujących po sobie zapisów.

Tymczasem to co się pojawia, to co istnieje, co powołuje boska kreacja staje się nagle cząstką prawdy historycznej choć jeszcze przed chwilą nie było. Stwórca i Bóg na potrzeby chwili mogą stworzyć teraz w przeszłości całe miasta z własną przeszłością, które w oka mgnieniu zapiszą się w pamięci wszystkich istot, które potem żyły, a wszystko tylko po to by wesprzeć was w odczuwaniu prawdy i ładu bożego. Gdy budzący się potrzebuje wsparcia w pojmowaniu lub doświadczaniu , zmienia się rzeczywistość. Nagle ogląda się film, w którym adresowane jest przesłanie choć przed chwilą on nie istniał. My jednak wierzymy, że wyprodukowano go przed laty o czym świadczy tysiące kinowych odsłon, a wszystko to po to by wzrastający mógł podołać pracy nad sobą, a posłańcy zyskali moc argumentu w przemianie innych i instrukcje do osobistych wnioskowań jakie nazywamy naprowadzaniem. Ten ogólny mechanizm można uruchomić tylko poprzez bratni i niebiański kanał dostępny pozornie osobom wybranym choć każdy wybielony zwyczajnie z niego korzysta, a reszta braci z ogólnoświatowych zmian przez nich wprowadzanych.

Czas jest więc sekwencyjny. Można dowolnie przestawiać w nim klatki o ile ktoś to potrafi. Czas jest też alinearny przez co swoją głębią obejmuje aktywną wielokrotność doświadczeń, dzięki czemu wasz Duch wędruje w tej chwili w wielu obszarach jednocześnie. W Bogu i we śnie czas w ogóle nie istnieje i to co jest za chwilę może zdarzyć się wcześniej choć i tak nigdy nie zgaśnie promień pierwszej sceny. Idea czasu jest zwarta, ale nauce waszej niedostępna.

Możecie jego elastyczność i stałość odczuć w niebycie energetycznym gdy dusza śpi a duch obejmuje swą całość istnieniem. Jeśli w tym stanie odczujecie jego ruch pojmiecie, że to wytwór wyobraźni, że to cień istnienia, magia powołująca sytuacje korzystające z rzeczy będących. Gdy przeniesiecie ów stan na plan materii uruchomicie struny, które są ideą czasu (a dla was w materii podprzestrzeń, nadprzestrzeń). Uczcie się tego, a odzyskacie spokój powołujący stan nicnierobienia, w którym wola krzesze całość wedle życzeń Ducha jego własną kreacją.

Istnieje CZAS POLA ZEROWEGO w pierwszej cząsteczce (kryształku) umieszczonym w EKRANIE, który powstał w POZARZECZYWISTOŚCI (powołany INTENCJĄ wynikającą z boskiej INSPIRACJI bycia z kimś) i wyświetla RZECZYWISTOŚĆ. Wszystko jest w nim zawarte. Ekran składa się z cząsteczki kryształu, która siebie wyświetla w pomnożeniu. Ta cząsteczka jest WSZYSTKOMOGĄCA, ale nie posiada WOLI. Jest punktem „0” ZAISTNIENIA, a cały Ekran to POLE ZAISTNIENIA. Tu się niczego nie opisuje bo jeszcze nic dla piszącego nie istnieje, choć samo z siebie w postaci formy istnieć już może. Tu nie o powoływanie NOWEGO czy zmienianie STAREGO chodzi (to i tak to samo), tylko o wejście w stan powoływania, od którego wszystko zależy. Skoro Ja istnieję i mam Wolę to znaczy, że istnieje we mnie wszystko i wszystko jest we mnie zawarte (w Ciele Kosmicznym). Tu istnieje MOC TRWANIA.

Od punktu „0” do „1” (poza Ekranem w naszej Rzeczywistości) istnieje tak zwany PIERWSZY OBSZAR. Tutaj się JEST, tutaj się trwa. Jest to stan jedności, który umożliwia poruszanie się po tym świecie STAŁYCH FORM. Tu obowiązuje CZAS LINEARNY, który ukazuje kolejne klatki dwuwymiaru jako iluzyjną ciągłość (film). To świat dwuwymiarowy, zawsze płaski. To obszar wyrażania się UMYSŁU od 0 (poziom biologii pozniżej atomów) poprzez 1 (ciało fizyczne) do 2 (emocje).

Między punktem „1”, a „2” znajduje się DRUGI OBSZAR. Tu istnieje RUCH. Jest to obszar DOŚWIADCZEŃ (stałych form bez możliwości tworzenia nowego). Tu obowiązuje CZAS STAŁY, który ukazuje jednocześnie wszystkie płaszczyzny, dzięki czemu ma się dostęp do ciągłości zdarzeń. Jednak to tylko manipulacja dwuwymiarami. Tu PRAWDA nie istnieje, a tylko założenie o niej. Tu świat składa sie z wielu płaskich światów (dwuwymiarów jako wielodwuwymiar). Wielowymiar to wciąż iluzja. Obowiązuje tu PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU. To obszar działania JAŹNI kontrolującej ludzki wymiar emocji (2) i myśli (3). Tu istnieje MOC SPRAWCZA.

Między punktem „2”, a „3” znajduje się TRZECI OBSZAR (obowiązujący dla nas ludzi na Ziemi) gdzie obowiązuje CZAS ZMIENNY i pojawia się WIBRACJA czyli WOLA ENERGETYCZNA, która porusza kryształkiem. Pojawiają się POTRZEBY. Czas Zmienny miesza dwuwymiary, dzięki czemu można odtwarzać to samo jako kolejne doświadczenie oraz różne doświadczenia ze sobą łączyć w formie ich początku i końca jako nowe doświadczenie. To świat zmiennych płaszczyzn tworzonych między płaskimi dwuwymiarami jako nowe dwuwymiary. Tworzenie może mieć charakter odkrywania pozornie nowego czyli tego co i tak było wciąż istniejące w stałych formach. To obszar PSYCHIKI (potrzeb), świat energetyczny (ludzkie wymiary 3 – 5). To aktywne życie gdzie tworzenie nowego aktywizuje nas jako Istnienie. Tu istnieje MOC STWÓRCZA.

Miedzy punktem „3”, a „4” pojawia się KREACJA. Tu jest zaakcentowana WOLA DUCHOWA i twórczość w obszarze stwarzania. To ciągle świat ograniczeń gdzie nie powołamy nic co jeszcze nie istniało. Tu istnieje PRZESTRZEŃ NIECIĄGŁOŚCI gdzie wszystko jest możliwe, ale oparte na stwarzaniu. Niczego nieznanego się nie stworzy, ale można tworzyć dowolne kompilacje w znanym. Obowiązuje tu CZAS FALOWY co oznacza, że w obszarach wielowymiarowej rzeczywistości tworzy się falę, która po dotarciu do POLA ZEROWEGO cząstki „0” stwarza dowolną konfigurację dwuwymiarów mogąc koniec postawić przed początkiem. To obszar artyzmu i kreacji dla Świadomości Energetycznej (wymiar 4 – 8) i Świadomości Duchowej (9 – 11). Tu istnieje MOC ISTNIENIA.

Te cztery obszary to OBSZAR ISTNIENIA. W punkcie „4” znajduje się PLANETA FORM (cieni), która pozwala ćwiczyć i odnajdywać się w MOCY ISTNIENIA. W punkcie „3” znajduje się MIASTO MĄDROŚCI gdzie odnajduje się w MOCY TWÓRCZEJ, ŚWIĄTYNIA SERCA jest w obszarach pierwszym i drugim, a EDEN w obszarach od pierwszego do trzeciego.

https://youtu.be/D1LOSUZJ-6cPiękni Ludzie 18. Czas pola zerowego. Planeta Cieni (form). Połączenie Adama i Ewy – https://youtu.be/D1LOSUZJ-6c

https://youtu.be/XuSwZLhflF8?si=TON1nalPK_NwLWyS
Medytacja na sukces. Zamraża niskie wibracje. Uruchamia mistyczny stan PUSTKI, Kreacji i Szczęścia.
Skala Astralna nr 31b – czas Pola Zerowego, rytualizacja, ujednolicanie czasu.

Podkast czyta Ania Dardzińska. Definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.