CZYSTOŚĆ W MYŚLI, SŁOWIE I CZYNIE

Czystość w myśli, słowie i czynie  wynika z pokochania i wybaczenia, podnosi wibracje tak, że będziemy związani z Bogiem, a przez Niego z drugim człowiekiem. PODKAST – CZYSTOŚĆ W MYŚLI, SŁOWIE I CZYNIE – czyta Paulina Piasek. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Alina Witwitzka.

Skala nr 18 – Skale Zbigniewa Jana Popko – https://www.popko.pl/home,38,skale-astralne.html

Czystość w myśli, słowie i czynie

Czystość w myśli, słowie i czynie  wynika z pokochania i wybaczenia, podnosi wibracje tak, że będziemy związani z Bogiem, a przez Niego z drugim człowiekiem.

W rozwoju człowieka bardzo ważnym jest czystość duszy i obowiązek bycia w prawdzie. Wyznacznikiem tego jest słowo, myśl i wynikły z tego czyny.  Umysł musi być czysty i udział w tym musi mieć własna świadomość duchowa – wtedy człowiek czuje co jest poprawne a co nie. 

Badanie własnych znamion myśli, słowa, czynu bez iluzji daje wgląd w nuance prawdy  w gesty i spojrzenie

Czystość w myśli, słowie i czynie kieruje nas na to co robimy wobec drugiego człowieka, stwórcy, ludzi ogólnie, świata, Boga. 

Znamiona myśli, słowa i czynu mogą być dobre lub złe. Są albo wsparciem błogosławionym, szlachetnym wobec własnego ducha, wobec człowieka, wobec stwórcy, wobec Boga i Prawa, albo występują przeciwko jedności z tobą samym, z ludźmi, oraz ze światem. 

Znamiona myśli, słowa, czynu w pozytywności mają wsparcie zwyczajne siebie samego, wsparcie ludzi i świata. W negatywie; występowanie przeciwko jedności ze sobą samym, z ludźmi i ze światem.

Musimy zacząć czuć myśl, słowo i jakikolwiek czyn i nawet w formie zamiaru czy we wstępnym jego powstaniu,  czy on jest automatycznie czysty, czy jest takim który mnie wspiera i nie rani nikogo.  Czy też mnie wspiera ale kogoś,  może jednak delikatnie,  ukłuć, uszkodzić, to żądełko gdzieś wpuszczać. 

W wielkości myśli, słowa, czynu można zobaczyć czy są malutkie czy ogromne: możemy w pozytywie zobaczyć czy wibrują światłem. A w negatywie, być zepsuciem i puchnięciem złem. Uderzając w drugą osobę uderzasz też w siebie. 

Skala nr 18

Skala nr 18 – Skala Masek, Znamiona myśli, słowa i czynu, Zatruwanie człowieka. Nauki Edenu…

Skala nr 18 – Skala Masek, Znamiona myśli, słowa i czynu, Zatruwanie człowieka. Nauki Edenu…

Link do pracy nad stanem niewinności: Stan Niewinności. Webinar 14 06 2020 cz 7 modlitwa – wideoblog z webinaru 14/6 2020, gdzie Zbigniew Jan Popko dał pozwolenie, aby tą modlitwę umieścić na swoich stronach dla wszystkich którzy chcą wzrastać studiując nauki duchowe przekazywane przez niego. Modlitwa zapisana jest w przestrzeni i działa średnio w 60 – 70% tego jakby uczestniczyło się w warsztatach na żywo – https://youtu.be/OPqkaGBd7YI

Zbigniew Jan Popko: Stan Niewinności. Webinar 14 06 2020 cz 7 modlitwa