O STRONIE / O NAS

Encyklopedia Wiedzy Duchowej to zbiór usystematyzowanych definicji i pojęć opracowanych na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko – pierwszej bezpłatnej szkoły Rozwoju Duchowego, która udostępnia całą bibliotekę wiedzy teoretycznej i prawdziwą duchową praktykę. Wszystkie definicje powstają w oparciu o videoblogi i warsztaty – dla pełniejszego ich zobrazowania i usystematyzowania, a także po to, by pomóc osobom wzrastającym w pracy nad sobą. Naszym celem jest także unaocznienie jak szeroka wiedza stoi za tym, czego uczy Jan.

Projekt jest ideowy – działamy wspólnie, z własnej inicjatywy, realizujemy na miarę naszych możliwości i umiejętności. Jest nas wielu, łączy nas wspólne marzenie, pochodzenie, jedna świadomość, wspólny cel i wdzięczność za to z czym przyszedł i czego uczy Zbyszek Popko.

Potrzebny redaktor do pracy nad Encyklopedią Wiedzy Duchowej według nauki Zbigniewa Jana Popko: Studiujesz tę naukę i masz wiedzę pracy redakcyjnej to prosimy o kontakt.

Jeśli nie słyszałeś wcześniej o Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko, zapraszamy na stronę i kanał autora: popko.pl oraz POPKO TV, a jeśli nie interesowałeś się wcześniej rozwojem osobistym czy duchowym – polecamy zacząć od strony: popko.pl/wprowadzenie. Wiedz, że Jan uczy bezpłatnie tego co sam potrafi, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sobie, o własnym potencjale, o otaczającym Cię świecie, jeśli chcesz rozpocząć pracę nad sobą, nad własnym człowieczeństwem, budzeniem świadomości, chcesz wrócić do utraconych, Twoich naturalnych umiejętności (intuicja, jasnowidzenie, jasnowiedza…), rozmawiać z Bogiem i odnaleźć się w tym życiu, być zdrowym i szczęśliwym, to w Akademii Wiedzy Duchowej – na stronie popko.pl – znajdziesz wszystko, czego potrzeba.

ŻEBY W PEŁNI WYKORZYSTYWAĆ POTENCJAŁ, UMIESZCZANYCH PRZEZ JANA, W ENERGETYCZNEJ PRZESTRZENI, MEDYTACJI, CUDÓW Z JANEM, UZDRAWIAŃ I INNYCH DZIAŁAŃ, nie korzystaj z linków, których głównym celem jest propagowanie treści. Do duchowej praktyki i pracy nad sobą wykorzystuj stronę www i kanały Zbigniewa Jana Popko. Więcej na temat praw energetycznych w wideoblogu: Jak korzystać z cudów z Janem? https://youtu.be/JIaUGIq0eJ4

KIM JESTEŚMY / JAK DZIAŁAMY

W projekcie uczestniczy kilkanaście osób. Działamy zadaniowo: opracowujemy definicje, publikujemy je, tworzymy z nich podkasty, dodajemy do nich napisy i tłumaczymy na inne języki. W tłumaczeniach wspierają nas grupy językowe (aktualnie niemiecka i włoska). Definicje udostępniamy w socialmediach takich jak: facebook, youtube, instagram.

Mamy nadzieję, że wspólnie przyczynimy się do szerzenia tej wartościowej wiedzy, do propagowania nauk Zbigniewa Jana Popko i jego wyjątkowej Akademii Wiedzy Duchowej. Wiemy też jak ważne jest umiejętne tłumaczenie zagadnień Akademii na inne języki. W tym celu powstaje Słownik Wiedzy Duchowej, a z jego inspiracji powstała Encyklopedia Wiedzy Duchowej. Działamy wspólnie, dla Idei. Jeśli chcesz dołączyć, daj nam znać.

Encyklopedia Wiedzy Duchowej jest prowadzona pod redakcją Anety Arteckej-Rudny, Aliny Witwitzkiej i Daniela Kamradka. Projekt powstał we wrześniu 2020 roku.

© Kopiowanie i rozpowszechnianie treści w celach komercyjnych bez porozumienia z autorem jest zabronione: popko.pl | POPKO TV | telefon: (+48) 509 580 042

Treści Encyklopedii Wiedzy Duchowej publikujemy na facebooku, instagramie, YouTube oraz na grupie Popko.pl – Akademia Wiedzy Duchowej.

Encyklopedia Wiedzy Duchowej w social mediach / kontakt