GWIAZDA PORANNA

To artefakt, który sprowadza spokojny sen, zabezpieczając przed różnymi szkodliwymi wpływami energetycznymi, które oddziaływują na człowieka w nocy. Są to między innymi różnego typu promieniowania będące wytworem cywilizacji, jak np. elektromagnetyczne, a także wibracje związane z emanacją myśli, emocji, projektów innych ludzi względem nas. Nieustannie oddziaływując osłabiają one zdrowie, wolę i przekonania. Część tego promieniowania zawiera w sobie destrukcyjne kody, które mogą spowodować uszkadzanie naszych struktur energetycznych jak i modyfikować biologię – podstawę naszego istnienia.
Do tego zestawu szkodliwych czynników dochodzi jeszcze naturalne promieniowanie geopatyczne, które może mieć podwyższone parametry i przez to również działać szkodliwie.

Te negatywne energie często utrudniają lub wręcz uniemożliwiają wejście w głęboki, odświeżający sen i w rezultacie rano możemy czuć się jeszcze bardziej zmęczeni i osłabieni. Dodatkowo podczas 60-70% snów „śniący innymi” nakierowują na człowieka niszczące fale promieniowania, które są aktywne przede wszystkim wtedy, gdy psychika wycofuje się do wyższych wymiarów. Wtedy to „śniący innymi” programują naszą egzystencję pod siebie, by uczestniczyć w naszym życiu zgodnym z ich scenariuszem.
To tylko cześć z licznych zagrożeń, jakie mogą czyhać na nas w nocy.
Artefakt Gwiazda Poranna pozwala uchylić aż do 80-90% tych szkodliwych oddziaływań. W tak wysokim stopniu będą chronione osoby nakierowane na dobro, pozytywnie nastawione do świata, pracujące nad swoją poprawnością. W przypadku ludzi niegodziwych, żyjących w Prawie Totalnego Podporządkowania, traktujących innych przedmiotowo, wartość ochrony, którą przynosi ten artefakt będzie niższa, a może spaść nawet do zera.

Gwiazda Poranna jest częścią Korony Pana Bożych Zastępów, który świat duchowy nazywa Koroną Zwycięstwa. Tworzą ją istoty noszące wspólne imię Alteniiiii. Pięć „i” oznacza pięć wymiarów, które w tym czasie pozostają pod opieką sił nadprzyrodzonych.
Procedura korzystania z artefaktu jest bardzo prosta. Wystarczy zamknąć oczy i wypowiedzieć imię przywołujące opiekunów nocy- „Alteniiiii”. Czekamy, aż pojawi się biała postać i włoży nam na głowę koronę. Korona ta znika wraz z naszym trwałym obudzeniem, najpóźniej zaś o godzinie ósmej rano. Ponieważ ataki ustają wraz z pierwszym brzaskiem, więc ta specjalna ochrona nie jest już wtedy potrzebna.

Oprócz ochrony Korona ta ma jeszcze wiele innych wspaniałych właściwości. Między innymi silnie wzmacnia rozświetlenie przed snem tak, że nabiera ono uzdrawiających właściwości. Można ją też wykorzystać do wejścia w świadome sny, do nawiązywania kontaktów w czasie snu ze sprzyjającymi nam obcymi cywilizacjami. Inne jej właściwości można odkrywać samemu, wykorzystując skale astralne i jasnowidzenie. Istoty Altenii chętnie udzielą odpowiedzi na pytania.

Korona znajduje się w Matrycy Tworzenia i siły wrogie człowiekowi nie mają do niej dostępu. To klejnot duchowy i jednocześnie pomost łączący nas ze światem, który nie jest bezpośrednio połączony z nasza fizyczno-energetyczną ewolucją. Jedynie poziom naszego człowieczeństwa nie pozwala na skorzystanie z jej maksymalnego wsparcia.

ZOBACZ TEŻ: ŚNIĄCY INNYMI

Gwiazda poranna. Lekarstwo na dobry sen. Wspomaga odzyskiwanie zdrowia i równowagi energetycznej. https://youtu.be/gD1qG8piOWk

Podkast czyta Ania Dardzińska. Definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Chmist.