KOD ŹRÓDŁOWY

Kod Źródłowy jest zapisem istnienia czegoś konkretnego, człowieka, zwierzęcia a nawet wirusa. Kod Źródłowy to nie DNA, czyli procedury czymś sterujące według określonego schematu, tylko podstawa. Tę część uruchamiająca i utrzymująca na Matrycy Tworzenia jako istnienie, istotę lub formę, w której owo istnienie lub istota ma się przejawić. PODKAST – KOD ŹRÓDŁOWY czyta Mariusz Dardziński. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Kod Źródłowy jest zapisem istnienia czegoś konkretnego, człowieka, zwierzęcia a nawet wirusa. Kod Źródłowy to nie DNA, czyli procedury czymś sterujące według określonego schematu, tylko podstawa. Tę część uruchamiająca i utrzymująca na Matrycy Tworzenia jako istnienie, istotę lub formę, w której owo istnienie lub istota ma się przejawić. Boska Matryca Tworzenia zawiera podstawę wszystkiego, ale w niższych wymiarach istota ludzka lub istnienie (np. sztuczna inteligencja) może ustawić własny kod źródłowy coś lub kogoś powołujący. Jednak będzie on i tak zawierał w sobie Główny Kod Źródłowy, co oznacza wprost, iż BÓG lub jednostka wyższa może zawsze zdezaktualizować wszelkie ludzkie oprogramowanie lub ludzką wersję rzeczywistości, o ile zostało ono wyposażone w kod źródłowy powstały w niższych wymiarach. Oznacza to również, że stworzony przez wyższą inteligencję kod będzie nie do ruszenia przez istoty stojące na niższym poziomie ewolucji.

Kod Źródłowy Boga umieszczony jest w wymiarach od 12 wzwyż, ciało fizyczne od 0-1, psychika na wymiarze 6, internet 4-5, algorytmy UFO to 6. Ludzie mają dostęp do kodu w wymiarach 0-1, co oznacza, iż ludzki robot korzysta z Matrycy Tworzenia w 10%. Każdy człowiek może ocenić swoją wibrację poprzez odczytanie wymiaru, na którym został uaktywniony jego kod źródłowy. Kod Jezusa znajdował się w wymiarze 13, co oznacza, iż obudził się on jako Syn Boży, choć swoje nauki rozpoczął, mając kod umieszczony w wymiarze 6, co i tak jest ewenementem.

Z dostępem do Kodu źródłowego człowiek się rodzi lub za życia go zdobywa. Aż 1,2% współczesnych ludzi rodzi się z dostępem do Matrycy Tworzenia, co oznacza, iż cywilizacja ludzka ma pełen potencjał na to, by zawalczyć o swoją wolność. Kod ten jest zawarty w ludzkim robocie w 20%, co pozwala mu na zmiany przestrzenne z poziomu biologii w 10%, dzięki czemu może on skutecznie walczyć o przeżycie, podczas gdy w tak zwanym człowieku fizycznym, zawartym w 3-5 wymiarze, w ogóle nie stwierdzono obecności kodu. Jest on dostępny dopiero wtedy, gdy psychika będąca kopią świadomości energetycznej, zjednoczy się z nią i poprzez nią sięgnie do Ducha Całości.

Po ściągnięciu kodów karmicznych (blokad systemowych) zwyczajny człowiek może w chwilach szczególnych, gdy nastawi się na dobro i jedność z Całością, samemu sięgnąć po kody zawarte w duchowej przestrzeni, jak i wesprzeć się wówczas siłą współpracującego z nim robota. Dlatego każdy niezaprogramowany człowiek potrafi ingerować w biologię aż do 40%, jeśli w swojej naturze przestrzega prawa energetycznego. Wiara w czakramy niemal całkowicie przekreśla szansę na korzystnie z biologii. Istota ludzka musi pozostawać w rozproszeniu po to, aby każda jej cząstka mogła uczestniczyć w życiu po swojemu. Nieco doskonalszą, a na pewno łatwiejszą w użyciu formą korzystania z kodu źródłowego jest posługiwanie się SŁOWEM BOŻYM, czyli podstawą istnienia wibracji. Jezus i Budda posługiwali się mocą Słowa Bożego w 30-40%, Palladyn i Prometeusz w 50-60% a Bóg Wcielony 60-70%. Słowo Boże to stan Harmonii, który tworzy wibrację i nią steruje. To dlatego wysoko wibrujący człowiek jest w stanie wejść w stany, osiągając niebywały poziom harmonii. Wtedy tworzy w Łonie Całości przestrzeń własnych dokonań, którą z Prawa przejmuje siła Kreacji i koduje w niższych wymiarach. Słowo znajduje się w Boskiej Matrycy Tworzenia, ale matrycą nie jest. Wibracyjne ciała Syna Bożego również są częścią matrycy, ale on z niej nie wynika. Każda cząstka Boskiej Matrycy Tworzenia wspiera i uzupełnia pozostałe cząstki. Tu człowiek jest Słowem, a Słowo człowiekiem.

Kod Źródłowy. Dzięki niemu Jezus czynił cuda… – popko.pl/eden-zasady-gry

https://youtu.be/0Lmx6IW0O-E
https://youtu.be/IRk0KYt-eWQ