KONTAKT Z BOGIEM

KONTAKT Z BOGIEM – Bóg  jest wszędzie, by być blisko nas. Bóg jest w nas i przez nas działa. Bóg jest STANEM,  Bóg jest radością, Bóg jest miłością. Bóg jest między nami w różnych postaciach. Bóg mówi: jestem w twym oddechu, spojrzeniu, śnie. czyta Ania Dardzińska. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Hanna Wilkus.

KONTAKT Z BOGIEM

Bóg  jest wszędzie, by być blisko nas. Bóg jest w nas i przez nas działa. Bóg jest STANEM,  Bóg jest radością, Bóg jest miłością. Bóg jest między nami w różnych postaciach. Bóg mówi: jestem w twym oddechu, spojrzeniu, śnie. Jestem przy Tobie w każdej sekundzie Twojego życia. W modlitwie wchodzą w nas Cząstki Ojca.

Każda negatywna myśl o sobie, o innych zabija Boga w nas. Każda dobra myśl utrzymuje Boga w nas. Miłość, która jest w nas, uruchamia miłość Ojca w nas i to wystarcza aby On działał.

Przerobienie od pokochania siebie po współistnienie jest odczuciem siebie w środku w związku z Bogiem.

Bóg jest blisko swoich dzieci , kocha ich i czeka aż się obudzą. Czeka na najmniejszy kontakt.

Jak kochasz siebie tak kochasz mnie – mówi Bóg. Każdy ma cząstkę Boga, a więc zobacz Boga w każdym.

Bóg mówi „musisz uwierzyć w to, ze ja jestem, że patrzę na Ciebie, że cię obserwuje, wspieram i wypełniam. Żyj i patrz na świat naszymi wspólnymi oczami, napełniaj go miłością, spokojem, zaufaniem, a podda ci się i odpłaci tym samym. Nie musisz mnie szukać tam, szukaj mnie w sobie, bym stanowił z tobą integralną całość, wtedy usłyszysz mój głos w swoich ustach, ujrzysz całość moimi oczami i użyjesz Mocy należącej do mnie.

Pozwólmy Bogu w nas żyć. Odczucia w nas przyjdą. Przyjdzie łagodność w całości życia. Zmienią się nasze zmysły – smak, dotyk. Nie będziemy czuli zagrożenia, zwiększy się poczucie bezpieczeństwa. Będziemy patrzyli na życie jak na łagodny sen, który nas nie może dotknąć, zranić, jeśli nie będziemy chcieli tego doświadczyć.

Pozwólmy Ojcu w nas zagościć. Stwórzmy wewnętrzny raj. Gdy będziemy chcieli stworzyć raj, to jego obecność jest w naszych działaniach. Zaczniemy inaczej postrzegać świat, bo będą w nas zapisy Ojca, który będzie nam pomagać w każdym elemencie życia w doświadczeniach duchowych, chwilach szczęścia. Musimy jednak w każdej minucie Go odczuwać. W jedności zachowujemy teraz indywidualność jak i Bóg. W rozproszeniu czujemy zespolenie całości. Obudźmy moc Boga w sobie. Bez Ojca nie ma działania. Pokora to najpotężniejsze działanie.  Pycha jest kamieniem rozwoju, stagnacja zmian w całości, anty-działaniem, więc odcięciem od Boga. Nauczmy się patrzeć na świat oczami Ojca. Gdy będziemy odczuwać w sobie jego obecność to staczając walkę z samym sobą nie pozwolimy na to by go zabijać w nas niewłaściwą myślą, niewłaściwym słowem, i niewłaściwym czynem… pozwólmy Ojcu nas kochać. Otwórzmy się na to, co Bóg ma nam do zaoferowania. Prośmy Ojca o to, by w nas otworzył wszystko, oddajmy mu siebie i swoje marzenia. Jak oddamy Ojcu wszystko, to On to udoskonali. Każdy z nas otrzyma bogactwo wszystkiego od Ojca. Prośmy Ojcze bierz i udoskonalaj to tak, by mi było dobrze. Bóg się cieszy, gdy dla swoich dzieci może to zrobić. Gdy jesteśmy w radości z innymi, to pozwalamy by Ojciec w nas wchodził. Ojciec chce abyśmy zapragnęli go przyjąć, a On w nas zaistnieje, w nas zamieszka, a wtedy zostanie tylko jego obecność i On przemieni się w kule światła, która będzie na wysokości serca i będzie stałe wtedy polaczenie, będzie stała w nas jego obecność. Wszystko w nas będzie dążyło do doskonałości, bo doskonałością jest nasz Ojciec.

Wolność to pełnia zjednoczenia z Ojcem. Wolnym jest ten kto mam moc, a moc jest wtedy kiedy jest Bóg. Odczucie Boga doprowadzi do tego by zamieszkał w nas, byśmy się zjednoczyli i połączyli z Bogiem. Otwórzmy kanał serca, powierzmy się Bogu, oddajmy mu swoje cele.

W niciach DNA są kule Mocy Boga (w kulach Orzeł). Jak odczujemy Boga i uruchomią się w nas nici DNA to jest żywa obecność Boga.

Ojciec: Bo mnie nie widzisz, iż jestem wszystkim, co Cię otacza. Błędnie założyłeś, że jestem istotą na wzór człowieka stworzony w indywidualności. Ja jestem naprawdę wszystkim, i snem, i deszczem, słowem, kwiatem, miłością i spojrzeniem drugiego człowieka. Uwierz, że jestem wszystkim a wszystko będzie przy Tobie. Nie szukaj postaci, bo to zawężone, szukaj wszystkiego poprzez miłość, a to samo w darze do Cię wróci. Tak jak będziesz kochał, spojrzenie, zwierzę, rośliny, sytuacje i atom, tak one będą kochać i Ciebie. Kochaj, pracuj, dawaj a dostaniesz wszystkie skarby tego świata, dostaniesz mnie. Jestem całością, którą uzdrawiasz, nadbudowujesz, zmieniasz i wciąż naprawiasz. Gdy mi pozwolisz uzdrawiać, nadbudowywać, zmieniać i naprawiać, zrobię to lepiej i dla Siebie i dla Ciebie, bo ja kocham Siebie i Ciebie a Ciebie w dwójnasób.

Szukaj Boga w Świątyni serca, Wieczerniku, Białej Wieży, na Ławce Zwierzeń, we własnym Sercu, w drugim człowieku, a pomogą Ci w tym Biali Bracia, Rycerze Światłości, twój Opiekun, twój Przewodnik, Krąg Ognia.

Bóg – Stwórca – Tata – doświadcza życia przez nas. On patrzy na świat naszymi oczami i mówi do nas byśmy działali w Jego imieniu.

Playlista „Serie” – https://www.youtube.com/playlist?list=PLsekcJ4pdPtcVhe26w2HHFNoy2RK4lMwc

https://youtube.com/playlist?list=PLsekcJ4pdPtcVhe26w2HHFNoy2RK4lMwc