ŁAGODNOŚĆ

Nie mylić łagodności z uległością i obojętnością. Osiągać stan łagodności czyli mocy przez uruchomienie sił wewnętrznych. Jak jestem słaby, boję się wszystkiego, nie będę łagodny. Jak jestem mocny mogę sobie pozwolić na spokojne przyjrzenie się problemowi, łagodność wynika z siły. PODKAST – ŁAGODNOŚĆ – czyta Irena Chojnacka Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Łagodność jest siłą, której nie rozumiemy. Nie napięcie decyduje o sukcesie, ale jego wycofanie. Jesteśmy rozległą strukturą energetyczną, która jest wszędzie. Mamy punkt skupienia umieszczony w fizyczności i w teraźniejszości, a nasz umysł cały czas zagląda w przeszłość i to jest pułapka. To powoduje napięcie, a dopóki jest napięcie nie wyzwoli się w nas najwyższa siła, jaką jest łagodność.

Należy okazać wdzięczność Stwórcy, bo dzięki Niemu żyjemy na tej Planecie, żyjemy Jego energią. Pozwólmy Jemu w nas żyć. Dostaliśmy od Niego zezwolenie, by istnieć na tej Planecie. Wszystko to, co w nas jest nowe to są zmysły duchowe. Choć obudzone muszą się dopiero przełożyć na nowe doświadczenia, na język znanych nam odczuć i pojęć. Odczucia do nas przyjdą. Przyjdzie łagodność w całości życia. Zmienią się nasze zmysły – smak, dotyk. Nie będziemy czuli zagrożenia, zwiększy się poczucie bezpieczeństwa. Będziemy patrzyli na życie jak na łagodny sen, który nas nie może dotknąć. Nikt nie może nas zranić, jeśli nie będziemy chcieli tego doświadczyć.

Wy przyszliście wypełniać Moją Wolę i w niej musicie się obudzić, bowiem budząc się doznacie szczęścia – bowiem Wy chcieliście po to tu przyjść”– mówi GÓRA

Gdy się w tym obudzicie, znajdziecie ukojenie, znajdziecie ciszę, a w tej ciszy łagodność – moc, która skrusza skały. Nie udawajcie ludzi (takich karmicznych, wzrastających), choć te same koleje musicie przechodzić, bowiem nimi jesteście. Wasz Duch pochodzi ze Mnie. Wasz czas zabawy się skończył (poszukiwań, lenistwa), bowiem Ja wyciągnąłem do was ręce, bowiem znów Mnie zaprosiliście do siebie. Wiec zróbcie to, co musicie – bo będziecie przeczyć nie tylko sobie, ale i idei waszego stworzenia oraz przyjścia na ten świat.

ŁAGODNOŚĆ jest jednym z atrybutów obecności, aktywnej obecności Ducha w nas. Jest to też zjednoczenie z przestrzenią. To co się dzieje, to duchowa aktywacja, metamorfoza. Pojawia się zadowolenie. Jak jest się w tym stanie, jak Duch się objawia, jest się wszędzie – to jest się zadowolonym. Jak jesteś zadowolony, nie ma w Tobie napięcia. Po zejściu Ducha zaczyna nam towarzyszyć zadowolenie i łagodność. Powoli będzie się w nas budzić mała
Wszystkomożliwość – czyli pojęcie, że w swojej przestrzeni dużo więcej będziemy mogli. Łagodność to jest forma działania, spokój jest to stan wyciszenia. Nagle człowiek budzi się i już wie, że już więcej może niż mógł i to było możliwe Dzięki za wszystko i temu, że obudził wyższe pasma duchowe swoje, a wiec i sięgał po większą swoją moc.

Dzięki łagodności wszystkie nasze cząstki zewnętrzne i pozazewnętrzne działają ku temu, by wszystko się stało, ciało egzystencjalne ma znacznie większe pole do popisu, większy wpływ na wszystko, więcej rzeczy nam wyjdzie (to pozwoli na równowagę życiową ).
Kiedy wszystkie elementy są zrównoważone z sobą, mają takie samo prawo głosu, wtedy korzystamy z mocy i wiedzy całości naszej istoty, wtedy, okazuje się, że to co projektujemy, ten artyzm, też jest częścią naszej istoty, to to co stworzymy jest naszym dziełem, nam przypisanym, choć będą w nim uczestniczyć inne osoby. Jeśli to co projektujemy jest łagodne, tzn., ze wynika to ze zgody (gdy mówimy o przyszłości, a uczestniczą w niej inni), z dogadania się ciał Egzystencjalnych innych części tych osób i nas, będzie to współtworzące, nacechowane światełkiem, obecnością Sił Wyższych, a więc naszych najwyższych cząstek. Kiedy my projektujemy przyszłość łagodnie, wtedy i innych ludzi budzimy duchowo, bo tylko
tacy mogą w życiowym eksperymencie z nami współistnieć. Przyszłość to nasz żywy element. Przeszłość, wrota do niej zostały zamknięte, ale zapis scen, doświadczenia
w nas jest, to też element naszej istoty (chciany czy nie). Przyszłość to też element naszej istoty (choć jeszcze na poziomie fizycznym się zamanifestowała).

Kiedy jesteśmy łagodni i nie wymuszamy naszego kierunku działania na naszych cząstkach, wtedy cała nasza istota do tego się przygotowuje, odpowiednio i to będzie doskonalsze rozwiązanie, niż byśmy to reżyserowali.

Nie mylić łagodności z uległością i obojętnością. Osiągać stan łagodności czyli mocy przez uruchomienie sił wewnętrznych. Jak jestem słaby, boję się wszystkiego, nie będę łagodny. Jak jestem mocny mogę sobie pozwolić na spokojne przyjrzenie się problemowi, łagodność wynika z siły.

MODLITWA ZE SKALI 7 B :

  • KOCHAM CIĘ, OJCZE, W PRZESTRZENIACH DUCHOWYCH…
  • I JAK TO ODCZUWASZ ?
  • JAKO ŁAGODNOŚĆ… KOCHAM CIĘ, OJCZE, W PRZESTRZENIACH FIZYCZNYCH…
  • I JAK TO ODCZUWASZ ?
  • JAKO ŁAGODNOŚĆ…

https://www.popko.pl/…/2013%2012%2007%20(Integracja-%C5…

https://www.popko.pl/gongi,uzdrowiencze,dzwieki,medytacja…

Astralna Skala nr 7 – Algorytm poprawności myślenia, dobro i zło… Nauka wahadełkowania – https://youtu.be/TMfeiGGYm8E

https://www.popko.pl/rozwoj-duchowy/pliki-do-pobrania/modlitwy/3/

https://www.popko.pl/gongi,uzdrowiencze,dzwieki,medytacja.xhtml