ŁĄKI EDENU / POLA EDENU / POLANY POLAN

Łąki Edenu to świat ciszy, emocje nie działają, nie ma potrzeby myślenia, potrzeby nie istnieją. Tam inicjujesz procesy. Ale te procesy które tam inicjujesz, inicjujesz dla Siebie Wielkiego. Jak ty potem spadasz do człowieka fizycznego to tyle osiągniesz. Musisz być coraz bardziej doskonały wibracyjnie. A przejawem tego jest doskonałość energetyczna.

Pola Edenu rozciągają się od 0 do 8 wymiaru, obejmują 7 wymiarów, w których obejmują życie. Ósmy wymiar oznacza, że jest włączona świadomość, czyli Jaźń (mózg kwantowy). Pola Edenu umożliwiają aktywne istnienie w przestrzeni 3-8 wymiaru. Od 1 do 3,5 rozciąga się niższe Ja. Niższe Ja ma prawo wolnego wyboru. Wyższe Ja powinno przekonać do siebie, pozyskać je, zadbać o nie i przeprogramować je. Wówczas się zjednoczą, będąc w pełni w siedmiu wymiarach, będąc ludzkimi bogami, którzy mogą w sobie boskość powoli budzić. Pozwól im przemówić, a nie będziesz tracić czasu na poszukiwania. Pozostanie ci już tylko dokonać wyboru na Horyzoncie Zdarzeń i wybrać rolę do zagrania na Scenie Życia. W ten sposób budujemy Dom Swój. 

Średnie Ja czyli psychika, może budzić się aż do świadomości duchowej.  Psychika jest przez Świadomość przejmowana i pozostanie w niej na zawsze. Podczas medytacji nie wiemy, czy wyraża zdanie Niższe Ja czy średnie Ja (psychika). Mózg fizyczny czy mózg kwantowy – wysokowibracyjny łącznie z Jaźnią, czyli z drugim umysłem. To musi być zespolone, aby mógł obudzić się w nas Bóg. Dzięki Polom Edenu wszystko się normalizuje, harmonizuje, nie ma napięcia i potrzeby działania. Należy połączyć i zjednoczyć świat fizyczny z niskimi, średnimi, wysokimi wibracjami, przestrzenia duchową, przestrzenią programową, programami.  

Gdy wejdzie się na przestrzeń Łąk Edenu wpływ na życie będzie 90%, na zdrowie od 60 do 100 %. Jeśli ustawi się swoją istotę łącznie z niższym Ja właściwie, wówczas można wejść w Krainę Spełniania Marzeń w 30 %. W tej przestrzeni nie ma wiary, uwierzenia, zaistnienia, liczy się wola. 

Polanie to ludzie, którzy mają swoje pola w wyższych przestrzeniach. Gdy wejdzie się w tą przestrzeń symbol Łąk Edenu jest połączony z siłami przyrody, czyli Najwyższą Inteligencją. Wszystko sprzyja człowiekowi, pobiera się nauki. Łąki są matrycą tworzenia w zależności od przydzielonego prawa. Tam działa świadomość od 8 do 9 wymiaru, która ma dojście do całości.

Łąki Edenu to świat ciszy, emocje nie działają, nie ma potrzeby myślenia, potrzeby nie istnieją. Najważniejsze jest, że Jesteś, bo ty jesteś Bogiem, od którego wszystko zależy. W komnacie ciszy, komnacie magii, są przygotowane pomysły w zależności od twoich intencji. Tam funkcjonują ziarna życia, skondensowana energia życia. Wsparcie dla ziaren życia przychodzi nad ranem, gdy budzi się Życie na nowo, wszystko jest jednością.     

Podczas modlitwy, będąc na Łąkach Edenu, działanie uzdrawiające jest wzmocnione, ponieważ działa Mózg Kwantowy – Świadomość, która nie jest niczym ograniczona. Działa się obecnością, prawem jako dziecko Boga. W tej przestrzeni można korzystać z DNA zawartego w Adamie, z czystego wzoru (można go skopiować, sprawdzaj ilość w procentach). Zerwane są łańcuchy energetyczne, ponieważ znajdujemy się w naszej przestrzeni, można działać na nasze powłoki. W trudnych sytuacjach życiowych wchodzi się na Łąki Edenu zmieniając wszystko, obserwując jak się wszystko budzi i zmienia. W kwiatach zawarte jest całe DNA. Cały Eden staje się Polem Życia.

CZAS PRZEMIANY – Warsztaty rozwoju duchowego 19.12.2021https://www.popko.pl/warsztaty-archiwum

FRAGMENT WYPOWIEDZI –https://youtube.com/clip/UgkxOroj3FSqlSu_HV3Av6CkZXEIhyRfcgVk – Komunikatory z Łąkami Edenu: Dziupla, Oriin lub PBZ

PLANSZE – Uruchom Moc Intencji. Otwórz drzwi do sukcesu. Odblokuj swój potencjał. To prostsze niż myślisz – https://youtu.be/9FP-WU32Sts

FRAGMENT WYPOWIEDZI – inicjowanie procesów –https://youtube.com/clip/UgkxDcbkFPZWiOJP9M5ibs0z6cXjE-6Au-FQ

Podkast czyta Ania Dardzińska. Definicję, na podstawie materiałów Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko, napisał Artur Ruciński, redagowała Alina Witwitzka