LUSTRA ODBIĆ

W człowieku istnieje naturalna zdolność zawracania wszystkiego co ku niemu idzie. Nasz organizm ma taką zdolność, funkcjonuje to na zasadzie odbić. Staje się to skuteczniejsze, jeśli my nie wysyłamy drugiemu negatywów, nie dajemy się wciągnąć w tę grę, wtedy w 100% odbijamy to co leci. Jest to technika dla Edeńczyka, który zwraca uwagę, by być w świetle.

Zapomnieliśmy o tym i na powrót można w nas to uruchomić. To ogólny mechanizm wszystko przenikający, całą naszą istotę, cali mamy mieć skrzydła. Skrzydła są podpowiedzią, że nasza energetyka jest ustawiona.  Ustawiamy lustra przed sobą, wszystko się odbija, odczujemy to jako mleczne zgęstnienie wokół siebie, metr od nas. My uruchamiamy to w drugim człowieku, bo jesteśmy obecni we wszystkim. Świadomość uruchamia to z poziomu biologii czyli wspólnego źródła pochodzenia, to co drugi wysyła zostaje w nim. Stan pokochania i wybaczenia jest najsilniejszą naszą obroną. Atakiem nie wchodzimy w relacje, tworzymy sami przyszłościowe. Bycie światłem i cudownością jest najlepszą grą w życie. To nie wpływa do drugiego, jego też nie rani, a lustro coś w nim ustawia właściwie. Stajemy się kryształkiem i lustrem. Pozwalamy, by Lustro Odbić w nas powstało, ono istnieje dla umysłu, a w nas jest uruchomiona ta zdolność. To funkcjonuje u pozytywnego człowieka i tyczy się wszystkiego energetycznego, czyli też ciemności, nie tylko ludzi. Musimy zrzec się zła, wtedy to działa. Jeśli wejdziemy w zło, to trzeba wrócić do modlitwy, chcieć skontaktować się z Eryniami i odtworzyć lustro.

ERYNIE – Erynie to samodzielne jednostki bojowe (Boginie), istoty pozostawione na straży pokoju i równowagi wewnętrznej. Wizualnie przybierają różne formy: mogą przypominać skrzydlate gargulce, czy też drapieżnie wyglądające anioły w złotej zbroi – jeśli są na zewnątrz kopuły energetycznej ochraniającej Edeńczyka przed Ciemnością lub też opiekuńcze i przyjazne rusałki, białolice wróżki, duchy lasu, duchy przyrody, krasnoludki, westalki – jeśli są z nami wewnątrz ochronnej kopuły. Są to wspierające i pomagające wyższe siły, przejawiające się w niskich obszarach energetycznych, ostrzegające nas przed tym co w nas nieprawidłowe, doradzające nam po przyjacielsku co zrobić, żeby chronić się przed Ciemnością. Wygląd Erynii jest zmienny i jest wynikiem wielu ewolucji, dopasowany do danego świata. Erynie strzegą Ducha Całości, wspierają Stwórcę, częściowo zrodzone przez Ducha Świętego (Łono), pomagają Duchowi Ludzkiemu. Kiedy Bóg-Człowiek (Edeńczyk) się rodzi, Erynie mogą pojawić się, by go wspierać, chronią też „Dom Swój” Edeńczyka z zewnątrz.

Jeśli pozwolimy Eryniom, strażniczkom, by w naszej przestrzeni czarne scenariusze zostały zepchnięte, przejawi się to, bo jesteśmy strukturą energetyczną, a ona przenosi informacje w sobie- tak jak myśli, które są danymi przenoszonymi przez energie, i emocje które są danymi stanów emocjonalnych itd. Nasz umysł musi byś wypełniony ludźmi, jak również światem informacji, bo w nim jesteśmy, ale od nas zależy czy wysoko energetycznym, według praw duchowych, czy też nisko energetycznym.

LUSTRA ODBIĆ – Podkast czyta Barbara Cieślik. Definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk, Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska. Korekta: Maria Gładka.