MATRYCA

W tak zwanym „mózgu jelitowym” jest zawarta Matryca, czyli ośrodek energii przeciwnej, w którym jest zawarty program PTP. Matryca czyli zawzorcowanie jest ukryta w ciele eterycznym i energetycznym i znajduje się w brzuchu (tzw. 2 czakram). PODKAST – MATRYCA – czyta Ania Dardzińska Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

W tak zwanym „mózgu jelitowym” jest zawarta Matryca, czyli ośrodek energii przeciwnej, w którym jest zawarty program PTP. Matryca czyli zawzorcowanie jest ukryta w ciele eterycznym i energetycznym i znajduje się w brzuchu (tzw. 2 czakram). Matrycy nie można całkowicie skasować. Trzeba się nauczyć dokonywać wyborów i energią neutralną wchodzącą do nas, przepuszczać ją przez serce prawem energetycznym, a nie przez Matrycę.

Oprogramowanie ukryte jest w Matrycy- gdzie komórek jest bardzo dużo, a sposób przepływu sygnałów biologicznie ustawiony. Sygnały, które z „brzucha jelitowego” biegną do mózgu, biegną 3-krotnie szybciej, te które biegną od mózgu 3-krotnie wolniej. Wtedy reagujemy w z góry ustalony sposób, a ponieważ Matryca ma zapis „prawa więziennego”, każdego postrzegamy jako osobę pochodzącą z innej celi. Należy się takiemu postrzeganiu innych przeciwstawić i postrzegać drugiego sercem, a nie „oprogramowaniem”. Można posiłkować się Orinem, który blokuje w 70% linie wymiarowe i nie pozwala by uaktywniała się Matryca, a wraz z Bramą i Krzyżem daje 95% bezpieczeństwa.

Matryca, czyli „sztuczny twór”, który jest czymś w rodzaju energetycznego wzorca zachowań, który powoduje, że w określonych warunkach reagujemy automatycznie, jak zaprogramowane maszyny. Nasz układ informacyjny, system nerwowy (energetyczny) jest tak skonstruowany byśmy szybciej reagowali, niż zdążyli zastanowić się nad swoją reakcją.

Jak działa u nas Matryca, to przejmuje ona nasze funkcje i stajemy się z wolna zawirusowanymi robotami. Funkcjonujemy wówczas według pewnego schematu, często jest nim moralność, wybaczenie-kościół, mądrość-ufo itd… Jak nie korzystamy z Matrycy otwieramy serce, pojmowanie świata jest wtedy duchowe i to trzeba przerobić, czyli strumień. W strumieniu się utrzymujemy jak jesteśmy we współodczuwaniu i współtworzeniu, strumień nas wtedy nie odrzuca i tworzymy wewnętrzne jajo, które trzeba cały czas utrzymać i co ważne nie wchodzić w przeszłość.

Trzeba zmienić funkcjonujący w nas mechanizm stworzony od dziecka w nas, ale zmiana musi być trwała. Wyrwać tę Czarną Matrycę i wprowadzić nowe zapisy, by Matryca stała się Biała. Do tego potrzebne są sceny, trzeba je mieć i być im wiernym do czasu, aż zapis stanie się wartością trwałą, naszą prawdziwą naturą. Trzeba zmienić nawyki, programy i ustawienia, by zapisać się na nowo. Tylko w ten sposób można na stałe utrzymać Punkt Skupienia. To właśnie technika Punktu Skupienia (te sceny) jest jedyną mistyczną drogą prowadzącą do zwycięstwa nad ciałem przez zmiany przyzwyczajeń.

Sprawdzamy o ile te niewłaściwe zachowania się zmniejszą i w jakim zakresie funkcjonuje Biała Matryca . Dotychczas baliśmy się mówić prawdę, będziemy zręczniejsi w jej wyrażaniu. Chodzi o odczucie siły prawdy. Są jeszcze w nas stare mechanizmy. Moc w odczuwaniu jest w Ładzie Bożym . To zahacza o jądro duszy. Jest nowa jakość życia.

✅ Zobacz też:

Kopiowanie cudzego życia. Zło wchłania ludzi. Zastosuj blokady i zmień swój los – https://youtu.be/TXhuG6jgzCw

Ochrona przed kopiowaniem w nas cudzego życia. Kreuj SAM siebie…! – https://youtu.be/hLHg45EDkQI

Mind control można zablokować! Polska oazą światowej rewolucji. Przepowiednie były prawdziwe – https://youtu.be/ehr3aMBknCQ