MECHANIZM FUNKCJONUJĄCY

MECHANIZM FUNKCJONUJĄCY jest właściwie drogą do własnego nieba. Ten kto go odkryje i się nim posłuży ten pojmie czym są zbroje, skrzydła czy inne artefakty symbolizujące scalenie z własną mocą. Wtedy człowiek staje się pełny, pewny swego, odważny i bardziej twórczy.

MECHANIZM FUNKCJONUJĄCY jest indywidualny i ogólny. Indywidualny jest taką strukturą, jest takim kośćcem, jest solidnym programem, który sprawia, że wszystko w nas poprawniej funkcjonuje. Mechanizm ten zapewnia stabilizację, jest także czymś co uwydatnia stany, cechy i wszystko to co stanowi człowieka. Bez Mechanizmu Funkcjonującego można istnieć, ale wtedy taki człowiek całkowicie nie kontroluje umysłu i mózg jego nie pracuje prawidłowo.

Oprócz Indywidualnego istnieje również Ogólny(Główny) Mechanizm Funkcjonujący, ten zawarty w Całości, do którego należą też procedury sterujące ludzkimi powłokami. Mechanizm Funkcjonujący leży poniżej DNA co oznacza, że to na nim oparto mechanikę świata, którym się steruje za pomocą prostych komend, prostego ukrytego w DNA oprogramowania. Dzięki strukturze ruchu wszystko to potrafi pędzić przed siebie i się rozwijać. Gdy owa się wyłącza wszystko zastyga w bezruchu.

Poszukiwaną wartością jest Kreator który całą tą machiną steruje z poziomu Mechanizmu Funkcjonującego. Nocą gdy wszystkie światła gasną możemy odczuwać ruch maszynerii, która utrzymuje Wszechświat w ruchu jak i obecność Operatora, który nad tą mechaniką czuwa. Operator to Technik, który całość zbudował, to Inżynier, a ten który to wymyślił i zaplanował to Kreator. Świadomość nasza jest każdym elementem Mechanizmu Funkcjonującego i zawiera się zarówno w tym Operatorze, Inżynierze jak i Kreatorze.

Mechanizm Funkcjonujący może być wspomagany przez Mechanizm Wspomagający, który jest zaliczany do umysłu. Umysł wykorzystuje ten mechanizm do lepszego sterowania Mechanizmem Funkcjonującym dzięki czemu my a nie generalny mechanizm mamy dostęp do naszych powłok. Nasze chęci i przepracowana jedność ze wszystkim umożliwia nam w nieświadomy sposób lepsze ogarnięcie, pełniejsze sprzęgnięcie się z naszym Indywidualnym Mechanizmem Funkcjonującym i jego z Ogólnym Mechanizmem Funkcjonującym. Gdy się to udaje, to mamy pełniejsze dojście do wszystkiego co istnieje, do świata roślin i zwierząt, do gwiazd itd….

Jak człowiek budzi się i otwiera we wszystkości uzyskuje dostęp do tego co tworzy i jest tworzone, co powołuje życie i tym życiem jest. Gdy poczujesz, że jesteś dla siebie prezydentem, ministrem, wojskowym i wykonawcą zarazem ich rozkazów, wtedy Mechanizm Wspomagający na tyle poprawnie scali się z Mechanizmem Funkcjonującym, iż niemal namacalnie będzie czuł ruch przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. Odczujesz także, że ten mechanizm jest wieczny i niezniszczalny, że jest kośćcem wszystko utrzymującym że ten który go dotknie na zawsze stanie się innym człowiekiem, dużo bardziej pewnym siebie i pracowitym. Mechanizm Funkcjonujący jest na stałe sprzęgnięty, więc pozwól by wszystko wedle Prawa się w tobie ustawiło, pozwól by ktoś u Góry zaingerował w ustawienie twoich powłok. Oddaj pieczę nad nimi mechanizmowi a świat ustawi się pod ciebie lepiej niż tego oczekujesz.

„TO JEST ZAUFANIE BOGU I TEMU CO STWORZYŁ BYŚMY POPRAWNIE FUNKCJONOWALI”.

Gdy w „TU I TERAZ” odkryjesz Mechanizm Funkcjonujący, wtedy zrozumiesz jak blisko byłeś jedności z Całością i zwycięstwa nad własnymi ograniczeniami. „TU I TERAZ” znajduje się pomiędzy dwoma LUSTRAMI, przeszłości i przyszłości. Trzeba w Całości siebie zamknąć się w „TU I TERAZ”, wówczas to wszystko co nas degradowało z przeszłości (nasze wszystkie brudy energetyczne, niepoprawne zachowania) i przyszłości (zagrożenia i lęki, że coś nie wyjdzie) jest umiejscowiona na tych lustrach i na nas nie oddziaływa. A tam za tymi Lustrami jest nasza moc i ona wszystko robi i ustawia, nie trzeba się nad tym zastanawiać. Jak będziesz w „TU I TERAZ” wypełniony wysokimi wibracjami to zaczniesz czuć obecność BOGA, tego świata i swoją własną.

Ten kto nie ma przerobionego pokochania, który nie jest w strumieniu i nie otarł się o kanał duchowy, nie będzie w pełni mógł połączyć Mechanizmu Indywidualnego z Ogólnym, więc wspomaganie to będzie ubogie.

Gongi. Misy. Medytacja dźwiękowa 0.2-7Hz i 1721Hz usuwająca węzły karmiczne i kody energetyczne. https://youtu.be/foM8tQrZC-U
https://youtu.be/p-mOzTU2iEg
Duchowe nauki – Mechanizm funkcjonujący. Dźwiękowe nagranie zwarsztatów + przekazy z zaświatów… – https://youtu.be/p-mOzTU2iEg
https://youtu.be/tKV4EIrcy3s
https://youtu.be/beanaPpPVGM

Podkast MECHANIZM FUNKCJONUJĄCY – czyta Aneta Artecka-Rudny. Definicję – na podstawie materiałów, wiedzy i nauk Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.