NADDUSZA

Naddusza się uczy, ten człowiek, który się udoskonalił i był Opiekunem, czuje jak pięknie jest pomagać, jest aniołem uskrzydlonym, który czuje co znaczy być w tym świecie, potem pojawia się odpowiedzialność i chce wejść jeszcze wyżej, w światy duchowe i stać się Archaniołem, więc ten człowiek staje się wreszcie Nadduszą i prowadzi iluś ludzi ucząc się ich. PODKAST – NADDUSZA, ANIOŁ – czyta Alina Witwitzka. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

ANIOŁ – jest promieniem Stwórcy wyrażającym Jego moc w najniższym swoim zejściu. Jest też symbolem czystości, opiekunem wzrastającego człowieka i jego wyższą powłoką zwaną Nadduszą. To on sam na wyższym poziomie. Naddusza, czyli Dusza nadrzędna potocznie nazywana jest Aniołem Stróżem lub Opiekunem. Jest to nasza wyższa energetyczna struktura. To nic zewnętrznego, to ty sam, na dodatek bardzo wewnętrzny.

Kiedy budzimy się w świadomości budzimy się w pasmach Nadduszy, jesteśmy doskonalsi, moc wzrasta, choć z niej nie umiemy korzystać. Naddusza to wewnętrzny lekarz, psycholog, który nas wspiera. Ona prowadzi wiele dusz choć nie w tym samym czasie i przestrzeni. Zawarte są w niej doświadczenia dusz. Kiedy budzimy się w Nadduszy jest w nas jeszcze echo funkcjonowania duszy, głód autorytetu, pyszałkowatość, nonszalancja w słowie i nie czuje się jeszcze mówienia Prawdy. Jezus nie dążył do Prawdy, on nią był. Jeśli przerobimy te lekcje będziemy mogli być cały czas na poziomie energetycznym 7, wtedy czujemy dużo więcej jak i wiedza z tego poziomu większa do nas schodzi, zwiększa się nasza moc energetyczna, inteligencja itd…

Jak wchodzimy w stany życzliwości, przyjaźni i inne znikają oddzielenia wobec światów energetycznych w naszej własnej istocie. Jak znikną na pewnych płaszczyznach i wymiarach, to zaczynamy funkcjonować na poziomie wspólnych Naddusz i pojawia się ruch ku przyczynie i kierunek tendencji. Nie wiesz czemu, ale czujesz, że tam będzie coś źle, bo na poziomie Naddusz ściągasz informacje i już wiesz, że nie masz tam jechać.

Naddusza to jest coś co skupia pod sobą Dusze o mniej więcej podobnym charakterze i Świadomość, która wchodzi do tej Nadduszy. Z reguły ma ona kilka ciał (9-12) i jak któraś z Dusz sama z siebie popełnia błędy to Świadomość przenoszona jest do innej Duszy. A tu wchodzi inna, która chce mieć taki zapis. Naddusza sprawia, że te Świadomości wędrują. Czasami Świadomość zaczyna źle się czuć w dotychczasowych warunkach, przestaje chcieć tu być i to się zmienia. Świadomość w zależności od tego czy się znieprawia czy wzrasta, może się znaleźć w innej Nadduszy i ma możliwość kolejnych doświadczeń.

Kiedy pracujemy nad sobą łączymy się z Nadduszą, czyli ze Świadomością energetyczną i ściągamy informacje od innych Dusz. Naddusza trwa około 300 pokoleń, oprócz tego że wymieniają się jej Dusze, to jej pamięć cywilizacyjna jest rozległa. Ona jest między 7 a 8 poziomem energetycznym i to jest tak zwany Złoty Obszar, tu się widzi złoto energetyczne. Aby się tu dostać trzeba być w „Energetycznym Niebie”.

Naddusza się uczy, ten człowiek, który się udoskonalił i był Opiekunem, czuje jak pięknie jest pomagać, jest aniołem uskrzydlonym, który czuje co znaczy być w tym świecie, potem pojawia się odpowiedzialność i chce wejść jeszcze wyżej, w światy duchowe i stać się Archaniołem, więc ten człowiek staje się wreszcie Nadduszą i prowadzi iluś ludzi ucząc się ich. Jakość ludzi zależy też od tego kim jest twój opiekun. Można sprawdzić doskonałość Opiekuna np. doskonałość jest 100% i ile doskonałości ma twój opiekun. Jeśli ma dużą doskonałość (np. 90%) można ją pytać o wszystko. To autentyczny Opiekun. Kończąc reinkarnację stajemy się Nadduszą.

„NADDUSZA TO PIERWSZA TROSKLIWA MATKA, KTÓRA CHCE BY DUSZO-CZŁOWIEK PO ŚMIERCI ZNALAZŁ WSPÓLNY DOM W JEJ RAMIONACH A NIE SPADŁ JESZCZE NIŻEJ”.

Modlitwa – trzon duchowy – współodczuwanie i współtworzenie Podstawa wzrastania – https://youtu.be/Fkm9PWVyNqI

Oaza wzrostu – popko.pl/oaza,wzrostu.xhtml