NIENARODZENI

Nienarodzeni nigdy nie byli zrodzeni w naszym Prawie (Prawie Wolnego Wyboru). Mogą otwierać się duchowo, ale i tak obudzą się we własnym Prawie (Prawie Totalnego Podporządkowania). Duch jest w ciele, ale nie ma Duszy. Można ich traktować jak ludzi, ale nimi nie są. Są nie do naprawienia i nie do zmiany. Nienarodzeni jak się budzą to ich moc jest z tamtego Prawa PTP. Nienarodzeni rodzą się tylko po to, by utrzymać system, by niszczyć tych, którzy chcą wzrastać, rodzą się fizycznie ale są nienarodzonymi. Są to żywe trupy i są niebezpieczni, zrobią wszystko by niszczyć tych ze światła. Przy odczycie można odczytać, że mają Duszę ale tak wyjdzie tylko dlatego, bo Duch przejął tę funkcję! Jest to degenerat duchowy, zło go wspiera, on rządzi, on wie co mówi i co robi. Takich właśnie ludzi podsuną wszędzie tam, gdzie może być głos prawdy. Tak złapali Piotra i pobudował kościoły. Podkast NIENARODZENI – czyta Barbara Cieślik. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Pamiętajmy, że naszym wrogiem jest ciemność, a nie człowiek przez nią prowadzony, ale też istnieją ludzie źli tacy, którzy ludzi udają, a są zrodzeni w innym prawie PTP, by siać tu zamieszanie i śmierć.

Nienarodzeni – nigdy nie byli zrodzeni w naszym Prawie (Prawie Wolnego Wyboru). Mogą otwierać się duchowo, ale i tak obudzą się we własnym Prawie (Prawie Totalnego Podporządkowania).  Duch jest w ciele, ale nie ma Duszy. Można ich traktować jak ludzi, ale nimi nie są. Są nie do naprawienia i nie do zmiany. Nienarodzeni jak się  budzą to ich moc jest z tamtego Prawa PTP. Nienarodzeni rodzą się tylko po to, by utrzymać system, by niszczyć tych, którzy chcą wzrastać, rodzą się fizycznie ale są nienarodzonymi. Są to żywe trupy i są niebezpieczni, zrobią wszystko by niszczyć tych ze światła. Przy odczycie można odczytać, że mają Duszę ale tak wyjdzie tylko dlatego, bo Duch przejął tę funkcję!  Jest to degenerat duchowy, zło go wspiera, on rządzi, on wie co mówi i co robi. Takich właśnie ludzi podsuną wszędzie tam, gdzie może być głos prawdy. Tak złapali Piotra i pobudował kościoły.

Czy nienarodzonym w naszym prawie można pomóc przejść na stronę światła?
Robota można zaprogramować na wszystko i mamy tego świadomość, ale człowieka już nie. Na człowieka trzeba inaczej oddziaływać. Na robota wolnym wyborem jest silniejszy program, który na niego działa, to go ciągnie i ogłupia.

Istnieją też Nienarodzeni po stronie światła. Przychodzą z poprawnego PTP by walczyć z Ciemnością, a że mają olbrzymi potencjał są dla Ciemności bardzo niebezpieczni i od pojawienia się na Ziemi, niszczeni wszelkimi dostępnymi sposobami.

Astralna Skala nr 1 – poziomy duchowe, skala dobra i zła, skala marionetek. Nauka wahadełkowania. – https://youtu.be/HVuVHThSvHs