PUNKTY SKUPIENIA UWAGI

PUNKTY SKUPIENIA UWAGI – mówią o tym, jak kontrolujemy myśli i emocje, jakie są stany, co trzeba zrobić, czyli moc psychiczna. Są trzy punkty skupienia uwagi :

* wewnętrzny czyli na elementach ciała fizycznego i wewnętrznych procesach energetycznych

* w–sobny (czyli w sobie), na odczuciach i przeżyciach psychicznych

*zewnętrzny, na związkach z przestrzenią fizyczną.

Owe Punkty Skupienia zadecydują o waszej mocy energetycznej i duchowej, po poprawnym wypełnieniu sobą przestrzeni duchowych i przestrzeni życiowych. Trzeba zmienić nawyki, programy i ustawienia, by zapisać się na nowo (biała matryca). Tylko w ten sposób można na stałe utrzymać punkt skupienia. To właśnie technika Punktu Skupienia (to, co robimy, te sceny) jest jedyną mistyczną drogą prowadzącą do zwycięstwa nad ciałem, przez zmiany przyzwyczajeń – nad wewnętrznymi energiami, przez obudzenie Duszy – nad energiami zewnętrznymi (jak kontrolujesz myśli i słowo, to nie pozwolisz zewnętrznym energiom wpłynąć do ciebie), a przez zaniechanie myślenia o problemach świata energetycznego i fizycznego – doprowadzenie do otwarcia duchowych oczu, które od tej chwili zaczynają postrzegać Rzeczywistość w prawdzie, a nie w iluzji. Sprawdzaj napięcie w punkcie skupienia, by przekroczyć 100 %. Skupienie w danym obszarze staje się wartością trwała, cichą i niepostrzegalną.

Wszystkie one są pożyteczne i wskazane dla wyciszenia organizmu, zrównoważenia płynów energetycznych wewnątrz organizmu ludzkiego jak i pomiędzy nim a otoczeniem. Te stany są błogosławieństwem dla osób próbujących odzyskać energetyczną równowagę, wyciszyć się jak i na stałe uzyskać większy spokój wewnętrzny. Pozwalają one na większą kontrolę procesów biologicznych i energetycznych (Evelyn Monahan i inne osoby w ten sposób zdrowiały) a nawet na stałe podniesienie wibracji. Mogą być zbawienne dla osób nerwowych, pobudliwych, mających zaburzone relacje z otoczeniem z powodu swojej agresywnej energetyki, bądź żyjących w zniewoleniu energetycznym (programy, nawiedzenia, opętania itd., to jest walka z tym czymś, co człowieka osacza). W połączeniu z afirmacją, medytacją punktową potrafi wyhamować pobudliwość i wyciek energii przynosząc wyraźną ulgę, jak i poprawiając stan zdrowia fizycznego i psychicznego. To błogosławieństwo dla osób, które do tej pory z energiami nie eksperymentowały, bądź też nie miały dostępu do wiedzy z obszaru pól energetycznych czy duchowych.

popok.pl: popko.pl/psychologia-umyslu/

https://youtu.be/_S_XhyV7jYc
https://youtu.be/OMZvF-4D4h4

PODKAST – PUNKTY SKUPIENIA UWAGI – czyta Mariusz Dardziński. Definicję – na podstawie materiałów Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.