SPRĘŻYSTOŚĆ KOMÓREK

Gdy mówimy o sprężystości komórek to mówimy o odzyskiwaniu zdrowia, o aktywowaniu też czegoś, co jest w nas martwe. Jeśli uprawiasz sport, sprężystość komórek masz 100%-ową, ale jak nie jesteś ciekawym człowiekiem, nie będzie ich rozświetlenia i nie wszystko będzie poprawnie działało. Podkast SPRĘŻYSTOŚĆ KOMÓREK – czyta Mariusz Dardziński Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

SPRĘŻYSTOŚĆ KOMÓRKI to jest umowny termin, który mówi o przepustowości w biologii, w tym wypadku mówimy o odrodzeniu się biologicznym też istoty ludzkiej. Mówi o stopniu sprawności komórki co można sprawdzić na skali 3a. Bardzo łatwo ją poprawić zwykłą gimnastyką, w której pozwalamy ciału się wyginać, rozciągać mięśnie i stawy. 20 minut dziennie wystarczy by w ciągu 2 tygodni osiągnąć wysoką sprężystość, a jeśli do tego jeszcze człowiek rozświetla się, to wzrasta też poziom harmonii komórek i organów, co przy lekkim uzdrawiającym wsparciu z zewnątrz może zlikwidować nawet rozwijający się nowotwór.

Gdy mówimy o sprężystości komórek to mówimy o odzyskiwaniu zdrowia, o aktywowaniu też czegoś, co jest w nas martwe. Jeśli uprawiasz sport, sprężystość komórek masz 100%-ową, ale jak nie jesteś ciekawym człowiekiem, nie będzie ich rozświetlenia i nie wszystko będzie poprawnie działało. Programy DNA, które się w tobie uruchamiają poprzez ćwiczenia, mają naturę energetyczną i przepływają przez ciało między komórkami, oraz duchowymi kanałami podążają od komórki do komórki, od organu do organu spajając z sobą ludzką strukturę. Jeśli są tam zaburzenia, będą powoli niknąć jak te programy zostaną uruchomione. W komórce mogą być stwardnienia energetyczne, które sprawiają, że cząstki między sobą nie chcą się ugniatać (naginać). Jeśli brak nam sprężystości, pojawiają się zastoiny i wtedy programy uzdrowieńcze, nawet sygnały płynące z mózgu nie są w stanie przepłynąć. Jak my w czasie działania wstawiamy programy, modyfikujemy poprzez DNA, to rozświetlenie i sprężystość komórek musi być 100%-owa. Jest to ważne dla ciężko chorych, też dla osób wychudzonych i otyłych, bo procesy przemiany materii są zaburzone. My uruchamiamy procesy przemiany materii w 103-104%, ale musi być też rozświetlenie. Jeśli po naszym działaniu zadba się o rozświetlenie i sprężystość komórek, będzie się człowiek zmieniać, choć nawyki żywieniowe pozostaną takie same. Ważnym jest by połączyć to też z Żywą Wodą. Ćwiczyć należy 20 minut dziennie. Przy sprężystości i rozświetlaniu komórek skupiamy się na ciele fizycznym wiedząc, że ta fizyczność związana jest też z obszarem eterycznym i gęstą energią wkomponowaną w to ciało.

Mówimy : „Ciało moje włącznie ze wszystkimi płynami jak i glejem energetycznym, który we mnie jest będzie poddawany obróbce”. Zamykamy oczy i wypełniamy się Światłem chcąc, by to Światło, które jest w nas się obudziło. Ono jest ale przez umysł i inne rzeczy zostało przytłumione. Myśląc o Świetle ożywiamy je, patrzymy jak ono się w nas budzi.

Rozświetlamy się a dopiero potem przystępujemy do dbania o sprężystość komórek, to jak tai-chi, osobiste. Ciało samo podpowie co trzeba zrobić, jak się naginać i ćwiczyć, by sprężystość komórek wzrosła. Zastoiny są często w kościach i wtedy aparat krwiotwórczy źle pracuje, przez co powstaje anemia, bo zastoiny energetyczne są w kośćcu. Całe ciało podpowiada co należy zrobić, by zastoiny puściły i sprężystość zaczęła wzrastać. Zatapiamy się w sobie, rozświetlamy się w sobie i pozwalamy ciału podpowiadać nam jak się uginać. Zawsze ciało wie, gdzie więcej trzeba się pouginać, nie trzeba nim rządzić, tylko pozwolić ciału podpowiadać nam i pozwolić by do umysły trafiały informacje jak mamy to robić. Ciało nam zawsze podpowie co i jak, żeby to było komfortowe dla nas. To jest ćwiczenie duszy i siły biologicznej, dzięki czemu ciało jest w dobrej kondycji.

STAN WEWNĘTRZNEJ SPRĘŻYSTOŚCI KOMÓRKI, ORGANU jest tak samo ważny jak siła fizyczna w walce na bokserskim ringu (jak uprawiamy ćwiczenia, biegamy, chodzimy itd. to jest zawsze większa aktywność). Gdy robimy coś, dzięki czemu uzyskujemy sprężystość, jest OK (jak tai–chi, rozciąganie, streching – bez wysiłkowe rozciąganie mięśnie, stawów). To umożliwia odzyskanie sprężystości. Można sprawdzić jaka jest sprężystość przed ćwiczeniem i jak się zmienia po naszych ćwiczeniach np. można masować wątrobę, zmieniać sprężystość organu przez uciskanie, oraz przez nacisk fizyczny można zmieniać sprężystość mięśni, a stawy przez rozciąganie.

SKALA SPRĘŻYSTOŚCI KOMÓRKI:
* 90% – 100% – sprężystość nieistniejąca (nie skupiasz się na tym stanie, bowiem
komórka, organ i ciało same nią są.)
* 80% – 90% – odczucie wewnętrznej mocy, komórka nie poddaje się nawet
zwątpieniu człowieka w uzdrawianie, ma związek z siła psychiczna komórki i
organu, mądry dopasuje moc do okoliczności, zastosuje sposób, by się
odrodzić.
* 67% – 80% – sprężystość umowna, jeszcze wszystko jakoś poprawnie działa, ale
przy chorobie to za mało na sukces.
* 51%-54%-67% – tzw. sprężystość upadająca, jak nie spadnie cos poniżej 54%, to
wtedy siła woli można jeszcze się wydźwignąć (sprężystość można jeszcze siłą
woli podnieść, można odnieść sukces metoda koncentracji jak sportowcy)
* 42% – 51% – przepuklina, tworzenie wklęsłości przez co stan sprężystości, a raczej
jego brak już destrukcyjnie wpływa na komórkę (jak jakiś organ jest w tym
stanie, to my sami wciągamy się w chorobę)
* 28% – 42% – ocean czarnej smoły, wszystko zlepia się i tonie, masażyści walczą o
sprężystość, a jak maja fizyczna energię, to Ph się podnosi.
* 28% i mniej – śmierć, zapaść, rezygnacja, organ, komórka poddaje się całkowicie.

„Więc ćwicz, a pozyskasz sprężystość, która wydatnie pomoże ci w przywróceniu lub utrzymaniu zdrowia”

Ruch na świeżym powietrzu, też jest dużo lepszy niż ćwiczenia w pomieszczeniach, ponieważ ciało jest stworzone przez siły przyrody, więc potrzebuje ono uzupełnić brakujące DNA ze świata przyrody i czasami spacer po lesie będzie dla ciała bardziej zbawienny, niż wycisk na siłowni. Dodatkowo, gdy będziemy się ruszać w radości i miłości, to ciało z pewnością odwdzięczy się nam za naszą troskę i opiekę. Pamiętajmy również, że gdy mamy uruchomioną maksymalną sprężystość naszych komórek, to bez problemu przewodzą one Światło, na którym przecież tak bardzo nam zależy.

Przekaz skrót : „Gdy systematycznie niszczycie ciało truciznami, a powłokę energetyczną niekorzystnymi wibracjami, powstaje w ciele fizycznym stały stan napięcia, fizyczna obawa, typowa zapaść, typowy stan chorobowy. Może on osiągnąć takie rozmiary, jak trzęsące się ręce u alkoholika lub niekontrolowane ruchy i podrygi u osób narkotyzujących się. Owo fizjologiczne roztrzęsienie było dotychczas traktowane jako efekt zachwianej równowagi psychicznej, co lekarze nazwali głodem narkotycznym lub stresem, podejrzewając, iż główną tego przyczyną jest niemożliwość wejścia w upragniony stan nowego odczuwania całości. Dlatego wiele terapii, które stosowano w walce z nałogiem, było nieskutecznych. Prawdziwa przyczyna tkwi w lęku ciała fizycznego, które boi się ponownego ataku, ponownie dramatycznie obniżanego poziomu harmonii, co prowadzi do utraty kontroli ciała nad sobą samym. Stan jest porównywalny do stopnia lęku, jaki ogarnia człowieka na widok znanego od lat dręczyciela. Łatwo temu przeciwdziałać, pozwalając ciału wyregulować całą fizjologię, przez co lęk przestaje przenikać wyższe poziomu istoty ludzkiej. Wystarczy złożyć ciału przyrzeczenie o nieagresji, o zaprzestaniu jego dręczenia. Gdy ciało odczuje autentyczny udział woli w waszym postanowieniu, gdy wasze postanowienie stanie się faktem, ciało przestanie uruchamiać reakcje obronne (ręce przestaną się trząść a stany chorobowe ustąpią) i wszystkie swoje wysiłki skieruje na rekonstruowanie własnych systemów obronnych i komórek„.

Zobacz też:

https://www.popko.pl/dla-osob-po-uzdrawianiu-na-odleglosc/

Rozświetlanie komórek. Prosta technika oczyszczania z toksyn. Higiena człowieka przyszłości – https://youtu.be/IZ9d2_GLGUo
https://youtu.be/aUK4Hg_To9Q
Woda życia. Instrukcja i działanie. Poprawia zdrowie i całą ludzką energetykę. Działa 6 tygodni. – https://youtu.be/aUK4Hg_To9Q

https://youtu.be/aq22WazcrbM

https://youtu.be/zCyEIRto3TQ

https://youtu.be/5wt-D0T_jIU