STRUKTURA ZŁOTY OTOK

Złoty Otok – to pierwsze odczucie mocy Zeusa, korona, stawanie się, rozwój. Dzięki niemu jest to możliwe. Jak jesteśmy w innym stanie i stajemy się na stałe inną istotą, w ogóle inaczej funkcjonujemy, zmienia się perspektywa. Symbolem Tęczowego Mostu jest Złoty Otok wokół głowy.

Złoty Otok, tak jak aureola na głowie Jezusa, jest po to, by cały czas pomagać innym, budzić w nich związki z Ojcem. Cały czas uaktywnić wszystkie ich cząstki, do których ma tylko dostęp w pasmach duchowych. Aby ci ludzie mogli słyszeć, widzieć, by coś się w nich otwierało teraz lub kiedyś, kiedy zechcą się budzić. Ład i Sprawiedliwość Boża wyznaczają ruch Złotemu Otokowi, a to jest jakby jedno i to samo.

To taka „czapka niewidka”, złota aureola wokół głowy. Człowiek panuje nad swoimi cząsteczkami duchowymi i energetycznymi i powoli 13 promień się włącza. Złoty Otok jest tylko częścią twojej istoty choć odczuwasz go właśnie poprawnie, ale prawdziwy Złoty Otok jest wszystkim co przejawione w tym świecie być może, a co dotyczy Całości. 

Złoty Otok jest zapowiedzią złotego runa, wszystkodostatku, wszystkomożliwości itd. Dla Złotego Otoku pełnia życia, doświadczanie wszystkiego jest ważne. Duszy może się nie podobać to co każą robić, ale musisz to zaakceptować. Jak zaakceptujesz to, czyli pozwolisz sobie na takie doświadczenie, może się to okazać niebolesne, czujesz życie i doświadczenie. Złoty Otok podpowiada, że gdzieś tam tworzą się inne prawa niż by się nam wydawało. Im wyżej we wznoszeniu się jesteśmy, tym inaczej postrzegamy świat. Jeśli spotykają się ludzie nad sobą pracujący, każdy na swoim poziomie jest tak samo uczciwy, zawsze zespaja ich rdzeń syno-bożowy; Złoty Otok. Różnice mogą być na poziomie fizycznym i spore dysproporcje o odnalezienie się w życiu i wpływ nań. 

Złoty Otok jest wielką tajemnicą. Tu krył się sukces Wielkich Mistrzów; Jezusa, Buddy, który mówi kim i czym jesteśmy i jak tym czymś i kimś się na powrót stać. Tu jest ukryta Świątynia Serca ze wszystkimi drzwiami. Im wyżej jesteś, tym mniej masz potrzeb. Czymś innym jest realizowanie celów, ale wymogi odnośnie życia stają się skromniejsze. Jest zachwyt nad życiem, smakowanie go jest pełniejsze, jesteś szczęśliwszy. Na choince, hologramie, możemy powiesić nasze cele. Pozwólmy sobie, by przy Złotym Otoku pokazali nam czego powinniśmy naprawdę chcieć. Niech podpowiedzą co na tej choince mamy powiesić. Tu każdy połączy Złoty Otok, bo wzrastamy z tym, jak powinno wyglądać nasze życie, a decyduje o tym wybranie życiowych celów. Pokora łączy pojednanie, pogodzenie z zaufaniem i to jest potężna siła. Wchodzimy w osobiste doświadczenie. Ostatnim elementem jest stawanie się, więc możemy ujrzeć to co się stanie.

Złoty Otok – to następna struktura: potrafi do 30% wpływać na strukturę przestrzenną i jest zależny od bycia w „kanale” (czyli Złoty Otok – to co u Jezusa było widoczne). Wzór musi być w kanale na 9, inaczej ze Złotego Otoku nie możemy korzystać. Ale w Świątyni Serca można do 15% to tworzyć.

ZOBACZ TEŻ: Struktury człowieka

https://youtu.be/HVuVHThSvHs
Astralna Skala nr 1 – poziomy duchowe, skala dobra i zła, skala marionetek. Nauka wahadełkowania. https://youtu.be/HVuVHThSvHs

Podkast czyta Ania Dardzińska. Definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk, Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska. Korekta: Beata Rosołowska.