ŚWIADOMOŚĆ

ŚWIADOMOŚĆ – nasza moc, która realizuje cele i która podpowiada jak się zachować, co mamy zrobić. Koncentracja, medytacja, kontemplacja są formą wchodzenia w marzenia od strony technicznej. Dzięki marzeniom włącza się świadomość. PODKAST – ŚWIADOMOŚĆ – czyta Ania Dardzińska, Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Alina Witwitzka.

Tylko stały stan kochania i radości potrafi wynieść człowieka na wyższe poziomy energetyczne, gdzie śpi świadomość, która jest niczym innym, tylko połączeniem psychik ciała fizycznego, duszy, ciała egzystencjalnego i przestrzennego w jedną całość. Gdy owe się łączą, zyskując świadomość siebie nawzajem, umysł przestaje być potrzebny i zaczyna się zajmować tym, do czego pierwotnie został stworzony: do technicznej obsługi ludzkich powłok fizycznych i energetycznych. Zapisane w nim dokodowane programy przestają działać, bo obszar myśli i emocji, na które wcześniej wpływały, właśnie wymknął się spod ich kontroli, przechodząc pod władanie świadomości, dzięki czemu człowiek zaczyna się zachowywać tak, jaka była jego pierwotna natura: bawi się i raduje z odczucia własnego jestestwa i jedności z ludźmi. Wtedy zaczynają dziać się cuda, najpiękniejsze rzeczy na świecie: ludzkie serce się otwiera i zaczynają z niego wypływać kolorowe emanacje wszystkich nici DNA, łącząc się we wspólnym tańcu zdrowia i wolności.

Fragment z popko.pl:

Źródło – https://www.popko.pl/pan,rozbicki,i,ezoteryczno,religijny,horror.xhtm

ŚWIADOMOŚĆ – nasza moc, która realizuje cele i która podpowiada jak się zachować, co mamy zrobić

Koncentracja, medytacja, kontemplacja są formą wchodzenia w marzenia od strony technicznej. Dzięki marzeniom włącza się świadomość. 

Świadomość tworzy rzeczywistość. 

Jak się włączy świadomość to włącza się mechanizm rozwiązań w sytuacjach krytycznych. To świadomość wszystko wypełnia i korzysta z prawa twórczego. 

Poprzez świadomość jesteśmy ze wszystkim w jedności. Świadomość wie że w łonie zawiera się wszystko co kiedykolwiek było stworzone, jest o stworzonym będzie. 

Gdy nami nie rządzi umysł ze swoją moralnością i programami, emocje, myśli i potrzeby to świadomość podnosi nas i patrzymy na życie bez przeszkód. Widzimy rozwiązanie. Świadomość odsuwa obrazy. 

Gdy ty Świadomość marzysz, to jest intencja. Ty budujesz coś dzięki twórczej mocy i to przejawia  się w twoim życiu. 

Świadomość jest mechanizmem. To obecność.

Mamy wiele poziomów świadomości: 

Świadomość fizyczna, świadomość komórki 

Świadomość energetyczna na 7- 8 wymiarze   

Świadomość duchowa  jest na 10- 12 wymiarze 

Świadomość Boska 

Świadomość fizyczna: 

W DNA fizycznym w tych 2 niciach ukryte są ustawienia w molekułach w których powstaje światło świadomości fizycznej które jest podstawowym progiem do walki o siebie  ze złem.

Świadomość fizyczna ma dojście do komórki pierwotnej która znajduje się w poza rzeczywistości czyli w Boskiej Matrycy i transformuje działanie uzdrawiające w Matrycy Twórczej ( to jest najważniejsze w uzdrawianiu).

Rozszerzanie świadomości – to proces przenoszenia obecności i świadomości z poziomu fizycznego (umysł) na poziom energetyczny (świadomość) i duchowy (jaźń), dzięki czemu człowiek może korzystać z bogactw i dobrodziejstw świata fizycznego, energetycznego i duchowego.

Rozszerzanie świadomości jest naszym wrodzonym atrybutem i prowadzi wprost do oświecenia, do zjednoczenia się z duchem wszechświata. Przy okazji proces ten znacznie wzmacnia wszystkie rodzaje inteligencji i pozwala na stosowanie kodów odblokowujących nałożone na nas genetyczno-energetyczne ograniczenia, co umożliwia zjednoczenie z multiwersum, pozwalając tym samym nie tylko na kontakt z naszymi braćmi po drugiej stronie życia, ale również z innymi cywilizacjami, a nawet z istotami idącymi po innej linii rozwoju. wzrastanie w duchu poprzez doświadczenie nie jest techniką, ale podłożem, na którym człowiek w określonych warunkach potrafi jednoczyć się z wyższymi wibracjami, nie tracąc przy okazji świadomości o tym wydarzeniu. Można więc też powiedzieć, że wzrastanie w duchu, rozszerzanie świadomości i poznawanie aspektu Boga poprzez interakcję z nadświadomością jest jednym i tym samym, bo każda z tych składowych istnieje w jedności takiego doświadczenia. Także takie doświadczenie bez tych składowych nie zaistnieje. Najważniejszym jest doświadczenie aktywności serca, mocy Chrystusa, która zawiera w sobie wiele warstw świadomości, z których każda posiada własny niepowtarzalny obszar egzystencji, jakim jest sprzęgnięta w procesie poznawczym z energią wszechświata. Tego doświadczenia dusza nie potrafi zapomnieć. Jest ono tak silne i tak wstrząsające jej strukturami, że mocą stworzenia zostaje ono przetłumaczone na ludzki trzywymiarowy świat i poddane percepcji przez fizyczne zmysły. Oczywiście początkowo każdy z nas napotyka poważne trudności w rozpoczęciu procesu oczyszczania się, który stanowi nieodzowne preludium do właściwego procesu rozszerzania świadomości, i nie sposób tego uniknąć. Stare częstotliwości, które od urodzenia komponowały cielesno-energetyczną strukturę naszych ciał, zdążyły się dobrze zaadaptować i będą walczyć o swoje. Pojawienie się nowego poczucia równowagi, twórczych myśli i działań powoli niszczy ich niepodzielne władanie, ale wciąż będziemy narażeni na starcia ze starymi, zapisanymi w matrycy zachowań sposobami myślenia i wyrażania emocji.

https://www.popko.pl/rozszerzanie,swiadomosci,page.xhtml

Medytacja. Światło i Świadomość. Nauki Edenu. Podróż duchowa. Rozwój osobisty.

https://youtu.be/3jA0-9uiPwY

Czysta Świadomość. Naucz się z niej korzystać. To proste.

Czysta Świadomość. Naucz się z niej korzystać. To proste – https://youtu.be/KDsag8bC738

Świadomość fizyczna – modlitwa warsztatowa z dn. 2020-03-06 + przekazy uczestników

Modlitwa warsztatowa „Świadomość fizyczna”

Modlitwa to stan wewnętrznego uniesienia i wyniesienia. W tym stanie człowiek fizyczny przenosi punkt skupienia swojej obecności i świadomości na coraz wyższe pasma swojej własnej istoty, doświadczając jednocześnie coraz pełniejszego zespolenia z pozostałymi elementami Całości. Im wyżej się wznosi, tym silniejsze jest odczucie integracji z Całością i tym pełniejsze zrozumienie, że na końcu tej drogi wszystko jest z sobą połączone, tworząc jednorodny organizm(…) 

Dopowiedzenie: podczas modlitwy wchodzimy w stany, które na co dzień nie są nam znane, ponieważ wszystko zachodzi, gdy kanał duchowy jest dla nas otwarty – na co dzień sami go nie otwieramy. Podczas modlitwy zachodzą w nas przemiany, nasza istota jest ustawiana tak, jak powinna funkcjonować – na plus, przychodzi większe zrozumienie, które wpleciesz później w życie z korzyścią dla siebie.  

ZOBACZ TEŻ: Rozszerzanie świadomości

ZOBACZ TEŻ: Poziomy świadomości

https://youtu.be/8xbGj05egSE

Umysł, psychika i świadomość razem doświadczają ewolucji. Naucz się siebie

https://youtu.be/BlqGdsPjI18
Umysł, psychika i świadomość razem doświadczają ewolucji. Naucz się siebie – https://youtu.be/BlqGdsPjI18