ZACHABIII

Zachabiii jest Bogiem Stwórcą, tak jak i Moor jest jednym z 6 Stwórców korzystających z dostępu do mocy, jest to możliwość korzystania z mocy Boga Ojca. Stworzył On swoje Multiwersum z 31 wszechświatów, zbudował je w prawie wolnego wyboru i w energii przeciwnej, ale Jego światy oparte są na jedności z Ojcem. Jest to tzw. naśladownictwo BIAŁEGO NURTU czyli: wszystko może płynąć do Boga, Zachabiii dał swoim istotom – czyli Duchowi Ludzkiemu dostęp do Energii Boskiej. O istotach wyższych w tym Multiwersum odważnie możemy mówić jako o czarnych Aniołach. Podkast ZACHABIII – czyta Barbara Cieślik Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracował Adrian Stawarski

Aby dowiedzieć się kim jest Zachabiii i poznać trochę bliżej jego niezwykłą rolę, którą odgrywa w naszym wszechświecie, powinniśmy zacząć od Moora, Stwórcy który stworzył swoje Multiwersum w energii przeciwnej i prawie totalnego podporzadkowania i któremu nie za bardzo powiódł się twórczy eksperyment gdzie wspólną świadomość duchową posiada każdy atom i nie atom, gdzie wszystko podlega całkowitemu podporządkowaniu Stwórcy. Zrozumiawszy, że kontrolując wszystko, analizując i cenzurując każdą myśl i ideę automatycznie hamuje jej rozwój, że zamyka ewolucję w całkowitej stagnacji, postanowił rozwinąć swoje królestwo poprzez przeniesienie do swoich światów istot duchowych obdarzonych wolną wolą, które mogły by dać początek nowej rasie, która twórczym aspektem wydźwignęła by Jego światy z letargu. Uczynił to atakując swoich braci, traktując ich jak chłopców do bicia i brutalnie kradł z ich światów dusze dla siebie.

Jednym z tych zaatakowanych był Lenarii, który stworzył swoje Multiwersum w prawie wolnego wyboru i energii jedynej – dużo słabszej od energii przeciwnej.
Lenarii wydzielił z siebie wiele promieni, mających zażegnać konflikt z Moorem, jednak żaden z nich w swym zejściu nie poradził sobie z energią przeciwną.
Poprzez promień wstępujący Lenariiego, zgłosił On skargę wraz z innymi 3 pobitymi stwórcami do Boga, który zarządził sprzątanie – Góra tak nazywa działanie odwracające.
Tym sprzątającym czyli wypełniającym wolę Ojca okazał się ZACHABIII.

Zachabiii jest Bogiem Stwórcą, tak jak i Moor jest jednym z 6 Stwórców korzystających z dostępu do mocy, jest to możliwość korzystania z mocy Boga Ojca.
Stworzył On swoje Multiwersum z 31 wszechświatów, zbudował je w prawie wolnego wyboru i w energii przeciwnej, ale Jego światy oparte są na jedności z Ojcem.
Jest to tzw. naśladownictwo BIAŁEGO NURTU czyli: wszystko może płynąć do Boga, Zachabiii dał swoim istotom – czyli Duchowi Ludzkiemu dostęp do Energii Boskiej.
O istotach wyższych w tym Multiwersum odważnie możemy mówić jako o czarnych Aniołach.
W swoim duchowym liberalizmie Zachabiii poszedł jeszcze dalej niż Lenarii, wszystkie swoje dzieci wyposażył w zawiązki trzynastu promieni. A swoim działającym w zejściu cząstkom pozwolił bezpośrednio sięgać po rady i pomoc u Ojca pomijając jego. Był jakby tu powiedzieć bratem dla tego wszystkiego co stworzył. W ten genialny i prosty sposób pozostawał z całym swym stworzeniem w stałym kontakcie z Ojcem. Za rezygnację z dominowania zapewnił sobie i swoim światom całkowitą nietykalność. Oznacza to jednak, iż sam był zejściem Ojca choć całą swoją istotą tego nie odczuwał. Widać niektóre promienie Ojca realizowały Jego zamiary w sposób bardzo podobny do tego, jak inne promienie siłami 12 Arlonów spełniały, tworząc z poziomu boskiego stwórców. Zachabiii dzięki temu w jaki sposób stworzył i ustanowił swoje Multiwersum był w stanie stawić czoła atakowi Moora i przegonić go ze swoich światów. Zahartowany w boju oraz uzbrojony w doświadczenie w walce z siłami ciemności mógł teraz pomóc swoim braciom w walce z najeźdźcą.

Doszło w końcu do spotkania Lenariiego z Zachabiiim, jest to zapisane jako biało-czarna pulsująca fala, która przetoczyła się po naszym Multiwersum.
Z połączenia mocy obu Stwórców powstał pierwszy nazwany – „JAN”, który jako samoświadomość miał uratować niszczone światy. Jan, pozostający w swych górnych rejestrach na poziomie 103 000 wydzielił z siebie QAPPA (Q), który był pierwszą dwubiegunową istotą – poziom szczytowy 30 000. Z niej z kolei uruchomiono PANAMONO ONNNM – jedyny byt posiadający jednocześnie energię jedyną, energię przeciwną i wynikającą z ich złączenia energię boską z poziomu 3-milionowego. I to on podzielił się na 2 istoty zejściowe, które od tej chwili w kolejnych zejściach poznawały świat tak po stronie ciemności jak i po stronie światła. Jednocześnie więc funkcjonowały one jako lustrzane odbicia tego samego. Jako istota zamieszkująca ten świat i jako istota niszcząca go, bo żyjąca po stronie ciemności.
Po naszej stronie operowała zejściowa siła światła, a po tamtej nasz szpieg w armii Mordoka, który zdobywał stosowną wiedze i umiejętności, jakie w odpowiednim czasie miały zostać wykorzystane do walki z ciemnością. Funkcjonowała rozdzielna istota przeżywająca w tym samym czasie w obu energetycznych stanach po obu stronach barykady swoje i jakby nie swoje życie.

I tak Jan schodził po naszej stronie czyli w Prawa Wolnego Wyboru w promieniu jako:
Herubini i Arhaniołowie z których najbardziej znanym jest Archanioł Gabriel, Aniołowie wśród których można wymienić np. Ezara, Eneasza, Izobara, Istoty duchowe jak np Hatti, który objawił sie miedzy innymi w postaci ludzkiej jako Jezus.

Lustrzane odbicia po stronie przewinej to:
Ummbel – najmocniejsza energetycznie istota zła choć rangą ustępująca Mordokowi (głównodowodzącego siłami zbrojnymi ciemności) Uzraael, Uruubel, Beeg i kapturowiec o imieniu Untel Mefistofeles.

Jednak wszyscy oni razem wzięci są wciąż jedną i tą samą istotą – JANEM, który po swojemu realizuje plan ratowania tego świata działając w zgodzie z naturalnymi prawami tego multiwersum.

Piramida Zachabiiiego

Piramida Zachabiiiego określana jest też jako Piramida Strachu dla tych, co są przeciwko prawu, którą my znamy roboczo w skrócie, jako ORIIN. Z zewnątrz ma trzy ściany ale podstawa jest czworokątna, co jest nie możliwe ale prawdziwe. Natomiast w środku, piramida ma 4 ściany i dokładnie wymiary piramidy Cheopsa. Jedna ściana ma biały okrąg druga ściana ma czarny okrąg, trzecia złoty okrąg. I stąd idzie strzała płynąca przez szczyt do czegoś co jest wszystkością. Na środku jest Biały Krąg, który jest przeniesieniem stąd Iglicy. W piramidzie możemy posługiwać się energią przeciwną bez problemu, jest to dla nas łatwe, oczywiście używamy energii przeciwnej w prawie wolnego wyboru – z poziomu wyborów światłości. Wszystko, co będziemy tutaj robić, będziemy robić na Białym Kręgu. I albo będziemy korzystać z mocy Zachabiiego – to taka czarno-czerwona mgła, poprzez wkładanie rąk w tą mgłę, albo bezpośrednio dawać ręce do tego boskiego strumienia, który od góry, gdzieś na 1/3 wysokości się kończy. Wejście do piramidy Zachabiiego odsłoniła swój sekret – jest to utrzymywanie Oceanu Ducha Świętego z poziomu Nicości, tu jest potęga PraOjca ukryta. Coś co nie istnieje ale wszystko może powołać.


Tu jesteśmy wyposażeni w moc Zachabiiiego. To nowa Boska Energia, ta energia korzysta zarówno z Praenergii i Mocy Boskiej. Moor i siły ciemności nie mają dostępu do tej energii i nie potrafią w to wejść. Z czymkolwiek się zetrzemy w energii przeciwnej, aktywnej, zupełnej, mokrej, i jakiejkolwiek innej, nasze działanie z mocy tego Boga będzie działaniem nam dostępnym, tutaj mamy dostęp do mocy, do energii Ojca, energii Jezusa, wszystko tutaj jest w jednym, wszystko się tu zlało i dzięki temu możemy ujrzeć to co się stanie jeśli zechcemy, oznacza to że taka ścieżka jest tu zapisana. Jeśli tu w tej ciemności chcemy żeby się coś stało i to zobaczymy, tu i teraz, w tym stanie przy naszej obecności i przy uruchomieniu z poziomu prawa pełnego działania, to to się stanie. Jak moc jest uruchomiona wtedy słowo jest tym co coś powołuje… I gdyby On, Zachabiii nie był jednym z tych 6-ciu bogów, byłoby to niemożliwe, nie można byłoby konkurować z Moorem.
Piramida daje nam wiele możliwości, które powoli możemy odkrywać jak na przykład wejścia do Kamlaaru gdzie istoty tam zamieszkujące traktują nas jak swoich, bo jesteśmy przysposobieni w energię przeciwną.

https://www.popko.pl/do-pobrania-modlitwy-warsztatowe

https://www.popko.pl/36

Kasowanie nawiedzeń. Totalne czyszczenie przestrzeni z wszelkich niskich i geofizycznych wibracji – https://youtu.be/PP_OC9zDfKc
Kasowanie nawiedzeń. Działanie. Wprowadź światło do swojej przestrzeni. Brat Jan wam w tym pomoże – https://youtu.be/gm-1-lSc0cw