KONTAKT

Kochani, szukamy osób, które znają tematykę SEO i które chcą dołączyć do prac nad pozycjonowaniem strony Encyklopedii Wiedzy Duchowej, by słowa Świata Duchowego i praca Zbyszka zaczęły zataczać coraz szersze kręgi!

Jeśli masz wiedzę, umiejętności i chcesz pomóc, odezwij się mailowo lub poprzez messenger. Działamy ideowo, ale jeśli będzie potrzeba sfinansujemy te działania.

Celem jest dotarcie do jak największej liczby osób. Tych sercem czujących jak i tych nic nie wiedzących. Poszukujących. Wiedzy i Prawdy, własnego miejsca w tym świecie, Szczęścia, Boga, własnej doskonałości i mądrości, człowieczeństwa i odnalezienia w Dobru, w Prawie Wolnego Wyboru. Także tych, którzy już mają na koncie własne poszukiwania, a dotarli do miejsc, gdzie ani Boga, ani własnej mocy nie odnaleźli.

Cel pozycjonowania Encyklopedii to także propagowanie właściwego znaczenia słów i pojęć, z odniesieniem do oryginalnych źródeł ich pochodzenia, by ci, którzy na nie trafią, odnaleźli nie tylko Inspirację, Prawdę i Zrozumienie, ale i drogę do nich. By mogli uczyć się siebie i świata od najlepszych nauczycieli jakimi są Bóg i Świat Duchowy.


Treści Encyklopedii Wiedzy Duchowej publikujemy na facebooku, instagramie, YouTube oraz na grupie Popko.pl – Akademia Wiedzy Duchowej.

Encyklopedia Wiedzy Duchowej w social mediach / kontakt

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, chcesz dołączyć do grupy piszącej definicje, chcesz tłumaczyć podkasty na język obcy lub działać w pracach nad pozycjonowaniem strony, daj nam znać. Praca jest ideowa.