PUSTA PRZESTRZEŃ II

My, Świadomość, mamy zakodować w sobie raz na zawsze, że jako Świadomość znajdujemy się w Pustej Przestrzeni – tu nie ma nic.

To jest tak jakbyśmy znajdowali się w ścianie Złotej Kolumny i wtedy my mówimy, że Pusta Przestrzeń znajduje się wewnątrz, jak i na zewnątrz Kolumny. Ściany Kolumny – nie są uznane za Przestrzeń. Natomiast gdybyśmy zmniejszyli się do wielkości cząsteczki, to okazałoby się, że te ściany Kolumny, to także przestrzeń, to sito. Oczka, albo ścianki oczek, jak siatka są 50 mln razy mniejsze od pustej średnicy tych oczek. Od tych przestrzeni między jądrem, a zewnętrzem atomu, czyli protonem, a neutronem. Jednakże w naszym świecie ściany tej Kolumny istnieją i chodzi o to, by mieć większy wpływ na całą Przestrzeń, czyli na to co umownie jest stałą materią, a w rzeczywistości i tak jest Przestrzenią.

Czyli na to co jest: 

  • wewnątrz Kolumny, 
  • poza Kolumną, 
  • jak i na jej ścianie.

I wtedy Światło Zbawienia, które jest na szczycie może nieść tę pomoc. Nie może być jakichkolwiek przeszkód, gdy do akcji wchodzi Światło Zbawienia.

My, Świadomość, mamy zakodować w sobie raz na zawsze, że jako Świadomość znajdujemy się w Pustej Przestrzeni – tu nie ma nic. 

Ściany Złotej Kolumny, budynek na naszej Ziemi, Planety, Słońca – to tak naprawdę też jest Pusta Przestrzeń. 

Dla nas, ,,gęściaków’’ – to jest materia nie do przebycia. Ona na nas oddziaływuje, ale gdy chcemy działać na coś z poziomu STWORZENIA, czyli Macierzy, Programów, Form czy Biologii – poziom ,,0’’, to nie możemy brać pod uwagę ścian Kolumny. To nie istnieje.

Dla nas, gdy jesteśmy właśnie (umownie) Duchem nie ma granic. Wszędzie możemy wejść i każdą cząstkę zmienić, przemienić, itd – I TO TRZEBA ZROZUMIEĆ.

Więc ściany Kolumny dla Boga, który siedzi w środku nie istnieją, ale są jego cudowną ochroną ponieważ TU nie wejdzie nikt, kto by mu zepsuł humor (obniżył poziom wibracji) – najwyżej nie będzie rozmawiał, ale pozwoli mu się uczyć. Uczyć swojej wewnętrznej mądrości. I właśnie musimy odczuć to, że tak naprawdę podstawą tego, w czym jesteśmy jest PUSTA PRZESTRZEŃ, a nie ograniczenia w formie Materii.

My się materią bawimy, ale funkcjonujemy w Pustej Przestrzeni. POZWÓLCIE SOBIE TO ODCZUĆ – to zakodować, A Magia zaklęta w Artefaktach znacznie wzmocni zakres swojego działania.

Jesteśmy na poziomie Biologii, która wszystko przenika, do wszystkiego dociera, ponieważ jest Pustką – a dociera do Jednego Punktu – który jest WSZYSTKIM.

Jedność obowiązuje tych, którzy nie korzystają z Pustki. 

Przykład:

  • Muszę być w jedności z drzewem – żeby nie pożarło mnie . 
  • Muszę być w jedności z Tyranozaurem – żeby mnie jednak po plecach pogłaskał.

Muszę układać się z Materią. 

Natomiast kiedy jestem w Pustce, to przez nią mogę wpływać na drzewo, żeby mnie nie pożarło i na Tyranozaura, żeby dwie godziny mnie po plecach drapał. To warto zapamiętać – bo to jest kluczowe doświadczenie.

Pustka jest podstawą Istnienia, bo paradoksalnie to na Niej, niczym na fundamencie wszystko się utrzymuje. Czyli Przestrzeń, jak i ściany KOLUMNY w niej się znajdują.

Przestrzeń wewnętrzna Złotej Kolumny i poza nią, jak i ściany Kolumny w niej się zawierają – ODCZUJ TO.

Stań się tym, a zrozumiesz, że Jedność z Materią jest ci niepotrzebna, że nie trzeba nad nią usilnie pracować. Wystarczy stać się podstawą wszystkiego, by było tak jak zechcesz.

Już nie musisz się układać z Tyranozaurem, by zagrać z nim w karty. Nie musisz fundować mu piwa i opowiadać bajek. Wystarczy, że w swoim chceniu ograniczysz się do gry w karty – a i on to polubi.

ZOBACZ TEŻ: Akademia Wiedzy Duchowej – popko.pl

Podcast czyta Mariusz Dardziński. Definicję opracowano na podstawie materiałów z Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko, zredagowała Beata Rosołowska.

PUSTA PRZESTRZEŃ

PUSTA PRZESTRZEŃ jest zawarta w człowieku i stanowi jego drogę do Nieba. Gdy wszystko co doświadczone (więc kończy się stan napięcia) zostaje oddane, człowiek jest w stanie stać się nikim i niczym i przez to zjednoczy się z całością. Dopóki jest choć jedna cząstka energetyczna, jedna scena przeszłości wiąże go i jego świadomość ze światem, dotąd nie będzie on w stanie odczuć tego, co poza tym wszystkim w Pustce istnieje (my tu opisujemy stan na co dzień), co jest spełnianiem się, jest totalnym zapisem i choć wtedy możesz i chcesz jeść i tort i to ty sam decydujesz. Nie ma w Tobie przymusu, nie ma w Tobie napięcia, jest totalna wolność (nic do robienia, nowy hart, nowy człowiek z którym mogę czegoś doświadczyć, idealnie wiem co i jak ma wyglądać). Pusta przestrzeń, aby się odzwierciedliła w Całości tu i teraz, wszystko musi być odrzucone (bo nic Cię nie wykorzysta, nie będzie tobą prowadzić, żaden człowiek nie ma na ciebie wpływu), by rozpostarte skrzydła Ducha ujrzały w locie jeden punkt skupienia, który jest wszystkim (jak
wszystkiego doświadczyłeś i nic nie potrzebujesz – co zostaje? TY) Skoro odnajdziesz
tylko siebie, zaczniesz czuć, że poza Tobą istnieje PozaPozostałość, PozaPrzestrzeń i wtedy bez problemu możesz wchodzić w co chcesz, zachowując siebie, nie wyprzedając siebie, a na poziomie Duszy nie tracąc godności. Tylko on, ten punkt skupienia ma znaczenie, nic więcej, bo ten, kto do niego dotrze, ten zejdzie na najniższy poziom budowy Całości, gdzie wszystko zawarło się w sobie i siebie stanowi (na poziomie duchowym jest to Biały Kryształ, na naszym poziomie jesteś Ty i Pozostałość i jest cud, którego nie można ruszyć). Możesz tworzyć więc wszystko co dla ciebie istotne, także samego siebie, a odnajdziesz dom, za którego oknami jest Pozostałość, zyskując w ten sposób możliwość jej dowolnego kształtowania. Ale pamiętajcie, że siebie można odrzucić na końcu w tym (czy wejść w punkt skupienia), tylko wtedy gdy wszystkie pragnienia zgasły, a nie zgasną dopóki nie wejdziesz w doświadczenie (czy to doświadczysz na poziomie fizycznym, czy
energetycznym nie ma żadnego znaczenia). Jednak szacunek dla doświadczeń innych nie pozwoli ci ustawiać ich Pozostałości pod siebie, gdyż byłoby to równoznaczne z wymazaniem ich drogi poznania przez ból i cierpienie. A ten, kto Pozostałość odczuje, ten pojmie, że wszystko w niej zawarte ma sens i trwałość swojego istnienia (to z poziomu umysłu nie jest do osiągnięcia, to jest stan duchowy, który może trwać tu i teraz). My tylko podpowiadamy tym co będzie waszym udziałem jak istota ludzka będzie poprawnie funkcjonować tu i teraz. Pustka jest wszystkim, co ma i czego na najwyższym poziomie potrafi odczuć ludzki Duch.

Czytaj dalej „PUSTA PRZESTRZEŃ”