BLOKI PAMIĘCI

Bloki pamięci to wielopoziomowe i wielowymiarowe, będące w stałym ruchu, organicznie energetyczne samodzielne struktury, które są wypełnione informacjami i tworzą coś na wzór kryształów pamięci wszechświata. Człowiecza rzeczywistość dodaje tu informacje z przestrzeni 1-2 wymiaru. Kodowanie dotyczy tylko jednej płaszczyzny. Podkast BLOKI PAMIĘCI – czyta Irena Chojnacka. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Bloki pamięci to wielopoziomowe i wielowymiarowe, będące w stałym ruchu, organicznie energetyczne samodzielne struktury, które są wypełnione informacjami i tworzą coś na wzór kryształów pamięci wszechświata. Człowiecza rzeczywistość dodaje tu informacje z przestrzeni 1-2 wymiaru. Kodowanie dotyczy tylko jednej płaszczyzny. Pamięć energetyczna, czyli pamięć emocjonalnych przeżyć, zapisuje się w wymiarze 2, w dwóch płaszczyznach, co oznacza iż przeżywanie tzw. zwyczajnego życia (1-2 wymiar) nadaje jej ponadczasową wartość. Nagle zwyczajna piła do cięcia drewna staje się symbolem cierpienia, bo nią kogoś dwie godziny cięto, lub symbolem zwycięstwa, gdy dzięki niej na czas utorowano sobie drogę przez knieje. Wymiar 4,1-5,7 to trzypłaszczyznowy obszar pamięci astralnej, pamięci roju. Dostępny jest wyłącznie osobom będącym w stanie osobowego uniesienia. Tu nie ma przesuwających się wobec siebie bloków pamięci. To jedno morze rozproszonych, pozbawionych wpływu emocji, myślenia i potrzeb, informacji.

Czytaj dalej „BLOKI PAMIĘCI”

BIOENERGOTERAPIA

Bioenergoterapia – dziedzina paramedycyny zajmująca się leczeniem za pomocą energii emitowanej przez organizmy żywe. Wchodząca w uzdrawianego energia ma przedrostek „bio”, a więc jest naładowana DNA dawcy. Zawiera więc w sobie zapisy jego charakteru, historii chorób, podejścia do świata czy naleciałości karmicznych. PODKAST – BIOENERGOTERAPIA – czyta Alina Witwitzka Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Diana Archacka.

Co to jest bioenergoterapia?
Bioenergoterapia – dziedzina paramedycyny zajmująca się leczeniem za pomocą energii emitowanej przez organizmy żywe. Wchodząca w uzdrawianego energia ma przedrostek „bio”, a więc jest naładowana DNA dawcy. Zawiera więc w sobie zapisy jego charakteru, historii chorób, podejścia do świata czy naleciałości karmicznych. Bioenergoterapia to dziedzina nauki całkowicie nieinwazyjna, a więc większość pacjentów na początku wychodzi z założenia, że warto spróbować, gdyż na pewno bioenergoterapeuta nie może im zaszkodzić. Jest to podejście poniekąd bardzo słuszne, gdyż naprawdę bioenergoterapia nie może w żaden sposób niekorzystnie wpłynąć na organizm człowieka. Jedyny efekt, jaki można osiągnąć to poprawa stanu zdrowia. Taki efekt też zauważa wielu pacjentów już po kilku pierwszych sesjach – najważniejsze zatem to się nie zniechęcać. Większość osób już po pierwszym spotkaniu z bioenergoterapeutą czuje się lepiej, a przede wszystkim ma wrażenie nadprzyrodzonego ciepła ogarniającego cały organizm.

Czytaj dalej „BIOENERGOTERAPIA”