WĘZŁY ENERGETYCZNE

CZYM SĄ ?

Węzły energetyczne pochodzą od Boga Twórcy, są z poziomu 13-tego, tam jest ich źródło, one powstają dzięki jantrom, które się w tych wzorach ukazują i podpowiadają, jaka jest konstrukcja świata. One nie mają harmonii, to gryzmoły, ale zawsze jest jeden element harmoniczny, który jest mandalowym wzorem. Łączy się zawsze z jakąś jantrą i wykorzystuje jej moc do zmian w tej Rzeczywistości.

Węzły energetyczne, to jest forma artefaktów, które rysujemy na kartce papieru. To magiczny przedmiot pod kątem przede wszystkim zdrowia i utrzymania psychiki. Pozwalają także w jakiś sposób, niczym Znaki Ojca, normalizować naszą wewnętrzną strukturę energetyczną i doprowadzać by funkcjonowały wyższe wibracje .

Rysowanie węzłów energetycznych, czyli rysowanie nowej konfiguracji przestrzeni. Działa to dużo silniej u osób, które są silne, w których jest więcej światła niż ciemności, ale trzeba sprawdzać w odniesieniu do duszy bo nią jesteśmy a nie całej istoty. Naddusza jest czysta tak jak Duch. Gdy mamy więcej światła w sobie, z którego automatycznie korzysta węzeł energetyczny z naszej Struktury Przestrzeni energetycznej wtedy jest mocniejszy.
To jest tak jakby powiedzieć: młotek będzie lepiej pracować w ręku tego , którego i ramie jest silniejsze.

Czytaj dalej „WĘZŁY ENERGETYCZNE”