ROZUMIENIE

Rozumienie to stan, w którym wiemy, o co chodzi, to wstęp do wejścia w Prawdę. Od 15-tego poziomu istnieje tylko Prawda – Jestem. Przychodzi – Ja Jestem, które rozpuszcza się w całości, to jest Prawda. Nikt nie zrozumie, czym jest Prawda, jeśli nie ma pełnego zrozumienia zapisu wszystkich doświadczeń, by pewnego dnia powiedzieć, czym jest Prawda, odczuć Prawdę.

Czytaj dalej „ROZUMIENIE”

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ – parametr wypełniający wszystko w przestrzeniach duchowych. To stan, w którym istnieje Ojciec (Duch Całości – Ojciec i Praojciec), a wyraża się On w potrzebie bycia w całkowitej radości i wolności. Nie osiągnie go ktoś kto jest pogrążony w bólu, cierpieniu i wewnętrznym zagubieniu, kto nie rozumie czym jest radość i prawo wolnego wyboru. To inaczej – zawieszenie spojrzenia na innych. Więc jeśli jestem w Raju to muszę wrócić, dla innych członków mojej duchowej rodziny, co wynika z wewnętrznej powinności, a nie obowiązku. PODKAST – ODPOWIEDZIALNOŚĆ – czyta Mariusz Dardziński Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ – parametr wypełniający wszystko w przestrzeniach duchowych. To stan, w którym istnieje Ojciec (Duch Całości – Ojciec i Praojciec), a wyraża się On w potrzebie bycia w całkowitej radości i wolności. Nie osiągnie go ktoś kto jest pogrążony w bólu, cierpieniu i wewnętrznym zagubieniu, kto nie rozumie czym jest radość i prawo wolnego wyboru. To inaczej – zawieszenie spojrzenia na innych. Więc jeśli jestem w Raju to muszę wrócić, dla innych członków mojej duchowej rodziny, co wynika z wewnętrznej powinności, a nie obowiązku.

Czytaj dalej „ODPOWIEDZIALNOŚĆ”