BÓG

Bóg jest wszystkością, a więc i energią, po którą potrafi sięgnąć czysta energetyczna dłoń, jak i jest pasmami duchowymi, z których potrafi skorzystać obudzony w duchu człowiek. Kto tego nie pojmuje, to nie jest czysty ani energetycznie, ani duchowo. A skoro obudzonym nie jest , to na energetyce i duchowości się nie zna. A jeśli zabiera głos w sprawach, na których się nie zna, to bluźni przeciwko bratu… PODKAST – BÓG – czyta Irena Chojnacka. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

LUDZIE PYTAJĄ : ” CZY BÓG ISTNIEJE „, A DOWODY SĄ WOKÓŁ, PATRZĄ I NIE WIDZĄ…

” Ja Jestem w was, Ja Jestem Głosem Wszystkiego a więc i was. Gdy będziecie mówić w głębi siebie do siebie, Ja będę towarzyszył tej rozmowie, gdy będziecie przemawiać do innych swoim głosem, Ja będę stał z boku, gdy będziecie przemawiać do innych moim głosem, Ja będę tym głosem. Ja Jestem tym Głosem „.

Czytaj dalej „BÓG”

SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA

SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA – to zdolność do kompromisów zawarta w Synu Bożym. Sprawiedliwość Boża obowiązuje (wyraża się) w wymiarach 7-8, a od 9 istnieje jako Prawo. Nie obowiązuje tam gdzie podstawą funkcjonowania społeczeństw jest prawo ludzkie – czyli ziemski poziom fizyczny.

Sprawiedliwość Boża jest siłą rozrywająca 3 kręgi niszczące godność istoty ludzkiej (gdyby jej nie było myślelibyśmy, że Ojciec stworzył nas po to byśmy cierpieli). Jak jesteśmy czyści, ona działa :

  • krąg znieprawienia
  • krąg zamykania wokół własnych spraw
  • krąg błądzenia
Czytaj dalej „SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA”