ZIARNA ŻYCIA I ŚMIERCI

Ziarna życia wspomagają rozwój człowieka poprzez przywracanie mu najkorzystniejszych wzorców DNA, które ustawicznie nadgryza środowisko oraz wrogie energie. Zaś ziarna śmierci mają tylko jeden cel – doprowadzić istotę ludzką do kontrolowanego upadku lub całkowitej destrukcji po to, by z łatwością mogła być kontrolowana przez siły prowadzące tę zakamuflowaną hodowlę ludzi lub dusz. Podkast ZIARNA ŻYCIA I ŚMIERCI – czyta Emil Zacharski. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

ENERGETYCZNE ZIARNA ŻYCIA I ŚMIERCI (WIRUSY)

My jako ciało fizyczne i energetyczne jesteśmy jakimś zapisem, wszystko funkcjonuje według czegoś. W całej rzeczywistości, tam gdzie jesteśmy, to jest jakiś zapis, który tym wszystkim steruje. Zawsze możemy sprawdzić, kto negatywnie na nas wpływa, można się tu ustawić. Każdy ma w sobie takie zapisy, sprawdzajmy jacy jesteśmy dla kogoś. Poszukiwanie tożsamości i sensu życia, jest poszukiwaniem Boga. Gdy będziemy się zmieniać, będziemy występować przeciwko systemowi, wartościom religijnym, ezoterycznym i systemowym. Inni ludzie słysząc tylko o nas będą podstępnie czuli niechęć, by nas złamać, zło przez tych ludzi będzie w nas siać ziarna śmierci, będzie silne opętanie ludzką energią. Musimy to przeżyć, by w przyszłości takich ludzi intuicyjnie wychwytywać i osłonić się.

Bądź dobry dla innych, ale też dla siebie, unikaj chwil, w których możesz zniszczyć swój wizerunek w drugim człowieku, dbaj o relacje, by nie zostawiać zadry. Takich zadr w naszym życiu jest mnóstwo, przez nie utrzymujemy w sobie ciernie, ziarna śmierci i sami nie jesteśmy światłem napompowani.

Czytaj dalej „ZIARNA ŻYCIA I ŚMIERCI”