GWIAZDA PORANNA

To artefakt, który sprowadza spokojny sen, zabezpieczając przed różnymi szkodliwymi wpływami energetycznymi, które oddziaływują na człowieka w nocy. Są to między innymi różnego typu promieniowania będące wytworem cywilizacji, jak np. elektromagnetyczne, a także wibracje związane z emanacją myśli, emocji, projektów innych ludzi względem nas. Nieustannie oddziaływując osłabiają one zdrowie, wolę i przekonania. Część tego promieniowania zawiera w sobie destrukcyjne kody, które mogą spowodować uszkadzanie naszych struktur energetycznych jak i modyfikować biologię – podstawę naszego istnienia.
Do tego zestawu szkodliwych czynników dochodzi jeszcze naturalne promieniowanie geopatyczne, które może mieć podwyższone parametry i przez to również działać szkodliwie.

Czytaj dalej „GWIAZDA PORANNA”

ODZYSKIWANIE KODU ADAMA

VIDEOBLOG „… ODZYSKIWANIE KODU ADAMA”.
By poznać prawdę trzeba obudzić ludzkie serce i wejść do ukrytej w DNA Biblioteki Wiedzy, ma ona 6 poziomów poznania i 5 poziomów działania. Świadomość wyświetla samą siebie i schodzi w głąb siebie, także mózg potrzebny do funkcjonowania w materialnej powłoce. To co pozornie wyświetlone podąża ku górze, ku głównemu Projektorowi. Wszystko jest jednym wielkim Hologramem i zawartym w jednym krysztale, czyli w jednym punkcie.

Po przekroczeniu Progu Samostwarzania (5,5 wymiar) – tu mamy do czynienia z przejawianiem się działań wynikłych z obecności Nadrzędnej Świadomości. To co powstaje jest zmienne tylko w sobie (przeżywające i powielające własne pomysły – siła Egregoru) i żyje własnym życiem. Trzeba się wznieść ponad poziom już stworzonego, by w pozornej całości coś zmienić, by stało się nowe i zostało przyjęte przez cząstki świadomości zbiorowej i jednostkowej. Każda cząstka zawiera w sobie wszystko, choć korzystanie z tego wszystkiego warunkuje jej aktualny stan świadomości. Wszystko co świadomość dotknie myślą, słowem i czynem, natychmiast się z nią łączy i ją wypełnia (stan kochania i wybaczenia pozwala świadomości zjednoczyć się z obiektem akcji a stan troski, opieki i miłości pozwala pozyskać ją do współpracy i przemiany.

Czytaj dalej „ODZYSKIWANIE KODU ADAMA”