LUSTRA ODBIĆ

W człowieku istnieje naturalna zdolność zawracania wszystkiego co ku niemu idzie. Nasz organizm ma taką zdolność, funkcjonuje to na zasadzie odbić. Staje się to skuteczniejsze, jeśli my nie wysyłamy drugiemu negatywów, nie dajemy się wciągnąć w tę grę, wtedy w 100% odbijamy to co leci. Jest to technika dla Edeńczyka, który zwraca uwagę, by być w świetle.

Zapomnieliśmy o tym i na powrót można w nas to uruchomić. To ogólny mechanizm wszystko przenikający, całą naszą istotę, cali mamy mieć skrzydła. Skrzydła są podpowiedzią, że nasza energetyka jest ustawiona.  Ustawiamy lustra przed sobą, wszystko się odbija, odczujemy to jako mleczne zgęstnienie wokół siebie, metr od nas. My uruchamiamy to w drugim człowieku, bo jesteśmy obecni we wszystkim. Świadomość uruchamia to z poziomu biologii czyli wspólnego źródła pochodzenia, to co drugi wysyła zostaje w nim. Stan pokochania i wybaczenia jest najsilniejszą naszą obroną. Atakiem nie wchodzimy w relacje, tworzymy sami przyszłościowe. Bycie światłem i cudownością jest najlepszą grą w życie. To nie wpływa do drugiego, jego też nie rani, a lustro coś w nim ustawia właściwie. Stajemy się kryształkiem i lustrem. Pozwalamy, by Lustro Odbić w nas powstało, ono istnieje dla umysłu, a w nas jest uruchomiona ta zdolność. To funkcjonuje u pozytywnego człowieka i tyczy się wszystkiego energetycznego, czyli też ciemności, nie tylko ludzi. Musimy zrzec się zła, wtedy to działa. Jeśli wejdziemy w zło, to trzeba wrócić do modlitwy, chcieć skontaktować się z Eryniami i odtworzyć lustro.

Czytaj dalej „LUSTRA ODBIĆ”

LOFER

Jest siła, o której człowiek nic nie wie i wiedzieć nie powinien, bowiem tworzy się ona i zawiera w ludzkich myślach, zwie się LOFER albo MATIX. Jest podstawą świadomego życia. Nie ma ona charakteru dobra i zła, ale jest chmurą neutralnego podążania do celu, czymś w rodzaju ciasta, do którego podpina się każdą myślącą istotę tylko po to, by móc w swoim myśleniu integrować się z pozostałymi myślącymi istotami i w ten sposób integrować się z Całością, czerpiąc nie tylko ze skarbnicy wspólnych informacji, ale i wykorzystując ją do nadania kierunku ogólnego charakteru myśli (informacje przenoszone są w paśmie, a do tego potrzebna jest energia, która jest nośnikiem myśli). Myśl połączona jest z emocją, a więc trzeba się zamknąć w bąblu, w Świetle, by utrzymać pozytywne myśli i wejść w strumień. Jest czymś w rodzaju energetycznego pola, które zawiera w sobie tajemniczą tendencję w kierunku ludzkich myśli, dzięki czemu człowiek orientuje się w ogólnym biegu zdarzeń bez potrzeby analizowania treści informacji. Nie jest to intuicja, ani forma jasnowiedzenia, ale coś na kształt postrzegania formy międzyludzkiego dialogu.
Zasada ta obowiązuje wszystkie rodzaje istot żywych (również zwierzęta). Ludzie rozmawiający ze zwierzętami mają w 70% uruchomionego Lofera.
Nie dotyczy istot nieposiadających ciał, które by korzystać z mocy Lofera muszą wejść w obszar psychiki istot żywych, ale gdy to się im uda potrafią na tyle zręcznie ukształtować jednostkowe pole myśli ludzkiej, iż wiąże ona niemal na stałe człowieka z określoną wibracją, energią, jaka staje się nośnikiem info (robactwo energetyczne w nas, utrzymuje określone informacje nie pozwalając im odlecieć i tworzy kokonik – stosują to Ciemni i negatywne myśli nie chcą odlecieć). To proces techniczny. Robactwo się mnoży i utrzymując energię, utrzymuje info – to opętanie energetyczne.

Czytaj dalej „LOFER”