STRUKTURA ZŁOTY OTOK

Złoty Otok – to pierwsze odczucie mocy Zeusa, korona, stawanie się, rozwój. Dzięki niemu jest to możliwe. Jak jesteśmy w innym stanie i stajemy się na stałe inną istotą, w ogóle inaczej funkcjonujemy, zmienia się perspektywa. Symbolem Tęczowego Mostu jest Złoty Otok wokół głowy.

Złoty Otok, tak jak aureola na głowie Jezusa, jest po to, by cały czas pomagać innym, budzić w nich związki z Ojcem. Cały czas uaktywnić wszystkie ich cząstki, do których ma tylko dostęp w pasmach duchowych. Aby ci ludzie mogli słyszeć, widzieć, by coś się w nich otwierało teraz lub kiedyś, kiedy zechcą się budzić. Ład i Sprawiedliwość Boża wyznaczają ruch Złotemu Otokowi, a to jest jakby jedno i to samo.

Czytaj dalej „STRUKTURA ZŁOTY OTOK”

ZMAGANIA Z CZARNĄ I JASNĄ PRZEMIANĄ

Chodzi o czarny kurz, to niska wibracja, w niej są cudze obecności i niskie energie, chorobowe, śluz, który tworzą ludzie żyjący niską wibracją, czasami to do nas wpływa, a czasami my to produkujemy i w nas zalega. Osoba zamiatająca wie, że z każdym zamachem ta część znika. Jak zamiotła w mieszkaniu zaświeciło słońce, musi być całkowite światło, kanał duchowy musi być w pełni aktywny. Człowiek czasami sam tworzy niskie wibracje. Tym zamiataniem jest rozświetlanie.

Możemy przestrzenie doświetlać energiami, wzbogacać. Sprzątacz sam jest kodem, on zawiera w sobie kody wszystkich istot na Ziemi, jest zjednoczony z Duchem. Jesteśmy zaprogramowani na słabiznę, niewiarę, niemoc itd. Rytualizacja polega na tym, żeby wejść w stan uwierzenia, iż własną mocą jesteśmy w stanie coś zrobić. Umysł musi zaakceptować, że jesteśmy magiem silniejszym od niego, gdy mamy włączoną świadomość. Zobaczmy umysł przed sobą, ja mały, moja mała postać, i dajmy mu różdżkę czy kulę. On będzie uważał, że zwyciężył, bo ma ten przedmiot, będzie tego strzegł, bo zaakceptował to w co nie wierzy. Teraz działając, działamy jako sprzątacz Irena-Chrystus itd. To są kody, które wszystko zmieniają.

Czytaj dalej „ZMAGANIA Z CZARNĄ I JASNĄ PRZEMIANĄ”