ŁAWKA ZWIERZEŃ

Ławka Zwierzeń, inaczej Cisza Nocy, jest jedną z form czystego zapisu, zapisu, który jako twój wewnętrzny głos, zawsze się tobie przypomni o ileś nie poszedł na zatracenie. To Most łączący z Bogiem.

Manipulatorzy dobrze o tym wiedzą i poprzez słowo chwytają was w pułapkę i nierzadko prowadzą na zatracenie. Po naszej stronie jedynie pewnym rozwiązaniem jest lśniąca światłem Ławka Zwierzeń, osobisty kontakt z Ojcem przez co ryzykowny czynnik ludzki jest na zawsze wyeliminowany, ( otwiera się tylko w nas kanał byśmy mogli wchodzić w przestrzenie i podpowiada jak go utrzymać – tylko Ojciec i nikt i nigdzie nic więcej, my i Duch Całości lub my i Bóg, a nie inni ludzie, bo padniemy ofiarą).

Ławka Zwierzeń to probierz naszej mocy, naszych zdolności, zapowiedź tego, co możemy, a co jest nieosiągalne.

Czytaj dalej „ŁAWKA ZWIERZEŃ”

ŁAGODNOŚĆ

Nie mylić łagodności z uległością i obojętnością. Osiągać stan łagodności czyli mocy przez uruchomienie sił wewnętrznych. Jak jestem słaby, boję się wszystkiego, nie będę łagodny. Jak jestem mocny mogę sobie pozwolić na spokojne przyjrzenie się problemowi, łagodność wynika z siły. PODKAST – ŁAGODNOŚĆ – czyta Irena Chojnacka Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Łagodność jest siłą, której nie rozumiemy. Nie napięcie decyduje o sukcesie, ale jego wycofanie. Jesteśmy rozległą strukturą energetyczną, która jest wszędzie. Mamy punkt skupienia umieszczony w fizyczności i w teraźniejszości, a nasz umysł cały czas zagląda w przeszłość i to jest pułapka. To powoduje napięcie, a dopóki jest napięcie nie wyzwoli się w nas najwyższa siła, jaką jest łagodność.

Czytaj dalej „ŁAGODNOŚĆ”