ZMAGANIA Z CZARNĄ I JASNĄ PRZEMIANĄ

Chodzi o czarny kurz, to niska wibracja, w niej są cudze obecności i niskie energie, chorobowe, śluz, który tworzą ludzie żyjący niską wibracją, czasami to do nas wpływa, a czasami my to produkujemy i w nas zalega. Osoba zamiatająca wie, że z każdym zamachem ta część znika. Jak zamiotła w mieszkaniu zaświeciło słońce, musi być całkowite światło, kanał duchowy musi być w pełni aktywny. Człowiek czasami sam tworzy niskie wibracje. Tym zamiataniem jest rozświetlanie.

Możemy przestrzenie doświetlać energiami, wzbogacać. Sprzątacz sam jest kodem, on zawiera w sobie kody wszystkich istot na Ziemi, jest zjednoczony z Duchem. Jesteśmy zaprogramowani na słabiznę, niewiarę, niemoc itd. Rytualizacja polega na tym, żeby wejść w stan uwierzenia, iż własną mocą jesteśmy w stanie coś zrobić. Umysł musi zaakceptować, że jesteśmy magiem silniejszym od niego, gdy mamy włączoną świadomość. Zobaczmy umysł przed sobą, ja mały, moja mała postać, i dajmy mu różdżkę czy kulę. On będzie uważał, że zwyciężył, bo ma ten przedmiot, będzie tego strzegł, bo zaakceptował to w co nie wierzy. Teraz działając, działamy jako sprzątacz Irena-Chrystus itd. To są kody, które wszystko zmieniają.

Czytaj dalej „ZMAGANIA Z CZARNĄ I JASNĄ PRZEMIANĄ”

CIEMNA i JASNA PRZEMIANA

CIEMNA PRZEMIANA – (czarna)

Ciemna przemiana to proces przemiany energetyczno-duchowej struktury człowieka, podczas której cała duchowa istota ludzka zostaje wypisana z Energii Jedynej i przeniesiona w rewiry Energii Przeciwnej, przez co raz na zawsze zostają zerwane wszelkie więzy z przestrzeniami duchowymi, które stworzyły ludzkie ciało i duszę. Jeśli dusza zostanie wypisana z Archiwum Zrodzenia, nawet Stwórca nie będzie w stanie odzyskać jej dla tego świata. Nie dlatego, że nie dysponuje taką mocą, ale dlatego, że sam nie może zaprzeczać Prawu, na którym całość zbudował. Jeśli człowiek staje się zły, jeśli duchowe zasady tego świata mu nie odpowiadają, wtedy z wolna zatraca się w znieprawieniu i powolutku przemienia swoją energetykę, dopasowując ją do wibracji, jakie tworzą siły ciemności. 

Czytaj dalej „CIEMNA i JASNA PRZEMIANA”