POZIOMY OPROGRAMOWANIA RZECZYWISTOŚCI

Zapamiętaj, że umowa z Planetą odnośnie przestawiania wzorów jest w PWW uzupełnieniem wsparcia przez Ducha Świętego. Wtedy składowa energetyczna i duchowa łączą się ze składową materialną albo na poziomie materializacji, albo materializowania, które to potrafi uruchomić procesy odtwarzające atomy, cząstki i komórki w myśl poprawionego wzoru w Matrycy Stworzenia. Kiedy tu zbierze się razem materia, energia i Duch, a to jest w świetle, bo światło wszystko w sobie zawiera, to nagle mówimy, mam światło i się nie martwię, ale gdyby nie uruchomienie tych 3 składowych, światło nie byłoby aktywne. Musimy wejść w ściślejsze związki z Ziemią poprzez magię. A tam jest element siły przyrody, nie tylko poprzez doskonałość, czyli z poziomu energetycznego i duchowego, ale z prostego – kumpelskiego poziomu. Druidzi to robili.

Jest 6 poziomów programowania Rzeczywistości:

 1. Programowanie odpychające – eliminuje wszystkie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, uniemożliwiające wewnętrzną ekspresję jednostki, to okres mroku potrzeb (likwidujemy wszystko, co utrudnia ekspresję naszej mocy – wrogość, klątwy).
 2. Programowanie druzgocące – nie tylko eliminuje czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, ale je i ich obszar sobie podporządkowuje. Tu zyskuje w człowieku przewagę jedno z praw, a zewnętrze jest urabiane, kształtowane przez siłę fizyczną i energetyczną (walka o byt, zwiększanie zakresu swoich wpływów).
 3. Wstępnego programowania – gdzie do osiągnięcia celów włącza się programy jednostkowe pozyskane od przechwyconych czynników np. solidaryzujących się z celem jednostek społecznych w działaniach uzdrawiających np. pozyskać Ducha, świat energetycznej przebudowy i Ziemię. Tu już się zaczyna współpraca, podstawa jedności.
 4. Stałego programu – gdzie wykształca się sam czynnik programowy (my to budujemy w sobie, np. machanie rękami. Można odkryć, że on wszystko napędza. Jak odkryjesz, że on jest i machanie nie jest potrzebne, to tylko się skupiasz i chcesz, żeby to się poszerzało i to zaczyna na wszystko wpływać. To jest odkrywanie swojej mocy) zyskujący przewagę nad całością jednostek potrzebnych do osiągnięcia celów. Na tym poz. powstaje i funkcjonuje system (program wpływa na innych, zakazy, nakazy, przepisy itd.).
 5. Poziom programowania przemieniającego – tu się modeluje Rzeczywistość pod kątem praw duchowych. Pierwsze, musisz już umieć programować, czyli wpływać na wszystko, a na dodatek czynnik duchowy schodzi, który ci jeszcze podpowiada.
 6. Błogosław nie tylko ludzi, ale i świat i siebie, bo nie ma innej drogi na zejście bożych darów. Miłuj, a nie zazdrość, bo nie dary zejdą a nieszczęścia, które tak bardzo kochasz. Pamiętaj, że jesteś tym, co myślisz, mówisz i czynisz. I niczym więcej. To, co przed ludźmi ukrywasz, sam wkrótce przeżyjesz. Jeśli taki scenariusz ci odpowiada, to najpóźniej po śmierci zagrasz swoje role w pisanym przez ciebie dramacie. Szanuj to co żywe, co mówi i biega, choćbyś tej mowy i ruchu nie pojmował, bo to jest cząstką sceny, na której sam stoisz. Zaskarbiwszy jej szacunek, staniesz się dużo spokojniejszy i bardziej prężny. Patrz zawsze w słońce (słońce nadziei), bo ono zawsze świeci. Cały czas wyświetlanie na ekranie myśli cudu, które ciało egzystencjalne musi ziścić. I módl się o to, byś z każdym dniem musiał mniej się bronić przed tymi, którymi i sam jesteś. I jedz owoce radości, bo potrafią one umieścić twoje DNA w wewnętrznej przestrzeni samostwarzania. W stanie radości włącza się świadomość i kreacja. Kto inwestuje w swoją radość, dużo więcej osiąga (wejść w głąb siebie).

Sprawdzać poziom, na którym jesteśmy aktywni i kiedy kryzys się zacznie, bo nie umiemy żyć na wyższym. Sami możemy się osaczyć – samourok powstanie albo odżyje trup. My w 40% jesteśmy przyczyną sprowadzania się do podstawowego poziomu. Wiedząc o tym, trzeba mieć się na baczności. Uważność. Ugruntować nowy poziom, on będzie tym podstawowym i najwyżej do niego będzie się spadać. Ugruntowane poziomy są aktywne. Wzór jest zapisany.

Moc Boska tworzy nowe rozwiązania w 17-tym wymiarze, który tworzy się w przestrzeni osoby uzdrawiającej, o ile jest ona aktywnie obecna w wymiarach i płaszczyznach w każdym z tych wymiarów. Wówczas nowy wzór staje się czasowo niedostępnym dla sił przeciwnych wprowadzanym zmianom.

W przestrzeni samostwarzania (naszych, bo Stwórca pozwala działać) istnieje 5 elementów składających się na cud, czyli pierwotne działanie:

 1. Odruch pierwotny – pierwsza reakcja, sygnał co zrobić, jak zareagować – to płynie od Ducha.
 2. Komórka pierwotna – zawiera wszystkie założenia odnośnie życia, także cały pakiet DNA. Jak działamy, to zapisy są zawsze stąd. Pierwotna komórka to pierwotny program zmieniający. Komórka mówi o ciele fizycznym. Przez sceny możemy podnieść wartość komórki pierwotnej, bo to jest forma rytuału. To, co oni mówią, to jest przeprogramowanie umysłu pod kątem działań energetycznych i duchowych.
 3. Czas pierwotny – wejście Boskiego Scenariusza Zmian. Dotyczy to założeń Trójcy Świętej. Jest czasem samostwarzania.
 4. Pierwotne światło – dotyczy aktywnego światła Bożych Zmian, tu nic się nie zakłada, tylko odczytuje, gdzie owo światło samo wprowadzi zmiany. (Jak jest, ufasz).
 5. Pierwotne serce (to, w które Bóg nas wyposażył), czyli coś umownego, co nam zawsze pozwala być w jedności ze światem i drugimi ludźmi przynajmniej na poziomie duchowym. Wszystkie założenia dotyczące harmonizowania struktur energetycznych i duchowych są we wspólnym ogniu miłosiernego braterstwa (miłość siejącego braterstwa).

Poprzez odczucie jedności musimy udowodnić, że potrafimy się zjednoczyć ze światem i ludźmi. Bóg Twórca jest poniżej Ducha Świętego, Świątynia Serca jeszcze niżej, u Stwórcy. Pole potencjału zależy od myśli, świadomości, umysłu i jaźni. Myśli tu traktowane są jako oddzielność (nie proces myślenia). A myśl to jakby zdjęcie, coś zakładasz i rzucasz w przestrzeń. Sama myśl jest obrazem i on ma siłę oddziaływania, emocje też ma.

Umysł został nam przypisany w momencie urodzenia, jest jak instynkt u zwierząt. To program, wyłącza się jak się włącza świadomość. Jak świadomość włączy się w 100%, umysł na nas nie działa, nie steruje myślami, emocjami, strukturą przestrzeni itd., bo nagle my tym zaczynamy sterować. Psychiki tych wszystkich ciał: fizycznego, egzystencjalnego, duszy, struktury przestrzeni łączą się i to roboczo nazywamy świadomością. Umysł zajmuje się organami itd., jest zwolniony z opieki.

Podkast czyta Daniel Kamradek. Definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk, Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska, zredagowała Maria Gładka.

ŁĄKI EDENU / POLA EDENU / POLANY POLAN

Łąki Edenu to świat ciszy, emocje nie działają, nie ma potrzeby myślenia, potrzeby nie istnieją. Tam inicjujesz procesy. Ale te procesy które tam inicjujesz, inicjujesz dla Siebie Wielkiego. Jak ty potem spadasz do człowieka fizycznego to tyle osiągniesz. Musisz być coraz bardziej doskonały wibracyjnie. A przejawem tego jest doskonałość energetyczna.

Czytaj dalej „ŁĄKI EDENU / POLA EDENU / POLANY POLAN”