KSIĘGA ŚMIERCI

Księga Śmierci mówi o tym, co zrobiliśmy sobą będąc, czyli mówi o działaniach (byliśmy zdolni w naszych działaniach porywając do tego innych). „Księga Śmierci, czyli zmian dokonanych, są pozytywne i negatywne, ale zawsze Całość przekształcające”.

Jak nie odcinamy się od siebie i swoich dokonań, nie patrzymy na nie jak na dobre czy złe, tylko jak do tego dochodziliśmy, to odkrywamy, że możemy. „Kto obie Księgi w siebie włoży i pojedna (to może zrobić tylko Duch, bo duszę obowiązują wybory, dobro i zło; księga jest dostępna tylko temu kto się chce w Duchu obudzić, dla niego, bo on jest czysty i połączony z duszą, to już jest sposób uwierzenia w to, że wszystkie swoje kreacyjne akcje przeprowadzi i cel osiągnie kiedyś), ten odczuje kim i czym jest, jak to po swojemu uformuje. Inaczej żadna z nich do końca nie będzie go stanowić ani wspierać”. 

Czytaj dalej „KSIĘGA ŚMIERCI”

KOŚCI

Kości są antenami nadawczymi, tam jest mechanizm, dzięki któremu kontaktujemy się
z Górą i UFO.
Mózg uczestniczy w przepływie informacji, a anteny w kościach to umożliwiają. Bo to jest stacja nadawcza, kości produkują energię, są czymś, co otwiera port komunikacyjny, więc tę antenę można nastawić, czyli przenieść to doświadczenie na ten obszar fizyczny. W ugruntowaniu się Ducha w nas bardzo ważny jest nasz szkielet. Światło z nim wypełnia nasze ciało, jakby kości były kluczem do przejawiania się energii. Kości są też głównym mechanizmem krwiotwórczym. Krew, też dzięki temu jest produkowana i nasycana pewnymi zmianami. Wszystkie zmiany, które w nas zachodzą (przemiany) zaczynają się od kości, a dopiero poźniej jakby tło ich jest narzucane na organy miękkie. System kostny uczestniczy w przekazywaniu światła, bo tam rodzi się też życie. Nasza krew fizyczna ma też swój cień duchowy, krew duchową, ona przepływa przez kości, tak jak system energetyczny pokrywa się, mniej więcej, z systemem nerwowym. Góra mówi, że kości są anteną nadawczą, która się komunikuje z Górą. My, gdy zaktywizujemy się od strony energetycznej, czyli układu nerwowego, osiągniemy blado-niebieski poziom, wtedy system kostny jest przez to aktywizowany, ale to od niego zależy. Skoro i biologia się z tym wiąże to by znaczyło, że tu jest sterowanie procesami biologicznymi z poziomu duchowego, więc i zapis podstaw tam jest, a to oznacza, że połączenie z Górą jest poprzez kanały transformacji, a one są elementem Schematu. Czyli Bóg umożliwił sobie wejście w istotę ludzką, gdy trzeba jej pomóc, o ile swoimi intencjami i właściwą postawą nawiązuje z tym kontakt. To tu zachodzi.

Czytaj dalej „KOŚCI”