CUDA Z JANEM

Cuda z Janem są zbawieniem, w szczególności dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze światem energetyczno-duchowym i jeszcze same nie potrafią za wiele zdziałać, jak również dla tych co już od dawna ćwiczą swoją magię i uzdrawianie. Są one narzędziem, dzięki któremu ustawiamy swoją energetykę. Działają one ZAWSZE. Są to działania duchowe, które działają totalnie i uzupełniają się wzajemnie. Podkast CUDA Z JANEM – czyta Barbara Cieślik. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Ania Kozłowska.

Cuda z Janem są zbawieniem, w szczególności dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze światem energetyczno-duchowym i jeszcze same nie potrafią za wiele zdziałać, jak również dla tych co już od dawna ćwiczą swoją magię i uzdrawianie. Są one narzędziem, dzięki któremu ustawiamy swoją energetykę. Działają one ZAWSZE. Są to działania duchowe, które działają totalnie i uzupełniają się wzajemnie. Należy jednak pamiętać, że osoba korzystająca z działania, nie uruchamia go swoją mocą, lecz korzysta z działania zapisanego w przestrzeni. To swego rodzaju kody i zaklęcia, po które sięgamy, a nie je tworzymy. Można porównać ten mechanizm do windy. My tylko naciskamy guzik, a winda wyposażona w najdoskonalszy mechanizm zaraz się pojawi i zrobi to co należy. Niewiara niemal całkowicie blokuje działanie. Tylko ludzie otwarci i wierzący w moc Zbigniewa Jana Popko, mogą z tego daru skorzystać. W zależności o potrzeby możemy skorzystać z:

WODY ŻYCIA. To małe panaceum, które powinno być stosowane codziennie przez całe życie. Przy konsekwentnym piciu Wody Duchowej życie na 100% zmienia swój koloryt. Pojawia się zdrowie i potencjał, dzięki któremu można się zmagać z największymi problemami.

ODBIERANIA CZARNEJ MOCY. Dzięki temu działaniu, możemy zablokować wroga. Walczyć ze złem i wspierać światło

KASOWANIA OPĘTAŃ. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo jest warunkowany przez znajdujące się w nim energie i programy. Te obce energie niczym pasożyt wpływają na nasze życie i zachowanie powodując, że nie jesteśmy sobą. Po ich usunięciu człowiek odzyskuje władzę nad swoim życiem i zachowaniem, i wraca do siebie. 

ROZŚWIETLANIA KOMÓREK. To połączenie oczyszczania ludzkich ciał z regeneracją podstawowych układów daje niesamowite efekty. Nie dosyć, że wraca zdrowie, że psychika odzyskuje równowagę, to na dodatek poprawia się egzystencja, a relacje z ludźmi wracają do normy. 

KASOWANIA SYSTEMOWEGO OPROGRAMOWANIA. Wykasuj ukryte w DNA systemowe oprogramowanie a rozpoczniesz życie na nowych zasadach. Wolny od ograniczeń i niewłaściwego wpływu innych ludzi.

KASOWANIA NAWIEDZEŃ. Świat niewidzialny to prawdziwa oaza energetycznych trucizn, które zatruwają ludzkie umysły, podgrzewają emocje, sterują potrzebami i dręczą psychikę. Ale oczyszczeni, naprawieni, wzmocnieni możemy przynajmniej przez jakiś czas zaznać ciszy i błogostanu. Możemy z dystansu przyjrzeć się temu, co niewłaściwie postrzegaliśmy, co sami niszczyliśmy lub zadręczaliśmy.

MODLITWY ZA POCZĘTE NIENARODZONE DZIECKO. Ten kto uważa się za świętego, a nie wyciąga ręki ku potrzebującym, ten jest ukrytym zwolennikiem zła… Szansa, jaką daje nam Bóg w postaci częściowego poprawienia DNA i możliwości korzystania z korzystania z Kodu Źródłowego, jest błogosławieństwem i nadzieją na to, że dzięki tej MODLITWIE z pokolenia na pokolenie będzie się rodzić coraz więcej dzieci pozbawionych lęków przed mówieniem prawdy, dzieci zdolnych do czynów, o jakich ich rodzice nie chcą słyszeć.

BLOKOWANIA ŚCIEŻEK LOSU. Ludzie źli nie mają skrupułów, gdy sięgają po twoje, gdy odbierają ci godność i całą twoją własność. Nastał czas, by to zrozumieć i zacząć w końcu walczyć o swoje. Blokowanie ścieżek losu niegodziwym ludziom to jedna z form przeciwstawiania się ich energetycznej i egzystencjalnej agresji i dominacji.

ODPROWADZANIA DUSZ. Dzięki temu działaniu każda dusza powróci do poczekalni (oczekiwanie na kolejne zejście) lub wzniesie się do wymiaru siódmego jeśli zasłużyła na życie wieczne. 

CUDA Z JANEM : popko.pl/cuda-z-janem

KASOWANIE NAWIEDZEŃ: popko.pl/likwidowanie-nawiedzen

KASOWANIE OPĘTAŃ: popko.pl/modlitwa-do-jezusa-o-uwolnienie-opetania

KASOWANIE SYSTEMOWEGO OPROGRAMOWANIA: popko.pl/kasowaniesystemowegooprogramowania

MODLITWA ZA POCZĘTE NIENARODZONE JESZCZE DZIECKO: popko.pl/modlitwazapoczetenienarodzonejeszczedziecko

ŻYWA WODA – WODA ŻYCIA: popko.pl/zywawoda-zmianadna

ROZŚWIETLANIE KOMÓREK: popko.pl/rozswietlaniekomorek

ODBIERANIE CZARNEJ MOCY: popko.pl/odbieranie-czarnej-mocy

BLOKOWANIE ŚCIEŻEK LOSU: popko.pl/blokowanie-sciezek-losu

ODPROWADZANIE DUSZ: popko.pl/odprowadzanie-dusz-60abacaa67d0c

BLOKOWANIE MIND CONTROL: popko.pl/siatka-akbe

CHEMICZNE SMUGI (ULECZYĆ DNA): popko.pl/chemiczne-smugi

PROGRAMOWE ODPROMIENNIKI: popko.pl/programowe-odpromienniki

URUCHOM MOC INTENCJI: popko.pl/uruchom-moc-intencji

BOSKIE SERCE: popko.pl/boskie-serce

JAK POKONAĆ STRES: popko.pl/jak-pokonac-stres

FIZYCZNE SERCE: popko.pl/fizyczne-serce