UZDRAWIANIE DUCHOWE

Uzdrawianie Duchowe jest dla każdego. To przywrócenie prawidłowej charakterystyki energetycznej istoty ludzkiej, które zostało wytracone na skutek zmian spowodowanych działaniami niskowibracyjnych energii. Najczęściej są to ludzkie projekty i życzenia, które wpływają na ścieżki losu, tworząc ich zmianę. Niskowibracyjne energie tworzą w nas blokady oraz rozwarstwienia, powodujące iż przestajemy mieć wpływ na życie. 80 % chorób ciała fizycznego również spowodowana jest nieprawidłowo funkcjonującą energetyką. Rodząc się genetycznie wadliwymi, gdzie umysł, psychika, emocje nie poprawnie funkcjonują, wtedy również jest ciężko w życiu. Co ciekawsze często osoby poszukujące pomocy wśród lekarzy są bezradne gdy też i oni nie są wstanie w pełni zdiagnozować pacjenta. Dzieje się dlatego, iż właśnie zmiany wprowadzone w DNA, na poziomie energetycznym, a nawet duchowym (czego nie jesteśmy w stanie ujrzeć w świecie materialnym) często w ostatniej fazie rozwoju choroby objawiają się na fizyczności. Jednym słowem czujemy, że coś jest nie tak, ale nie wiemy skąd i jak temu zaradzić.

Z Uzdrawiania Duchowego może skorzystać każdy kto:

 • boryka się z chorobami ciała fizycznego,
 • ma problemy z psychiką, myślami, emocjami
 • stracił chęć do życia
 • popsuły się relacje miedzy ludzkie
 • czuje że coś od strony energetycznej niekorzystnie wpływa na nas
 • stracił wpływ na życie
 • cierpi na depresje
 • ma problem z nałogami

Poprzez wprowadzenie prawidłowego kodu umieszczonego w niciach DNA, poprzez działanie wysoko wibracyjne, czyli pasma duchowe można wpływać na fizyczność, a w człowieku na nowo wracają zapisy zdrowia (najważniejsze, by nową formułę utrzymać). Do działania należy dołożyć własne starania poprzez życie przyszłością, marzeniami i byciem w radości – to wysoka wibracja która utrzymuje procesy uzdrowieńcze, zapisując się trwale w DNA. Uzdrawianie duchowe działa w całości istoty.

Blokowane są wszelkie ograniczenia ( które wpływają na istotę oraz przestrzeń) takie jak :

 • nawiedzenia na poziomie fizycznym i energetycznym
 • opętania
 • istnienia
 • ludzkie życzenia i projekty

Uzdrawianie obejmuje nie tylko ciało fizyczne, energetyczne, ale również duchowe. Kasowane są węzły karmiczne, które uniemożliwiały kontakt z Bogiem. Odtwarzane są na nowo umiejętności paranormalne takie jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie oraz jasnoczucie.

Uzdrawianie Duchowe ma też parametr energetyczny, więc zmiany są w przestrzeniach energetycznych, czasami z poziomu biologii. Oznacza to, że człowiek, na którego działamy musi utrzymać pozytywne myślenie, żyć tym, że będzie cudownie. Nad tym się pracuje, nad pozytywnym wizerunkiem drugiego człowieka. Ludzie o tym zapominają, nienawiść łatwo uruchamiają, nie pracują nad sobą. By ten człowiek utrzymał jedność tych komórek z całością potrzebna jest troska.

JAK UTRZYMAĆ DZIAŁANIE:

 1. Odizoluj się od źródeł niszczących twoje wibracje, nawet wtedy, gdyby to godziło w przyzwyczajenia psychiki. Zmień postawę, odizoluj się od niskowibracyjnych ludzi (przynajmniej na czas zdrowienia).
 2. Łącz się z tymi wibracjami i sytuacjami, których potrzebuje twoje serce, które radują i dobudowują. Nie zwracajmy uwagi na zachcianki psychiki i hipokryzję umysłu.
 3. Praca nad sobą – pokochanie, wybaczenie itp. pozwoli się wznieść ponad energetyczne morze. Właściwe odnalezienie się w życiu poprzez dostrzeganie jego uroków i zatopienie się w cudach tego co zostało stworzone – odbudowa DNA (cudowni ludzie, zwierzęta na których się otwieramy) – rozwój intuicji i świadomości energetycznej – pismo automatyczne – aktywny kontakt ze światem duchowym – uruchomienie duchowego wyrażania się w świecie poprzez radość, kreację, pracowitość, wdzięczność to pozwoli zapomnieć o rozwiązaniach psychiki i umysłu.
 4. Dzięki radości, dzięki pozytywowi i marzeniom zapanujemy nad umysłem i psychiką. Nowy, lepszy świat buduj w sobie, a wyrazi się on w zewnętrznej kreacji. Staniesz się wzorem i inspiracją.
 5. Szukaj sojusznika w samym sobie. Kochaj a utrzymasz DNA w twórczej kondycji. Wtedy jesteśmy w uniesieniu, możemy marzyć, kreować nowy świat. To dostrzega nasze ciało egzystencjalne i zaczyna realizować. A jak będziemy siedzieć z mrukiem, alkoholikiem to nie dość, ze będziemy osłabieni to zaczniemy żyć nie tym co trzeba
 6. Czyszczenie i wzmacnianie. Zadbaj o dom fizyczny, niech będzie czysto, ponaprawiaj wszystko. Zważaj na to jakimi stanami się wypełniasz, zapraszaj tylko ludzi podobnych do siebie lub od siebie lepszych. To co sobą w jedności przenikasz zawiera się w tobie. Kochaj, polub a wszystko to ciebie wesprze.
 7. Bacz gdzie i z kim chodzisz, co planujesz bo możesz wpaść w dziurę, z której sam się nie wygrzebiesz. Rozpromieniowywuj całą istotę, przepromieniowywuj jedzenie. Niech wypełniają cię duchowe stany lub energetycznych uniesień tworzenie, marzenia, pasje, kontemplacja, kochanie itp. Żywa woda, Cuda z Janem. Zasilanie zewnętrza aby było czyste i współbrzmiące.

UZDRAWIANIE NA ODLEGŁOŚĆ: popko.pl/uzdrawianie-na-zywo/

CUDA Z JANEM: popko.pl/cuda-z-janem

SAMOUZDRAWIANIE: https://www.popko.pl/samouzdrawianie-

Różnice między medycyną energetyczną, a medycyną duchową i boską. Która jest najlepsza – https://youtu.be/29BFV_P_5VM

źródła/ ZOBACZ TAKŻE:

CIAŁA CZŁOWIEKA / CO UZDRAWIAMY: popko.pl/co-uzdrawiamy/

UZDRAWIANIE NA ODLEGŁOŚĆ W INNYCH JĘZYKACH: popko.pl/wersje-jezykowe

INSTRUKCJA – jak wziąć udział w uzdrawianiu na odległość: popko.pl/instrukcja-uzdrawianie-na-odleglosc/

PO UZDRAWIANIU – jak utrzymać, przedłużyć i wzmocnić działanie uzdrawiające: popko.pl/dla-osob-po-uzdrawianiu-na-odleglosc/

Uzdrowiciele 24: uzdrowiciele24.pl/home,18,zbigniew_jan_popko.html

Uzdrawianie na odległość w pytaniach i odpowiedziach. Zobacz, jakie to proste. [napisy – ENG] – https://youtu.be/18-hL13yFLY
Co uzdrawiamy? Jakich ciał, jakich wymiarów dotyczy proces uzdrawiania człowieka. – https://youtu.be/85piF73-9PM
https://youtu.be/vMkF6-vUB6o
Uzdrawianie na odległość- jak utrzymać, a nawet wzmocnić efekt działania? Wysokie wibracje to klucz – https://youtu.be/vMkF6-vUB6o
https://youtube.com/playlist?list=PLsekcJ4pdPtfDYWGy-cvnCICHGPwzFrrB

PODKAST – UZDRAWIANIE DUCHOWE – czyta Ania Dardzińska. Definicję, na podstawie materiałów Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko, opracowali Dawid Ślusarczyk, Aneta Artecka Rudny.