JEZIORO RADOŚCI

Jezioro Radości: tu można pływać, latać, tworzyć mozaiki z drobnych chwil Szczęścia. Jeśli nie możemy wejść, prosić w modlitwie o radość lub wejść do Oazy Wzrostu i zmienić się. Należy czerpać radość z tego, co robimy. PODKAST – JEZIORO RADOŚCI – czyta Mariusz Dardziński. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracował Sławomir Piktel.

Za lewą ścianą jest radość, Jezioro Radości jak w Świątyni Serca.
Mówią, to jest najwłaściwsza pożywka dla ludzi, to sekret zdrowia, długowieczności, potęgi,
którą możemy obudzić. Radość wynika z całego człowieka, łączy go z Duchem. Radość to
najważniejszy klucz do tego, by wznieść się ku wyżynom.

Definicja z księgi wzrastajacych:

Jezioro Radości: tu można pływać, latać, tworzyć mozaiki z drobnych chwil Szczęścia. Jeśli nie możemy wejść, prosić w modlitwie o radość lub wejść do Oazy Wzrostu i zmienić się. Należy czerpać radość z tego, co robimy. Tu podnosić energię życia – młodości. Przyszliśmy tu po radość, szczęście. Jak spełniamy się w życiu to życie jest pasją.

Księga wzrastajacych: Zbyszek Popko

Jezioro Radości. Jak wiecie są tutaj przewałki, ale w Jeziorze Radości będziecie musieli pływać. Oczywiście Jezioro Radości jest umowne, dla was może to być bilard, jazda na nartach itd., ale autentycznie Jezioro Radości jest. Będziecie się też uczyć mozaiki, jak Oni to nazywają, zestawieniem drobniutkich chwil szczęścia. Wyobraźcie sobie, ze nie sposób działać jak się nie odczuwa radości w życiu. U mnie było tak, że w Wa-wie wpakowaliśmy się do Jeziora Radości, a ja stoję na brzegu i nogi mi się nie ruszają i słyszę „nie wejdziesz”. Czemu nie wejdę? Bo nie ma w tobie radości. Próbowałem też podnieść poziom uzdrawiania i nagle wszystko stanęło. Nie wiedziałem czemu. Kiedyś wola była 100 %, a to mi spadło na 80 parę %. We wnętrzu powstała bariera. Coś mi mówi chłopie, w co ty się pakujesz, ty już nie masz swojego życia, a jak to się w tobie rozwinie całkowicie, to już nie będzie nawet myślenia o TV. Pytam Góry czy to można zmienić, żeby cel wypełnić, żeby wszystko się stało. Wiecie co? Wpadłem na genialny pomysł, wpakowałem się do Oazy Wzrostu, przywołałem kogo trzeba i pytam co trzeba zrobić: „Zmień się”. Poprosiłem o to bym zaczął czerpać pełną radość z tego, co jest. Już nie TV i piwo tylko to, co jest. Czyli innymi słowy przychodzi wiele osób i mówią: „ ale ja chce z tym partnerem być, żeby on wrócił, a sama Zołza albo on pomylony, w tym pojmowaniu rzeczywistości”. Żadne z nich nie ma odwagi by prosić Górę o to by po prostu to się stało, by ta osoba bez względu na to, w jakim zakresie była zmieniona. Nie robią tego, a przecież jak osoba by była zmieniona, będzie w stanie, w którym będzie to aprobować i w pełni tego doświadczając, chcieć. O tym nie myśli nikt. Ja poprosiłem, bym czuł radość z tego, co robię i poczułem i znowu mogłem powolutku iść do przodu.

I wy musicie w Jeziorze Radości trenować samych siebie. Mało osób odczuwa radość z życia. Po co ta cała reszta? On nie uruchamia woli do różnych działań, bo go to nie bawi. Nie będzie też pracował nad sobą, nad przyznaniem sobie prawa do szczęścia. Do Jeziora Radości musicie wchodzić i nadrabiać tam to, czego tutaj nie możecie. Możecie tam pływać, pić, fruwać, wszystko, co chcecie. W ten sposób zapiszecie to w sobie i zechcecie wyrażać w normalnej rzeczywistości, bo tutaj sobie odmawiacie do tego prawa. Mówią o mozaice, czyli, jak wejdziesz w tą rzeczywistość, chwytaj chwile szczęścia, a nie dziś jedną, jutro jedną, ale najwięcej teraz. Teraz trochę TV, trochę piwa, rozmowa z Kowalską, teraz sobie coś ugotuję, teraz spotkam się z tym, teraz z innym. To jest zapis energetyczny, wum, wum, zaczyna to pobrzmiewać, takie małe fale i nagle jedna oktawa i zatrzymacie tę potrzebę, by to trwało, trwało w nieskończoność. Zaczyna się coś budzić. Nie wolno bowiem o sobie zapominać. Odpowiedzialność, troska, opieka i miłość zaczyna się od nas w obszarach duchowych i wszystko inne wspólnie się toczy, ale trzeba właściwie uruchamiać te energie, czyli w Jeziorze Radości zaczynacie czuć swoją istotę, jej związki z tą i z innymi przestrzeniami, bo ona zawarta jest w różnych obszarach. Musi się wam zechcieć żyć, bo nie uruchomicie woli w pełni. A jak chcecie sięgnąć kresu działania, wola jak i świadomość muszą być przepracowane w 100 %, ustawione energetycznie.

Skala nr 6 – Świątynia Serca, Aleja Zwycięstw, Przysięga Białych Braci… Nauki Edenu… – https://www.youtube.com/watch?t=1969&v=ciI58V1zrak&feature=youtu.be

Mozaika radości – https://www.popko.pl/geneza.xhtml

Webinar Rozwoju Duchowego 7 lutego 2021 cz.3 – https://youtu.be/ax1njUJJNB4