WĘZŁY ENERGETYCZNE

CZYM SĄ ?

Węzły energetyczne pochodzą od Boga Twórcy, są z poziomu 13-tego, tam jest ich źródło, one powstają dzięki jantrom, które się w tych wzorach ukazują i podpowiadają, jaka jest konstrukcja świata. One nie mają harmonii, to gryzmoły, ale zawsze jest jeden element harmoniczny, który jest mandalowym wzorem. Łączy się zawsze z jakąś jantrą i wykorzystuje jej moc do zmian w tej Rzeczywistości.

Węzły energetyczne, to jest forma artefaktów, które rysujemy na kartce papieru. To magiczny przedmiot pod kątem przede wszystkim zdrowia i utrzymania psychiki. Pozwalają także w jakiś sposób, niczym Znaki Ojca, normalizować naszą wewnętrzną strukturę energetyczną i doprowadzać by funkcjonowały wyższe wibracje .

Rysowanie węzłów energetycznych, czyli rysowanie nowej konfiguracji przestrzeni. Działa to dużo silniej u osób, które są silne, w których jest więcej światła niż ciemności, ale trzeba sprawdzać w odniesieniu do duszy bo nią jesteśmy a nie całej istoty. Naddusza jest czysta tak jak Duch. Gdy mamy więcej światła w sobie, z którego automatycznie korzysta węzeł energetyczny z naszej Struktury Przestrzeni energetycznej wtedy jest mocniejszy.
To jest tak jakby powiedzieć: młotek będzie lepiej pracować w ręku tego , którego i ramie jest silniejsze.

JAK STWORZYĆ?

Słowa Zbyszka : ,, I to co robię , mogę uruchomić w waszej energetyce jeśli będziecie oglądać ten program i jeśli będziecie chcieć to zakodujemy po prostu wam taką umiejętność”.

A więc wystarczy odsłuchać wideo, by móc potem samemu tworzyć węzły energetyczne
Zbigniew Jan Popko uruchamia w nas taką zdolność swoją mocą .

Jest to proste jednakże na samym początku trzeba sprawdzić czy to co narysowaliśmy jest trafne czy też nie. To jest tak jakbyśmy patrzyli w kosmos i widzimy rozświetlone gwiazdy tylko, że w tym przypadku będziemy widzieć : kreski, mazanki, takie jakieś różne dziwne rzeczy i to co widzimy trzeba tu narysować. Czyli na tym całym rozgwieżdżonym niebie czarno-białym zawsze jak zamkniemy oczy po chwili zobaczymy wyraźniejsze i mniej wyraźne czarniejsze rzeczy. Czasami są to kreski, czasami są to jakieś połacie lekko z sobą połączone, takie przyszprychowane, różnie to jest. Ten obraz, który się w naszej głowie ukazuje trzeba przenieść na papier. Bierzemy białą kartkę, najlepiej na formacie A4 bo wtedy węzeł, który ujrzymy będzie dopasowany do kartki. Rzadko pojawia się potrzeba narysowania czegoś na kartce czarnej, lub też węzeł może być kolorowy. Wtedy kiedy coś tworzymy, czyli taką obronę, to wtedy zamykamy oczy i widząc jak ten węzeł wygląda rysujemy go.
W rzeczywistości to co widzimy to jest czarne to co rysujemy to jest tak naprawdę pozostałość tła. Tak jak się widzi przy zamkniętych oczach, tak się rysuje. Po narysowaniu węzła sprawdzamy czy jest to 100% tego co powinno być narysowane, czy poprawnie stworzyliśmy węzeł energetyczny, gdy nie ma 100% należy dorysować tak by był węzeł kompletny. Warto też sprawdzać skuteczność węzła energetycznego na skalach astralnych. Węzeł energetyczny jest znakomitą blokadą na wiele różnych rzeczy.

O WĘZŁACH

Węzły energetyczne mówią o umiejętności wpływania na przestrzeń energetyczną .
A ponieważ istota ludzka jest energetyczna czyli: umysł, myśli, emocje i psychika jak i cała pozostała jej cząstka, do której należy tzw. Struktura Przestrzeni czyli Ciało Energetyczne rozległe, bo wszystko to co w przestrzeni energetycznej dotkniemy: myślą, słowem i czynem jest w tej Strukturze Przestrzeni zawarte.

Węzły energetyczne mogą :
-przyblokować ludzkie wibracje
-mogą nawet siły, które nas niszczą w jakimś stopniu przyblokować
-mogą sprawić, że promieniowanie na jakiejś przestrzeni będzie mniejsze
-mogą sprawić, że ilość zarazków , ilość ślimaków, ilość kretów się znacznie zmniejszy
-mogą pomóc w naprawie relacji, unormować stosunki
-mogą pomóc w tym żeby dzieci były lepsze
-mogą pomóc w zdrowiu czy żeby lepiej życie finansowe się układało, działa to na wszystko.

Węzły energetyczne to tratwa ratunkowa i nasz oręż w wojnie energetycznej. One korzystają zawsze z naszej energetyki. Znaki Ojca i wszystko co robimy także. Czasem ten węzeł, który rysujemy działa niewiele ale jak przestawimy swoją istotę na pełniejsze światło ten węzeł energetyczny czy Znak Ojca jest mocniejszy. Im więcej w nas aktywnego światła tym większe cuda, które tworzymy. Węzły energetyczne ustawiają w określony sposób przestrzeń energetyczną, w której się poruszamy .

Uruchamiając węzły energetyczne w przestrzeni możemy zmienić jakość swojego życia.
Węzły energetyczne to w przestrzeni zawieszone działanie. Wszystkie artefakty działają na zasadzie wiary. Wierząc w coś, uruchamiamy w przestrzeni coś, co działa.

Węzeł może być cały ale jego skuteczność może być 20%, niemniej jakiś zakres jego działania jest. On jest pomocny jeśli chodzi o ścieżki losu itd., ale tylko pomaga, ustawia, kierunkuje naszą moc. Natomiast działa totalnie jako tarcza, blokada, jak jest dobrze narysowana. Węzeł koduje się w przestrzeni, jak się zakoduje możesz kartkę ściągnąć. Jak problem znika on się ulatnia.

Węzeł odpowiada tej wibracji, jaką średnio mamy w ostatnim okresie. Jak spadniesz przestaje działać, ale jak wzrośnie twoja wibracja nie znaczy, że jego moc też wzrośnie, bo jest przystosowany do określonej konfiguracji.

Jak jesteśmy duchowo obudzeni węzły energetyczne funkcjonują w nas. Jak nie jesteś duchowo obudzony to musisz wejść do Ducha na chwilę i uruchomić te węzły, uruchomione działają choć spadasz. One korzystają z twojej mocy, im jesteś mocniejszy tym węzeł lepiej działa, zależy od naszego poziomu. Można uruchomić węzeł albo coś w sobie, kwestią jest utrzymanie tego przez umysł. Mózg odpowiada za funkcje fizyczne, jest skorelowany z ciałem fizycznym, działa z automatu, o wszystkim wie.

Nie korzystamy z obcych mandali, węzłów energetycznych itd., chyba, że zrobił je ktoś mający kanał duchowy, wtedy to nam pomoże. Wejdź w kochanie, wprowadź się w ten czas, kiedy byłeś malutkim dzieckiem i jako małe dziecko ujrzyj, co zrobić, żeby było lepiej, zobaczysz jaki artefakt trzeba dodać, może to być rysunek, przedmiot magiczny przez ciebie zrobiony itd., czyli taki aktywny talizman na coś tam. Ustawiasz całą swoją energetykę czyli siebie, swoje struktury pod kątem realizacji życiowego celu, ale warto najpierw zrobić Krąg Ognia, żeby się wyczyścić i wejdź np. w modlitwę do Polan, na wyspę. To jest nasza wewnętrzna magia, to jesteśmy my, zaczynamy być na siebie mocni na maksa. To co nazywamy magią, co wyraża się artefaktami powinno być przez nas robione, w nas zawarte a nie czerpane od innych. W Mieście Orin jest wyraźnie powiedziane, że mają powstać Bogowie, oni mają się sami zbudować, mówią jak się zbudować, element odnalezienia się to jedno, rozbudowy siebie to drugie no i zyskanie mądrości, by to wszystko okiełzać i wiedzieć o co chodzi. Nie ma tutaj korzystania z mocy drugiego człowieka. Jest tylko i wyłącznie budzenie własnych mocy, dzięki czemu powstaną ci co wiedzą jak wszystko zrobić. System, kościół, ezoteryka zakłada zwyrodnienie, podporządkowanie, osłabienie i korzystanie odwieczne z ich usług. To jest zabijanie imienia i magii drugiego człowieka.

https://youtu.be/G8iPed-nnoY
Węzły energetyczne – twój tajemny układ z energetyczną przestrzenią. Naucz się tego – https://youtu.be/G8iPed-nnoY
https://youtu.be/fYzl1uCMir8
Biała magia: artefakty i węzły energetyczne jako narzędzie Duchowe. Nauki Edenu. Jan naucza –https://youtu.be/fYzl1uCMir8

Definicja opracowana na podstawie materiałów Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko.