NICI ZRODZENIOWE I DZIECI KRYSZTAŁOWE

Dzieci Kryształowe mają mniejsze rozbicie zapisów w Archiwum Zrodzenia. Normalny człowiek odszedł od światła w 70%, one w 40-50%. Są więc doskonalsze w swym człowieczym wyrazie na poziomie energetycznym i nieco duchowym. Jednak podlegają tym samym prawom co inni. I także wzrastają poznając wszystko. PODKAST – NICI ZRODZENIOWE I DZIECI KRYSZTAŁOWE – czyta Mariusz Dardziński. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Dzieci Kryształowe mają mniejsze rozbicie zapisów w Archiwum Zrodzenia. Normalny człowiek odszedł od światła w 70%, one w 40-50%. Są więc doskonalsze w swym człowieczym wyrazie na poziomie energetycznym i nieco duchowym. Jednak podlegają tym samym prawom co inni. I także wzrastają poznając wszystko. Posiadają drugie serce energetyczne, które jest ukryte w przestrzeni energetycznej. To serce jest umieszczone nie w ciele, tylko w strukturze przestrzeni. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czy jest dzieckiem Kryształowym musi sprawdzić ile ma Nici Zrodzeniowych Aktywnych i czy może mieć ich więcej. U dzieci kryształowych świadomość energetyczna czyli Nadduszy jest włączona w 30%, też indygo.

Potencjał w człowieku jest zabijany do 7 go roku życia. Przy dzieciach Kryształowych ten okres się wydłuża, jest to plus i minus. Średnio do 20 go roku życia czyli nawet przez szkołę nie są zaprogramowane, jest coś takiego, co nie pozwala innym z nimi właściwie współdziałać, chyba, że już we wczesnym okresie zaczną przewidywać, uzdrawiać itd. Wtedy są doceniani ale i tak przez system wyłapywani (Chiny i USA), trzymają ich, trenują na nich i na tym mają potęgę gospodarczą zbudowaną.

Problemy dzieci przejętych przez Białą Iglicę, są traktowane jako dziwaki. Dzieci te nie są rozumiane przez nauczycieli, oceniane jako niedorozwinięte. Z kryształowymi jest to samo. W tym wypadku (przejęte przez Białą Iglicę) mówimy o dzieciach normalnych, których pasma Biała Iglica ustawiła pod kątem pasm duchowych. Problemy się zaczynają, bo im jesteś mądrzejszy tym mniej wiesz, liter nie pamiętają, słowa im się plączą ale wyostrzone obrazy, intuicja i wiedzą co robić bez tej zapaćkanej wiedzy. Normalnie człowiek funkcjonuje na poziomie umysłu, tak się projektuje ludzi.
Wszędzie jest programowanie umysłu, przedszkole, szkoła. Umysł praktyczny człowiekowi pomoże ale tam jest tylko analiza. Najgorsze, że powstała subkultura, która nie tylko umysł analityczny wykorzystuje ale fizyczny, przetrwaj, gangi w szkołach, nauczyciele tyrani, cały czas oddzielenie jednostki od jednostki, to samo, żeby nie zniknąć na facebooku itd., człowiek boi się w świecie fizycznym i wirtualnym istnieć, cały czas kombinuje, jak nie zostać ośmieszonym itd. Jak przychodzi dziecko podpięte pod Białą Iglicę, dziecko, które ma obudzoną świadomość, jemu jest dobrze, siedzi spokojnie, nie wiadomo co to jest, a u niego jest włączona świadomość, Tu jest problem, dlatego nie robić podpięcia pod Iglicę, jeśli rodzice nie są świadomi tego, o co chodzi, bo dziecko ma problemy. Ale jak rodzice wiedzą i poświęcą temu dziecku trochę czasu, wiedzą, że dziecko ma odblokowane widzenie, słyszenie, wiedzenie, wtedy one są twórcami nowej Rzeczywistości, nie będą zabijać, będą uzdrawiać, wiedząc jak świat ma wyglądać, nie zhańbią się.

Dzieci Kryształowe, które się rodzą, serce duszy mają ściągane z poziomu duchowego, ono zostało, odgórnie, umieszczone w przestrzeni energetycznej, więc tu dusza nie musi tworzyć kopii i jej ukrywać. Wtedy, kiedy przychodzą trudności życiowe masaż potrafi pamięć duszy i serce energetyczne obudzić. Jak się człowieka masuje, gdy jest mu źle, nagle pojawiają się obszary bólu, pojawiają się drgawki, płacz, objawy zapaści energetycznej itd., to znaczy, że w ukrytej strukturze DNA jest ukryta pamięć duszy i energetyczne serce. Kiedy owo się delikatnie budzi, natychmiast powstają poprawniejsze relacje i związki między energetycznymi powłokami. Dusza, psychika, umysł nie pamiętają, nie wiedzą, o co chodzi, ale wiedzą, że są mocniejsze i jest płacz zawodu, że coś ci, co odebrano, okradziono nim się narodziłeś. Ale to też oznacza, że cząstka ciebie się budzi. Można sprawdzić, ile serca energetycznego, ile pamięci duszy wtedy się budzi.

Nici Zrodzeniowe to połączeniówka z kolejnymi w nas wymiarami. Istota ludzka rozpościera się na 8 wymiarach energetycznych i 6 wymiarach duchowych. Nici te schowane są w głębi człowieka i nie należą do ciała fizycznego, tylko do oddzielnej ludzkiej struktury, która delikatnie łączy świadomość z psychiką dzięki czemu my potrafimy połączyć się ze świadomością. Nici Zrodzeniowe sprawiają, że my w Trzonie Energetycznym a potem Duchowym łączymy się w całej swojej istocie. Dzięki czemu jesteśmy obecni w wielu wymiarach, w zależności od stanów w jakich jesteśmy.

Liczba Nici Zrodzeniowych:

?0-3 ROBOT umysł działa w 60% a psychika w 40%

?3-6 umysł działa w 20% a psychika w 80%

?7-10 psychika dominuje w 100% a umysł nie rządzi, tu dopiero można zacząć budzić się w Świadomości

?10-30 (40) łączenie psychiki ze Świadomością Energetyczną, która jest obecna w 10-20%

?30-60 połączenie ze Świadomością Energetyczną (zespojona dusza-obudzone dziecko Kryształowe)

?60 obudzona Świadomość Energetyczna w 100%

?130-150 łączenie ze Świadomością Duchową

?300-500 kontakt z Ojcem (Duch Całości)

?500-800 kontakt z Praojcem (pełna Świadomość Duchowa)

?800-900 złączenie z Duchem Świętym

?900 Świadomość Ducha Świętego (granica Rzeczywistości z PozaRzeczywistością)

?900-1000 Świadomość Syna Bożego

Nie mylić Nici Zrodzeniowych z Nićmi ze skali nr 1, które mówią o połączeniu z płaszczyznami.

https://youtu.be/sA3xDyknuGo
https://youtu.be/smpUBG2LioU
Podpięcie pod Białą i Złotą Kolumnę. Dzieci Kryształowe. Czyszczenie aury – https://youtu.be/fXMmLGAI6z4
Przekazy z zaswiatow. Dwoistość. Nicość. Cud – https://youtu.be/4Wd_YrWajQM