ROZPROSZONY CZŁOWIEK (ROZPROSZENIE)

Rozproszony człowiek to naturalny stan Istoty ludzkiej. W tym kontekście ciało człowieka to tylko 2% Istoty a pozostałe jej części ( dusza, naddusza, duch ) będące pewną formą energii ( chmura energetyczna, rój energetyczny ) znajdują się na różnych poziomach czasu, przestrzeni i głębi. PODKAST – ROZPROSZONY CZŁOWIEK (ROZPROSZENIE) – czyta Anna Mularska. Definicję – na podstawie wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska.

Rozproszony człowiek to naturalny stan Istoty ludzkiej. W tym kontekście ciało człowieka to tylko 2% Istoty a pozostałe jej części ( dusza, naddusza, duch ) będące pewną formą energii ( chmura energetyczna, rój energetyczny ) znajdują się na różnych poziomach czasu, przestrzeni i głębi. Gdy jesteśmy w rozproszeniu nie mamy sztucznie zawiązanej energetyki ( poprzez czakramy ) wtedy spada wpływ ciemności i niskich wibracji na nas. Stajemy się dużo mocniejsi i bardziej odporni na programowanie. Czakry niewolą ludzi w wymiarach 1-5. W przypadku człowieka obudzonego energetycznie, który ewoluuje dalej, pozbywając się balastu w postaci czakr idzie w Rozproszenie, czyli w zjednoczenie się z Całością.

Składamy się z umownych cząstek obdarzonych świadomością, jeśli są w rozproszeniu, współpracują ze sobą. Kropelka w wodzie jest jednorodna i tak o sobie mamy myśleć. Komórki współpracują, wszystko o sobie wiedzą, tylko my jesteśmy w oddzieleniu. Jesteśmy cząstką wody i nią całą. Wyobraźmy sobie siebie jako wodę i usłyszmy śpiew, dźwięk pierwotny, jak szmer szerszeni, to śpiewają cząsteczki, tak powstaje dźwięk syreni, człowiek staje się dźwiękiem, ma swoje imię. Tylko w rozproszeniu, w jedności z sobą ma prawo do synchronizacji, bycia ze wszystkim mu podobnym, miejsce, idea, ludzie, itd. Bądźmy fizycznie i energetycznie w rozproszeniu, niech one nie będą blokowane. W Rozproszeniu jesteś najdoskonalszy, bo nietykalny, wtedy jesteś wszystkim bo na poziomie Ducha Całości wszystko się w tobie zawiera.

W Rozproszeniu każda cząsteczka jest „czakramem”. Oddychamy wszystkimi cząsteczkami. Jeśli człowiek pracuje nad sobą a wierzy w czakramy, blokuje się w pracy nad sobą, one istnieją i nie potrafi wejść w rozproszenie. Gdy zlikwidujesz czakramy a funkcjonujesz po staremu, one wracają do 2-3 dni, stara formuła energetyczna wszystko to odtwarza. Skasowanie powoduje, że człowiek, który pracuje nad sobą szybciej idzie do przodu, czakramy powoli znikają. Jak jesteśmy w rozproszeniu każda nasza cząstka jest samoświadoma, obdarzona wolną wolą, wzrasta moc energetyczna i duchowa.

Rozproszenie to jest przedostatni etap, ostatnim jest wejście w ” Odrzucającego się ” ( skala nr. 1 ) i wtedy już jesteśmy nietykalni przez broń energetyczną. Po zjednoczeniu się z Ojcem zanika naturalna energetyka ludzkiej duszy i ” czakramy ” przestają istnieć. Zjednoczenie to oznacza rozproszenie, czyli bycie wszędzie, to jednoczenie się z całością.

Rozproszenie Istoty to jest zatopienie się w Duchu Świętym. Rozproszenie każdej naszej cząstki, która jest samodzielna w swoim Wolnym Wyborze powiązana. Jej Boskość i Duchoświętość sama ją prowadzi i nie ma żadnych ograniczeń.

Rozproszenie to bycie w jedności każdą cząstką siebie, ze wszystkim, co nas otacza. Dzięki temu każda nasza cząstka będzie mogła korzystać ze wspólnego łańcucha DNA a tam są cząstki innych ludzi, istot, całej struktury przestrzeni. W górnym rejestrze tych cząstek jest Strumień Życia, DŚw, jest Łono, które Całość w sobie zawiera, oznacza to, że będziemy mieć dostęp do wszystkiego, będziemy się uczyć powoli z tego korzystać. Będziemy szanować drugiego i podziwiać własną głębię. Zaczniemy się czuć jak pierwsi, odważni, powołani fizycznie ludzie. My jako Syn Boży, doświadczamy tej Rzeczywistości, to się kojarzy na zasadach dotychczas nam nieznanych.

ZOBACZ TEŻ: Czakramy

Mysterious crop circle. Kręgi zbożowe. Rozproszenie czakramów drogą do energetycznej wolności. https://www.youtube.com/watch?v=1yYEUX-zx2U

Spotkanie Edeńczyków – Dobro, Praenergia i Boska Moc. Nauki duchowe – https://youtu.be/lp0TPexO5QA