PASMA ZEJŚCIOWE

PASMA ZEJŚCIOWE – to część struktury człowieka, którą uaktywnia wiara świadomości w to, że jest ona – świadomość, cząstką Boga, dla której wszystko stworzono. Poczucie bezwartościowości całkowicie dezaktywuje pasma zejściowe zamykając człowiekowi drogę do Boga, a Synowi Bożemu udaremnia schodzenie w światy materialne.

Pasma Zejściowe są bardzo ważne, bo w naszych działaniach są one też pasmami wyjściowymi Ducha. W przestrzeni życiowej nie można wejść nie idąc przez człowieka (w naszym działaniu, oczyszczanie, uzdrawianie). Ciało fizyczne jest fundamentem, przez który przechodzi energia. Kanały wejścia transformują, przepuszczają energię. Pasma Zejściowe – powiązanie DNA z macierzą, pierwsze pasmo dojścia do Boga. To dojście do Boga jest przez Ducha Świętego (ale poprzez DNA).

Pasma Zejściowe dzielimy na:
Schodzące – czyli istoty z 12 poziomu Stwórcy, by wykonać zadanie.
Zejściowe – są to ludzie, którzy przychodzą z 13 promienia. Przychodzą potężne istoty, ale ludzkie.
Zstępujące – czyli istoty duszebne, które nie muszą się wcielać, ale widząc jak nas wykańczają, przychodzą pomóc (z poziomu głębi od 5 – 8).

Pasma zejściowe – to my jako świadomość, która jest połączona z Synem Bożym, ale jak schodzisz. Znak Oriin ma wszystkie trzy poziomy (fizyczny, energetyczny, duchowy) zawarte na których poziomach na co się otwierasz. Tam wszystko jest rozrysowane (Oriin na szyi), ale to są pasma zejściowe. Nawet jak wzrastasz i nie potrafisz w pełni z tego korzystać to i tak tu jesteś zawarty. Struktura Podstawowa to choinka, a Stały Hologram to jest to co wyświetlamy. W nim jest przeszłość, przyszłość, teraźniejszość i co chcesz. Jak to powiesisz (na choince) i Struktura Ruchu jest uruchomiona, to dzieje się to – na jakim poziomie, zależy od Złotego Otoku. Musi być 13 Promień, żeby się zaczęło tworzyć Ciało Boskie. Jak jest choinka zbudowana, wszystko na niej zawiesiliśmy, mamy Stały Hologram, czyli wyświetlone to, o co nam chodzi (utrzymane), Złoty Otok, to mamy ostatnią powłokę – Stawanie Się.

ZOBACZ TEŻ: Struktury człowieka

Astralna Skala nr 0 – Skala Przychylności Zaświatów, poziomy istnienia… Nauka wahadełkowania. https://youtu.be/iYd5Z2LG4Xo

Podkast czyta Emil Zacharski, definicję – na podstawie Akademii Wiedzy Duchowej, wiedzy i nauk Zbigniewa Jana Popko – opracowała Anna Mularska, zredagowała: Maria Gładka.